Klub Wysokogórski Bielsko Biała

Dla klubowiczów

Dostęp do klubowej wypożyczalni

Uzyskasz dostęp do klubowej wypożyczalni. Jeżeli jesteś początkującym wspinaczem lub alpinistą nie będziesz musiał wydawać dużych pieniędzy aby rozpocząć działalność górską lub wspinaczkową. W wypożyczalni znajdziesz ekspresy, kaski, czekany itp.

Dostęp do klubowej biblioteki

Będziesz miał dostęp do klubowej biblioteki w której znajdziesz, interesujące cię materiały schematów TOPO, przewodniki, itp.

Zapraszamy Was do aktywnego działania i wspólnego budowania naszej klubowej społeczności. Chcemy aby to miejsce było tworzone dla Was również przez Was!

Media Społecznościowe

Znajdziecie nas na Faceboooku oraz Instagramie. Zapraszamy Was do grupy dla Klubowiczów na Facebooku KW Bielsko-Biała, do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych oraz do obserwowania i stosowania hasztagu #kwbielsko.

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, sugestie, pomysły zapraszamy do kontaktu z nami drogą elektroniczną lub podczas dyżurów w siedzibie klubu.

Zachęcamy do uzupełniania klubowej elektronicznej księgi przejść, którą znajdziecie na naszej stronie w zakładce Działalność oraz do przesyłania do nas zdjęć, oznaczania klubu na publikowanych przez Was postach w mediach społecznościowych, do dzielenia się z nami Waszymi dokonaniami, przejściami, wrażeniami i informacjami z odwiedzanych rejonów.  

Zasady zamieszczania treści na stronie internetowej i portalach społecznościowych zarządzanych przez KW Bielsko.

Treści przesłane po przejściu weryfikacji przez Członków Zarządu umieszczane są w harmonogramie postów. Niezależenie od powyższego Klub zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub uzależnienia publikacji treści od wprowadzenia odpowiednich zmian przez autora. 

Adresem kontaktowym w sprawie publikacji materiałów w mediach społecznościowych jest adres kontakt@kwbielsko.org.

Klub nie świadczy usług reklamowych na swojej stronie internetowej, na profilach w mediach społecznościowych, a także nie promuje wydarzeń komercyjnych niezwiązanych z tematyką działalności Klubu.

Treści przesyłane w celu publikacji na stronie internetowej i/lub w mediach społecznościowych Klubu Wysokogórskiego w Bielsku – Białej:

– powinny być związane z życiem klubu i/lub obszarami jego działalności;

– nie mogą mieć wydźwięku emocjonalnego;

– nie mogą zawierać wulgaryzmów;

– nie mogą zawierać treści niesprawdzonych, nieprawdziwych lub bezpodstawnych zarzutów;

– nie mogą naruszać przepisów powszechnie obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawa;

– nie mogą zawierać treści naruszających lub mogących powodować naruszenie praw autorskich, dóbr osobistych;

– nie powinny stanowić powtórzenia i zawierać treści będących spamem;

– powinny stanowić treści merytoryczne.

Osoba przesyłająca materiały do publikacji oświadcza, iż są one w pełni legalne, nie naruszają one ani nie zmierzają do naruszenia, obejścia lub próby obejścia: powszechnie obowiązującego prawa, norm moralno – etycznych, dobrych obyczajów lub zwyczajów.

W przypadku wystąpienia z roszczeniami wobec Klubu przez osoby lub podmioty trzecie, w związku z treścią materiałów, komentarzy przesłanych przez autora danej treści, autor tych treści zwolni Klub z wszelkiej odpowiedzialności za powstałe naruszenia.

Autor treści komentarza opublikowanego w mediach społecznościowych na profilu Klubu odpowiada za zawarte w nim treści.

Klub Wysokogórski w Bielsku – Białej zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy zamieszczanych przez użytkowników portali społecznościowych bez konieczności uzasadniania podjętej decyzji w przypadku:

– naruszenia norm komunikacji społecznej oraz dyskryminacji, 

– tematyki odmiennej niż treść prezentowanego tematu,

– gdy treści publikowanych komentarzy naruszają przepisy powszechnie obowiązującego prawa.                            

Zabrania się:

– dodawania treści, które łamią regulamin serwisów w których znajdują się profile społecznościowe Klubu;

– dodawania w treści komentarzy podtekstów politycznych, religijnych oraz seksualnych;

-udostępniania hiperłączy przekierowujących do innych stron, które zawierają treści reklamowe lub spam, a także tych naruszających przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych;

– używania słów uznawanych za obraźliwe, wulgarne, przejawiające skłonności do rasizmu, dyskryminacji oraz mowy nienawiści, naruszają powszechnie uznane normy uprzejmej i grzecznej komunikacji;

– używania słów naruszających dobra osobiste, zasady współżycia społecznego

-używania słów nawołujących do zachowań nieetycznych lub niezgodnych z prawem zamieszczania zdjęć, grafik, filmów, animacji zawierających elementy drastyczne, pornografii, a także takich które mogą wywołać lęk, odrazę lub zażenowanie.

Zamknij