Prosimy o przesyłanie informacji oraz zdjęć z działalności w Sezonie Letnim 2023 do tradycyjnego klubowego podsumowania, tworzącego naszą wspólną historię.

Do podsumowania bierzemy pod uwagę działalność w całym sezonie letnim 2023 + przejścia o charakterze letnim z zimy 2022/2023, z zakresu:

  • górskie przejścia wspinaczkowe (Tatry, Alpy, góry wysokie)
  • wysokogórskie przejścia poza-szlakowe (Tatry, Alpy, góry wysokie)
  • wyprawy górskie i wyjazdy wspinaczkowe
  • przejścia skałkowe OS i RP
  • przejścia bulderowe

W przypadku przejść górskich może to być kompletny wykaz, w przypadku skałkowych i bulderowych – jeżeli mieliście ich mnóstwo to wybierzcie te dla Was najciekawsze 😊.

* Przejść i zdjęć z obozów nie wysyłajcie – mamy je już zebrane.
** Nie przesyłajcie również przejść o charakterze zimowym – te opisane były już w Podsumowaniu Sezonu Zimowego tutaj –  https://kwbielsko.org/podsumowanie-sezonu-zimowego-2022-2023/.

Informacje na temat swoich przejść/wyjazdów (poza obozowymi) wysyłajcie wraz ze zdjęciami (max 1-2 zdjęcie z danego przejścia) na adres andrzej.ficek@kwbielsko.org do 17 listopada 2023 (piątek). Prosimy by informacje o przejściach zawierały minimum niezbędnych informacji tzn. nazwa drogi, szczyt/ściana/sektor, wycen, styl przejścia oraz były w formie do przekopiowania. Zdjęcia powinny być zapisane w formacie autor, tytuł.

Cały czas zachęcamy również by na bieżąco przesyłać do Klubu relacje, zdjęcia czy też krótkie informacje z Waszych działań – w miarę możliwości będziemy je publikować na klubowej stronie oraz FB! Wpisujcie się również do klubowej Księgi Przejść z której czerpiemy informacje o Waszej działalności – TUTAJ. Najciekawsze przejścia/wyprawy oraz wyjątkowe zaangażowanie w działalność górską/wspinaczkową mają szansę na wyróżnienie podczas Zakończenia Sezonu (Klubowe Reksie).