Klub Wysokogórski Bielsko Biała

Księga przejść

Dodaj nowe przejście

Data przejścia Kto/Zespół Nazwa drogi Wycena/Trudność Rejon/Sektor
2022-11-13Ania Cichoń, Andrzej FicekSaleski5b (OS)Anica Kuk Stup
2022-11-12Ania Cichoń, Andrzej FicekJenjavi7a+ (RP)Anica Kuk
2022-11-11Ania Cichoń, Andrzej FicekJohnny7a (RP)Debeli Kuk
2022-11-02Bartosz Berk/Michał MaksimMaskov KutVI (OS)Mały Lodowy Szczyt
2022-11-01Jakub Cwetler, Jakub Polasik (KW Sakwa) + os tow.Cesta cez knihuVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2022-11-01Bartosz Berk/Michał MaksimPrawy filarV (OS)Strzelecka Turnia
2022-11-01Ania Cichoń, Andrzej FicekCesta Tradicneho Horolezeckeho TyzdnaVI+ (OS)Kozia Turnia
2022-10-31Ania Cichoń, Andrzej FicekPavuci lezu do nebaVIII-/VIII (RP)Jastrzębia Turnia
2022-10-29Ania Cichoń, Andrzej FicekKrissak (dół + góra)VI+ (Ania OS, Andrzej RP bo już robił :P)Kieżmarski Szczyt
2022-10-28Bartosz BerkDroga klasycznaVI- ( OS, solo)Zamarła Turnia
2022-10-27Andrzej Ficek, Szymon PodosekSzewska PasjaVII+ (RP)Młynarczyk
2022-10-23Franek Parypa, Marek ParypaCiemnosmerczyńska Grań WHP507AIVCiemnosmerczyńska Turnia
2022-10-23Jakub Cwetler Adrian Goroncy Jakub JanikStaflovkaVWołowa Turnia
2022-10-23Ania Cichoń, Andrzej FicekTraja kamaratiV+ (OS)Baranie Rogi
2022-10-18Andrzej Ficek, Dawid TomczykTatarkaVII+/VIII- (RP)Turnia nad Skokiem
2022-10-16Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Ania Gugulska, Tomek Gugulski, Szymon PodosekSuma wszystkich strachówVI+ (OS i FL)Skrajna Liptowska Turnia
2022-09-13Jakub Cwetler, Paweł KamińskiDroga BirkenmajeraIV (war. V+)Kieżmarski Szczyt
2022-09-03Bartosz Berk, Kuba ChrzanPanska JizdaVISiroka Veza
2022-09-03Bartosz Berk, Kuba ChrzanFilar Kelle-SunkaVJaworowy
2022-09-03Andrzej Ficek, Dawid TomczykRozlucka so slobodouVIII- (RP)Wielka Granacka Baszta
2022-09-03Jakub Cwetler + os. tow.Droga MotykiVZamarła Turnia
2022-09-03Jakub Cwetler + os. tow.Lewi WrześniacyVZamarła Turnia
2022-09-02Bartosz Berk, Kuba ChrzanVsetko v PoriatkuVI+/VII-Siroka Veza
2022-09-02Bartosz Berk, Kuba ChrzanMotykaVSiroka Veza
2022-08-30Teresa i Piotr SzuścikPilierissimaVIIBatyżowiecki szczyt, Batyżowiecka dolina
2022-08-27Paweł Kamiński, Adrian Goroncy, Jakub CwetlerFilar StaszlaVZadni Granat
2022-08-23Ania Cichoń, Andrzej FicekVinatzer-MessnerVII+ (oryg. VII-)Punta Rocca (Marmolada)
2022-08-20Adrian Borutko, Andrzej FicekThe Wall7a (1xAF)Torre Grande Falzarego
2022-08-19Ania Cichoń, Andrzej FicekBella e monella6a+ (OS)Torre Piccola Falzarego
2022-08-18Franek Parypa, Marek ParypaFestiwal granituVZamarła Turnia
2022-08-17Adrian Borutko, Andrzej FicekCassin-RattiVIII- (OS)Torre Trieste
2022-08-16Ania Cichoń, Andrzej FicekPiaz AreteVISass Pordoi
2022-08-14Ania Cichoń, Andrzej FicekConstantini-ApollonioVII+ (RP)Tofana di Rozes
2022-08-13Ania Cichoń, Andrzej FicekSupertegolina6c/7a (OS)Lastoni di Formin
2022-08-10Teresa Szuścik, Magdalena KasprzykLe Pi?ge6a+Tour Verte, Envers des Aiguilles
2022-08-08Teresa Szuścik, Magdalena KasprzykGuy-Anne6a+ Pointe des Nantillons , Envers des Aiguilles
2022-08-05Dominika Chrzan, Kuba ChrzanSprężyna + 2wyc Luftwaffe VII- (crux RP)Mnich
2022-08-04Dominika Chrzan, Kuba ChrzanPachniesz BrzoskwiniąVII- (crux RP)Kopa Spadowa
2022-08-04Dominika Chrzan, Kuba ChrzanSkłodowskiVIKopa Spadowa
2022-08-04Andrzej Ficek + Łukasz Misiakiewicz (NZ)Psendova cestaVII- (RP)Łomnica
2022-07-23Dominika Chrzan, Kuba ChrzanCzereśniowy FilarV+Siroka Veza
2022-07-23Anna Gugulska, Tomasz GugulskiCzereśniowy FilarV+Široká veža
2022-07-23Ania Cichoń i Andrzej FicekKantIX- (RP)Skrajne Solisko
2022-07-21D
2022-07-21Anna Gugulska, Kuba ChrzanPuskasVŁomnica (zach)
2022-07-20Paweł Kamiński, Dawid Tomczyk, Monika LasotaZnamka monzunuV+ Rzeżuchowe Turnie
2022-07-20Dawid Tomczyk, Paweł KamińskiKorsvoldov tanecVII Rzeżuchowe Turnie
2022-07-16Paweł Kamiński, Monika Lasota, os towDroga Byczkowskiego (2 i 3 wyciąg z Lobby)V+Kościelec
2022-07-16Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaVeličkov kútVIMały Siarkan
2022-07-16Anna Gugulska, Tomasz GugulskiFilar ČihuliV+Batyżowiecki Szczyt
2022-07-15Anna Gugulska, Anna SojkaSetkaIVZadni Kościelec
2022-07-15Anna Gugulska, Anna SojkaDroga StanisławskiegoV-Kościelec
2022-07-15Andrzej Ficek, Romek ForysiakFilar Walkera (Cassin)6a+ ED- M4/WI3Grandes Jorasses
2022-07-14Dominika Chrzan, Kuba ChrzanCepelovaV/VI (wariantem w prawo zamiast okapem)Rzeruchowe Turnie
2022-07-14Dominika Chrzan, Kuba ChrzanKorsvoldov TanecVII (max VI+/VII- w naszej ocenie)Rzeruchowe Turnie
2022-07-14Anna Gugulska, Anna SojkaFilar StaszlaVZadni Granat
2022-07-13Anna Gugulska, Anna SojkaŚrodkowe ŻebroIVSkrajny Granat
2022-07-12Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Romek ForysiakGuy Anne6a+ TD+ (OS)Premiere Pointe des Nantillons
2022-07-11Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Romek ForysiakAmazonia6a+ TD+ (OS)Premiere Pointe des Nantillons
2022-07-10Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Romek ForysiakLe Soleil Rendez-Vous avec la Lune6b TD+ (OS)Aiguille du Grépon
2022-07-04Franek Parypa, Marek ParypaMotykaVZamarła Turnia
2022-07-03Anna Gugulska, Tomasz GugulskiDroga KuttyVBatyżowiecki Szczyt
2022-07-03Dominika Chrzan, Kuba ChrzanPytlakov ExpresVI+Batyżowiecki
2022-07-03Dominika Chrzan, Kuba ChrzanCiernobiale SokolikiVI+ wariantemBatyżowiecki
2022-07-03Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Paweł KamińskiVeličkov kút, Grań Siarkana, MotykaVI (OS) i V (OS)Mały Siarkan i Szarpane Turnie
2022-07-03Jakub Cwetler, Anna BalonGrań KościelcówIIIHala Gąsienicowa
2022-07-01Anna Gugulska Mateusz Herman Łukasz UrbańczykPrawy DziędzielewiczVIKościelec
2022-06-30Andrzej Ficek, Błażej JakubiecBaryła-Stonawski, Sorry VaderVIII/VIII+ (RP), VII- (RP)Mnich
2022-06-30Dominika Chrzan, Kuba ChrzanSykowny Filarek, Książkowe Zacięcie (wprost)VI-, VI+ (VI wg nas)Kościelec
2022-06-27Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaJargiłło-PaćkowskiVI+ (OS)Zamarła Turnia
2022-06-27Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaLewa PilchówkaV+Zamarła Turnia
2022-06-26Andrzej Ficek, Romek ForysiakMatrixIX- (RP)Kościelec
2022-06-26Jakub Cwetler, Jakub JanikZnamka MonzunuV+Rzeżuchowe Turnie
2022-06-24Anna Gugulska + os. tow.MotykaVZamarła Turnia
2022-06-24Anna Cichoń, Paweł KamińskiStanisławskiV-Kościelec
2022-06-24Paweł Kamiński, Anna CichońDroga PatrzykontaVZadni Kościelec
2022-06-19Ania Cichoń, Andrzej FicekMiędzykancie, Florecistka z hotelu AdalbertVII (RP), VII+/VIII- (RP)Mnich
2022-06-19Anna Gugulska, Tomasz GugulskiDroga KorosadowiczaVŻółta Ściana
2022-06-19Dominika Chrzan, Kuba ChrzanRebelia , Euforia (repeat)VI/VI+, VI/VI+Ściana pod Skokiem
2022-06-19Bartosz BerkMajova/Junowa (kombinacja - #1,2,3 Majova, #4 grań Majovej + ostatni # JunovejVI (OS, Solo)Osterwa
2022-06-18Ania Cichoń, Andrzej FicekUskok , Masowanie kompleksów, Kompleks StolicyVI (OS), VII+/VIII- (RP), VII+/VIII- (1xAF)Zadni Mnich
2022-06-18Anna Gugulska, Tomasz GugulskiŠÁDKOVA CESTAIVBaranie Rogi
2022-06-18Marcin Iciek, Paweł KamińskiSprężynaVII-Mnich
2022-06-17Anna Gugulska, Tomasz GugulskiCesta k slnkuVKopa Lodowa
2022-06-16Ania Cichoń, Andrzej FicekRebeliaVI+/oryg. wycena VII (OS)Ściana pod Skokiem
2022-06-16Dominika Chrzan, Kuba ChrzanPlskova, PuskasVI, VI+Szarpane Turnie
2022-06-13Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaHviezdovaVI+ (OS)Wołowa Turnia
2022-06-13Bartosz Berk/Grzegorz Szczotka Štáflovka V (OS)Wołowa Turnia
2022-06-12Ania Cichoń, Andrzej FicekKutta i Roland-KubinV/V (OS/OS)Batyżowiecki Szczyt
2022-06-07Anna Gugulska, Tomasz ZabłockiCez KnihuV+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2022-06-07Anna Gugulska, Tomasz ZabłockiZnamka MonzunuV+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2022-06-06Andrzej Ficek, Romek ForysiakKant PietschaVII+ (OS)Zamarła Turnia
2022-06-06Anna Gugulska + os. tow.Droga Orłowskiego i BraunaVHruba Turnia
2022-06-06Dominika Chrzan, Kuba ChrzanRafael, Gabriel, MichaelV+, VI-, VI+Dolina Młynnicka / Archanieli
2022-06-05Anna Gugulska, Tomasz Gugulski, Anna SojkaStredom PlatneIV+Stena pod Skokom
2022-06-05Anna Gugulska, Tomasz Gugulski, Anna SojkaEuforiaVI+Stena pod Skokom
2022-06-05Anna Gugulska, Tomasz Gugulski, Anna SojkaDen švišťaIVStena pod Skokom
2022-06-05Paweł Kamiński, Jakub JanikZakaz StękaniaVI+Zadni Kościelec
2022-06-05Bartosz Berk/Michał MaksimCepelova#1;IV;BB;OS-#2;V;MM;AF-#3;VI+;BB;OS-#4;IV;MM;OSRzeżuchowe Turnie
2022-06-05Bartosz Berk/Michał MaksimKlima-LinhartV (OS)Rzeżuchowe Turnie
2022-06-05Bartosz Berk/Michał MaksimZnamka MonzunuV+ (OS)Rzeżuchowe Turnie
2022-05-31Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaPawlin-KracalikV+ (OS)Galeria Osterwy
2022-05-31Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaAugustowaV+ (OS)Osterwa
2022-05-28Anna Cichoń, Paweł KamińskiDomzalski6aAnica Kuk Stup
2022-05-28Jakub Cwetler Jakub JanikŠaleški5bPaklenica
2022-05-27Jakub Cwetler Paweł KolberMosoraski6aAnica Kuk
2022-05-26Paweł Kamiński, Jakub JanikKaramara sweet temptations6a+Veliki Cuk
2022-05-23Bartosz Berk/Grzegorz SzczotkaMiędzymiastowaVI+ (RP)Mnich
2022-05-15Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Paweł Kamiński, Kuba Cwetler, Kuba JanikCesta k slnkuV/VI (wariant VI)Kopa Lodowa
2022-05-03Ania Cichoń, Andrzej FicekShow must go on6c (OS)Anica Kuk
2022-05-02Jakub Cwetler / Anna BalonLe Strane Voglie di Amelie5cTrentino-Südtirol
2022-05-01Ania Cichoń, Andrzej FicekMosoraski6aAnica Kuk
2022-05-01Jakub Janik, Paweł KamińskiMosoraski6aAnica Kuk
2022-04-30Ania Cichoń, Andrzej FicekSenza Pieta6b+Debeli Kuk
2022-04-30Paweł Kamiński
2022-04-12Arek Kania, Tomek MarkiewiczBez ZnaczeniaV-Bula pod Bandziochem
2022-03-28Arek Kania , os.tow.Kuluar KurtykiWI3Próg Mnichowy
2022-03-25Franek Parypa, Marek ParypaKuluar KurtykiWI3Próg Mnichowy
2022-03-24Ania Cichoń, Andrzej FicekDroga KomarnickichWI3 M3Zadni Gerlach
2022-03-20Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Adrian Bielec, Dawid Kocyan + Arek Kania, Marta Konopnicka Kubica, Szymon PodosekMotykaWI3 M4Wysoka
2022-03-13Andrzej Ficek, Michał ZygmaSprężynaM7, RPKocioł Kazalnicy
2022-03-06Andrzej Ficek, Michał ZygmaBladym świtemM5+Bula pod Bandziochem
2022-02-27Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad OrolinWI3/IIDolina WIelicka
2022-02-26Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaAtlantidaM6Kieżmarska Kopa
2022-02-25Andrzej Ficek, Mateusz Herman, Michał ZygmaZivagove BluesM5+Skrajny Kieżmarski Strażnik
2022-02-24Ania Cichoń, Andrzej FicekŻuławski + Filar GroszaM3Mały Kieżmarski Szczyt
2022-02-14Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad KaskadyWI3+/IIDolina Białej Wody
2022-02-14Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad Adin úsmevWI3/IIDolina Białej Wody
2022-02-13Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad ZahradkyWI4+/5 /IIDolina Staroleśna
2022-02-13Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad Prawe ZahradkyWI3/IIDolina Staroleśna
2022-02-13Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaDobre skutkyM7Niżnia Królewska Baszta
2022-02-12Ania Cichoń, Andrzej FicekLodospad ZahradkyWI5 IIDolina Staroleśna
2022-02-06Andrzej Ficek, Michał ZygmaAlicja w Krainie Czarów i Lodospad MrozekovWI 5 M7 i WI 4Dolina Białej Wody
2022-01-29Ania Cichoń, Andrzej FicekLodospady - Oczy Pełne Lodu i KaskadyWI 4+/5 i WI III+Dolina Białej Wody
2022-01-22Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad MrozekovWI4/IIDolina Białej Wody
2022-01-16Kasia Omyła, Tomek CzernekLodospad KaskadyWI3+/IIDolina Białej Wody
2022-01-16Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaStanisławski + Szczepańskioryg. M6 (warunki WI4)Mały Kieżmarski
2022-01-15Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaNás nedobegaťM5Kieżmarska Bula
2022-01-09Andrzej Ficek, Michał ZygmaLewe Zacięcie/Środkowa DepresjaM5+Wielka Granacka Baszta
2022-01-09Arek Kania, Darek Lizak, os.tow.Stanisławski(II)Świnica
2022-01-07Andrzej Ficek, Michał ZygmaSpišská cesta (Hutlák, M. Gally)M4+Huńcowski Szczyt
2022-01-05Franek Parypa, Marek ParypaKochańczyk3Bula pod Kotłem Kościelcowym
2022-01-02Ania Cichoń, Andrzej FicekSole Incantatore6c (5 wyc.)Aguglia di Goloritz?
2021-12-31Ania Cichoń, Andrzej FicekMediterraneo7a+ 2xAF (8 wyc.)Punta Giradili
2021-12-28Ania Cichoń, Andrzej FicekMarinaio di foresta6a+ (7 wyc.)Pedra Longa
2021-12-11Andrzej Ficek, Michał ZygmaNovembrovaM6Galeria Osterwy
2021-12-11Arek Kania , os.tow.Żebro Potoczka (IV)Hala Gąsienicowa
2021-11-12Dominika Chrzan, Kuba Chrzan Dieška-Halás-MarekVII- RPGaleria Osterwy
2021-11-12Ania Cichoń, Andrzej FicekLewy Puskas + Oda na RadostVII+Kieżmarski Szczyt
2021-11-11Dominika Chrzan, Kuba ChrzanGilotynaV/V+Kozia Kopka
2021-11-11Dominika Chrzan, Kuba ChrzanKutomVI (zawyżone)Kozia Kopka
2021-11-06Ania Cichoń, Andrzej FicekZnamka monzunuV+Rzeżuchowe Turnie
2021-11-06Ania Cichoń, Andrzej FicekFantomasVIIIRzeżuchowe Turnie
2021-11-01Ania Cichoń, Andrzej FicekFilar CihuliV+Batyżowiecki Szczyt
2021-10-31Ania Cichoń, Andrzej FicekLTTVII-Ściana pod Skokiem
2021-10-30Ania Cichoń, Andrzej FicekPre JarkuIX- AFTurnia nad Skokiem
2021-10-03Ania Cichoń, Andrzej FicekPlsekVI-Szarpane Turnie
2021-10-02Ania Cichoń, Andrzej FicekHaninaVII+Galeria Osterwy
2021-09-26Ania Cichoń, Andrzej FicekSmrt VegetarianomVI-Jastrzębia Turnia
2021-09-25Ania Cichoń, Andrzej FicekCesta horskych zvodcovVII+ 1xAFJastrzębie Spady
2021-09-12Ania Cichoń, Andrzej FicekPro PainVII+Żabi Mnich
2021-09-12Ania Cichoń, Andrzej FicekChrobakVIŻabi Mnich
2021-09-11Dominika Chrzan, Kuba ChrzanPuskasVI+ RPWołowa Turnia
2021-09-11Dominika Chrzan, Kuba ChrzanStaflovkaVWołowa Turnia
2021-09-11Ania Cichoń, Andrzej FicekGreystoneVIICzołówka MSW
2021-09-09Andrzej Ficek, Michał ZygmaPrawy FilarVI+Wielki Szczyt Wideł
2021-09-09Andrzej Ficek, Michał ZygmaCunasovaVI+Łomnica
2021-09-05Andrzej Ficek, Szymon PodosekMedzi legendamiVIII- 1xAFWołowa Turnia
2021-08-24Ania Cichoń, Andrzej FicekContamine6a+Pointe Lechenal
2021-08-23Ania Cichoń, Andrzej FicekBaquet-Rebuffat6bAiguille du Midi
2021-08-21Ania Cichoń, Andrzej FicekSzwajcarska/O Sole Mio6a+Grand Capucin
2021-08-20Anna Sojka, Jakub PapajNormal Route4cDent du Géant
2021-08-20Teresa Szuścik, Patryk Ćwiertnia Salluard6aPointe Adolphe Rey
2021-08-20Dominika Chrzan, Kuba ChrzanBucce d\'arancia5cArnad
2021-08-19Andrzej Ficek, Roman Forysiak, Szymon PodosekRatti-Vitali6b A1 TD+Aiguille Noire de Peuterey
2021-08-19Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Krzysiek JakubiecLifting du Roi5cPetit Capucin
2021-08-18Anna Sojka / Jakub PapajGrań Wschodnia5aPyramide du Tacul
2021-08-17Teresa Szuścik, Patryk Ćwiertnia Rebuffat6aAiguille du Midi, alpy
2021-08-17Dominika Chrzan, Kuba ChrzanSalluard6a FLPointe Adolphe Rey
2021-08-15Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Romek Forysiak, Szymon PodosekSalluard6aPointe Adolphe Rey
2021-08-07Lucyna i Mateusz HermanPavlín-Kráčalík (ost wyciąg wariantem z AliNiną)V+/VIGaleria Osterwy
2021-08-07Andrzej Ficek, Dawid TomczykPłyty Pochylego (Pająki)VIII-Kieżmarski Szczyt
2021-08-01Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Erwin WagnerFilar KellegoVJaworowy Szczyt
2021-07-31Ania Cichoń, Andrzej FicekPrimula minimaVIOstry Szczyt
2021-07-31Ania Cichoń, Andrzej FicekMotykaVMały Lodowy
2021-07-31Mateusz Herman; Łukasz UrbańczykĽavý pilier (Lewy filar)IV/IV+Strzelecka Turnia
2021-07-30Ania Cichoń, Andrzej FicekCzereśniowy FilarV+Mały Lodowy
2021-07-30Ania Cichoń, Andrzej FicekGross-PalenicekVII-Mały Lodowy
2021-07-30Mateusz Herman; Mariusz Biłyk, Zbigniew SchleiferČerešňový pilier (Czereśniowy filar)V+Mały Lodowy Szczyt
2021-07-29Mateusz Herman; Mariusz Biłyk, Zbigniew SchleiferMotykaVMały Lodowy Szczyt
2021-07-28Mateusz Herman; Mariusz Biłyk, Zbigniew SchleiferMotykaIVOstry Szczyt
2021-07-27Katarzyna Omyła, Tomek CzernekOdlotVI-Zadni Kościelec
2021-07-25Katarzyna Omyła, Tomek CzernekEuforiaVI+Stena pod Skokom
2021-07-25Dominika Chrzan, Kuba ChrzanEuforiaVI+ (zawyżone)Stena Pod Skokom
2021-07-24Ania Cichoń, Andrzej FicekKlasyczna (po wycofie z Czarnej Płyty)VGaleria Gankowa
2021-07-18Dominika Chrzan, Kuba ChrzanMiędzymiastowaVI+Mnich
2021-07-18Ania Cichoń, Andrzej FicekOrizzonti di GloriaVII- (6a+)Piccolo Lagazuoi
2021-07-17Ania Cichoń, Andrzej FicekAspettando la VettaVII+/VIII- (6c)Tofana di Rozes
2021-07-15Ania Cichoń, Andrzej FicekMiriamV+Torre Grande (Cinque Torri)
2021-07-15Ania Cichoń, Andrzej FicekFranceschiVII (6b)Torre Grande (Cinque Torri)
2021-07-13Ania Cichoń, Andrzej FicekNikibiVII+ (6b+/6c)Torione Marcella (Lastoni di Formin)
2021-07-12Ania Cichoń, Andrzej FicekConstantini-GhedinaVI-Tofana di Rozes
2021-07-10Ania Cichoń, Andrzej FicekWolkenreiseVII+ (6b+)Pilastro do Misurina
2021-07-08Dominika Chrzan, Kuba ChrzanOndrejova CestaVIGaleria Osterwy
2021-07-08Dominika Chrzan, Kuba ChrzanCesta AutonovyVI+Galeria Osterwy
2021-07-07Dominika Chrzan, Kuba ChrzanSprężynaVI+Kościelec
2021-07-07Dominika Chrzan, Kuba ChrzanOdlotVI-Zadni Kościelec
2021-07-04Ania Cichoń, Andrzej FicekZarezVI+Turnia PP/Wielka Łomnicka Baszta
2021-06-20Dominika Chrzan, Kuba ChrzanPavlin Kracalik (ost wyciąg wariantem z AliNiną )VIOsterva
2021-06-20Dominika Chrzan, Kuba ChrzanVia AlininaVI+Osterva
2021-06-20Ania Cichoń, Andrzej FicekKant HakowyVIIMnich
2021-06-20Błażej Jakubiec, Szymon PodosekKant HakowyVIIMnich
2021-06-20Ania Cichoń, Andrzej FicekFolwark MontanoVIIIMnich
2021-06-19Ania Cichoń, Andrzej FicekPachniesz BrzoskwiniąVII-Kopa Spadowa
2021-06-19Ania Cichoń, Andrzej FicekBastionVII-Kopa Spadowa
2021-06-12Andrzej Ficek, Błażej Jakubiec, Szymon PodosekShangri LaVIIIGaleria Osterwy
2021-06-12Andrzej Ficek, Błażej Jakubiec, Szymon PodosekSprávny časVIIIGaleria Osterwy
2021-06-06Ania Cichoń, Andrzej FicekDieška-Halás-MarekVII-Galeria Osterwy
2021-06-06Ania Cichoń, Andrzej FicekCarpe diemVIII-Galeria Osterwy
2021-06-04Tomasz Merkiewicz, Sebastian GorolRysa KordysaM2Zawratowa Turnia
2021-05-09Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaFilar MSWM5+Mięguszowiecki Szczyt Wielki
2021-05-04Ania Cichoń, Andrzej FicekBesmrtnici6cAnica Kuk (Paklenica)
2021-04-25Michał Zygma; Mateusz HermanDroga Korosadowicza5Kazalnica Mięguszowiecka
2021-04-10Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaStarek-UchmańskiM7-Czołówka MSW
2021-04-05Andrzej Ficek, Szymon PodosekSmutnej ZabawyM5Próg Mnichowy
2021-04-05Anna Cichoń Marcin IciekRysa StrzelskiegoM5+Próg Mnichowy
2021-03-28Andrzej Ficek, Michał ZygmaSię nie robiM6+/M7-Bula pod Bańdziochem
2021-03-03Andrzej Ficek, Szymon PodosekStanisławskiM5+Kościelec
2021-02-28Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Szymon PodosekLodospad CiężkiWI3+Próg Doliny Ciężkiej
2021-02-20Andrzej Ficek, Michał ZygmaPrawy DziadekM6+ A0Czołówka MSW
2021-02-07Andrzej Ficek, Michał ZygmaTragikomedia + Lodospad VeverkiM7 WI4Niżnia Królewska Baszta (Sławkowski Szczyt)
2021-01-10Ania Cichoń, Andrzej FicekFilar PuškášaM4Kozia Kopka
2021-01-01Ania Cichoń, Andrzej FicekLodospad VeverkiWI4Dolina Staroleśna
2020-12-20Andrzej Ficek, Jacek Suchojad + Michał Zygma, Szymon PodosekZachodni FilarM5+Kopa Spadowa
2020-12-20Mateusz Herman; Mariusz BiłykWesołej Zabawy4Próg Mnichowy (Mnichowa Baba)
2020-12-13Andrzej Ficek, Michał ZygmaMilczenie KozicM5Kościelec
2020-11-15Ania Cichoń, Andrzej FicekPrawi WrześniacyVI+Zamarła Turnia
2020-11-15Ania Cichoń, Andrzej FicekMu-mu-muVIII- 1xAFZamarła Turnia
2020-11-11Ania Cichoń, Andrzej FicekAmortyzatorVI+ OSKościelec
2020-11-08Ania Cichoń, Andrzej FicekZacięcie Komarnickich (całość)V+ OSZamarła Turnia
2020-11-08Ania Cichoń, Andrzej FicekLato w KobylanachVI+ OSZmarzła Przełęcz
2020-10-31Ania Cichoń, Andrzej FicekAlbatros6c+ 1xA0Anića kuk (Paklenica)
2020-10-30Ania Cichoń, Andrzej FicekWater song6a+ OSVeliki Čuk (Paklenica)
2020-09-20Andrzej Ficek, Szymon PodosekTrojkralove limbyVII OSGaleria Osterwy
2020-09-20Andrzej Ficek, Szymon PodosekOcelova nit (Halkova cesta)VIII (crux OS)Galeria Osterwy
2020-09-19Agnieszka Ostrzałek, Teresa SzuścikWielkie ZacięcieVI+Kieżmarski Szczyt
2020-09-13Szymon Podosek, Michał Zygma + Ania Cichoń, Andrzej FicekKupczykVI/VI+ (i klasyczne przejście A3 z Drlik-Orolin)Gerlach (wschodnia)
2020-09-12Dominika, Kuba ChrzanKlasyczna (wariantem z PrawychWrześniaków)VI+Zamarła Turnia
2020-09-12Teresa Szuścik, Patryk ĆwiertniaPuskasVI +Wołowa Turnia
2020-09-12Ania Cichoń, Andrzej FicekDen ZombiVI+Veza pod Skokom
2020-09-12Ania Cichoń, Andrzej FicekNemoralny TanecVIII- OSStena pod Skokom
2020-09-09Lucyna i Mateusz HermanŚciana południow-zachodnia VMonte Gusela (Ra Gusela)/Dolomity
2020-09-08Lucyna i Mateusz HermanDroga normalna (ściana południowo-wschodnia)IVTorre Quarta Alta/Dolomity
2020-09-05Dominika Chrzan, Kuba ChrzanHviezdovaVI+Wołowa Turnia
2020-09-05Andrzej Ficek, Dawid TomczykPatagonske letoVII+/VIII-Łomnica
2020-08-28P.Orawczak, K.ChrzanKlima Linhart (bez ostatniego parchatego wyc)VRzeruchowe Turnie
2020-08-28P.Orawczak, K.ChrzanCapelovaVI+ (zaniżone)Rzeruchowe Turnie
2020-08-28P.Orawczak, K.ChrzanZnamka monzunu (bez ostatniego parchatego wyc)V+ Rzeruchowe Turnie
2020-08-28Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykBirkenmajerV+/VIŁomnica
2020-08-26Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Błażej Jakubiec, Mariusz KrywultCassinVI+, ok. 1000 m.Piz Badile
2020-08-22Kuba, Dominika Chrzan, Anna SojkaKombinacja Lobby-ByczkowskiVI- Kościelec
2020-08-22Teresa Szuścik, Patryk ĆwiertniaFilar Puškášá VCzarny Szczyt
2020-08-21Andrzej Ficek, Romek ForysiakComici-DimaiVII+Cima Grande di Lavaredo
2020-08-19Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Marek Borkowski, Adrian BorutkoDon Quixote6b 1xA0, ok. 900 m.Marmolada
2020-08-17Ania Cichoń, Andrzej FicekTrenkerV+I Torre del Sella
2020-08-16Ania Cichoń, Andrzej FicekRe Artu (6/10 wyciągów)6bLastoni di Formin
2020-08-15Ania Cichoń, Andrzej FicekDelenda Carthago6bI Torre del Sella
2020-08-12Dominika, Kuba ChrzanMajovaVI-Osterva
2020-08-12Dominika, Kuba ChrzanJunovaVIOsterva
2020-08-09Andrzej Ficek, Szymon PodosekSprężynaVIMały Młynarz
2020-08-08Dominika, Kuba ChrzanMotykaVZamarła Turnia
2020-08-08Dominika, Kuba ChrzanPrawi Wrześniacy ( wariant z Klasycznej )VI-Zamarła Turnia
2020-08-08Teresa i Piotr SzuścikDroga Kurczaba VI-Gerlach
2020-08-08Ania Cichoń, Andrzej FicekZakaz Stękania, Odvet, Problemy przy kasieVI+, VII, VIIIZadni Kościelec
2020-08-07Dominika, Kuba ChrzanLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2020-08-02Dominika, Kuba ChrzanZakaz StękaniaVI+Zadni Kościelec
2020-08-01Dominika, Kuba ChrzanPatrzykontVZadni Kościelec
2020-08-01Dominika, Kuba ChrzanStanisławskiV-Kościelec
2020-08-01Mateusz Herman, Łukasz Urbańczyk, Paweł PiątekSurdelV+Mieguszowiecki Szczyt Wielki
2020-08-01Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Szymon Podosek, Rysiek CieślakWarianty Małolata start Wędrówką Dusz
2020-08-01Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Szymon Podosek, Rysiek CieślakWędrówka Dusz/Warianty MałolataVII-Kazalnica
2020-07-31Mateusz Herman, Łukasz Urbańczyk, Paweł PiątekOnyszkiewiczVI-Żabi Mnich
2020-07-31Ania Cichoń, Andrzej FicekFantazjaVII-/VIIŻabi Kapucyn
2020-07-30Ania Cichoń, Andrzej FicekSchody do NiebaVI+Kazalnica
2020-07-28Dominika, Kuba ChrzanFilar StaszlaVGranaty
2020-07-23Dominika Chrzan, Kuba ChrzanKant KlasycznyVI-Mnich
2020-07-23Dominika Chrzan, Kuba ChrzanOrłowski (Skierski)V-Mnich
2020-07-18Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaFilar GervasuttiegoTD+ 6a (1200 m.)Mont Blanc du Tacul
2020-07-14Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaFilar CordieraTD 6b (850 m.)Grands Charmoz
2020-07-10Dominika, Kuba ChrzanAugustovaV+Osterva
2020-07-10Dominika, Kuba ChrzanMajova - 1wycVI-Osterva
2020-07-05Dawid TomczykGłówna grań Tatr Wysokich: Przełęcz pod Kopą - Baranie RogiVTatry Wysokie
2020-07-05Ania Cichoń, Andrzej FicekPuškáš i Puklina v PlatniV i V+Łomnica
2020-07-04Ania Cichoń, Andrzej FicekEuforiaVI+Ściana pod Skokiem
2020-06-30Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykMotykaVZamarła Turnia
2020-06-30Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykFestiwal GranituVZamarła Turnia
2020-06-27Ania Cichoń, Andrzej FicekAliNinaVI+Galeria Osterwy
2020-06-25Dominika, Kuba ChrzanDraci KutVI-Hradok
2020-06-25Kuba ChrzanDvojspara - 1 wycVIIHradok
2020-06-14Ania Cichoń, Andrzej FicekAndromedaVIIMnich
2020-06-14Ania Cichoń, Andrzej FicekMiędzymiastowaVI+Mnich
2020-06-14Marta Konopnicka, Szymon PodosekKlasycznaIV+Mnich
2020-06-13Ania Cichoń, Andrzej FicekKombinacja American Beauty/SprężynaVII+Mnich
2020-06-12Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Marta Konopnicka, Szymon PodosekZachodnia GrańIII+Zadni Mnich
2020-06-06Ania Cichoń, Andrzej FicekKombinacja Lewy Heinrich/Mu-mu-muVII-Zamarła Turnia
2020-06-06Ania Cichoń, Andrzej FicekLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2020-03-01Andrzej Ficek, Szymon PodosekSzare Zacięcie7/7+Czołówka MSW
2020-02-25Andrzej Ficek, Michał ZygmaPiranhaM6+Niżnia Królewska Baszta (Sławkowski Szczyt)
2020-02-25Mateusz Herman, Krzysiek Sobieszczański, Patryk BzdońDáma s péřovkouM4Sławkowska Kopa
2020-02-23Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Filip Byrski, Michał ZygmaLewa depresja (wariant)4+Baniasta Turnia (Kupola)
2020-02-23Mateusz Herman, Krzysiek Sobieszczański, Patryk BzdońVeverkovWI4/IIDolina Staroleśna
2020-02-22Andrzej Ficek, Michał ZygmaDama s perovkouM4Sławkowska Kopa
2020-02-09Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Michał ZygmaDługosz-Popko7-Kocioł Kazalnicy
2020-01-25Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Michał Zygma, Szymon Podosek Komin Pokutników5+ Buczynowa Strażnica
2020-01-23 Filip Byrski, Michał Belo Lodospad Kurtyki WI3/III Morskie Oko
2020-01-18 Filip Byrski, Michał Belo Północny Filar Świnicy do siodełka IV Hala Gąsienicowa
2020-01-12Filip Byrski, Michał Belo, Łukasz GóraKliś V Hala Gąsienicowa
2020-01-12Filip Byrski, Michał Belo, Łukasz GóraKochańczyk III Hala Gąsienicowa
2020-01-12Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Szymon Podosek, Michał Zygma Birkenmajer wariant4 Pośrednia Grań
2020-01-06Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Szymon Podosek, Michał ZygmaCzary 5+/M5Pośredni Kieżmarski Strażnik/Mały Kieżmarski Szczyt
2019-12-22Andrzej Ficek, Szymon Podosek Banan extra5+/M5Tępa
2019-10-27Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPuškášova cesta VI+Wołowa Turnia
2019-10-27marta kubica, grzesiek szczotka, szymon podosekzałupa h, droga gnojkaII, IIItatry, kościelec
2019-10-27Andrzej Ficek, Mateusz TyczyńskiOda na RadostVII+Kieżmarski Szczyt
2019-10-26Mateusz Herman, Rafał UrbańskiŠtáflovkaVWołowa Turnia
2019-10-26Mariusz Biłyk, Zbigniew SchleiferŠtáflovkaVWołowa Turnia
2019-10-26grzesiek szczotka, szymon podosekodvet,zakaz stękaniaVII, VI+zadni kościelec
2019-10-26Ania Cichoń, Andrzej FicekGrań Żabiej LalkiVŻabia Lalka/Żabi Mnich
2019-10-26Ania Cichoń, Andrzej FicekOnyszkiewiczVI-Żabi Kapucyn
2019-10-25marta kubica, grzesiek szczotka, szymon podosekgrań kościelcówIItatry, kościelec
2019-10-20Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Michał Zygma, Szymon PodosekLobby instruktorskieVII-Kościelec
2019-10-20Ania Cichoń, Andrzej FicekKajkaVIKościelec
2019-10-20Michał Zygma, Szymon PodosekSprężynaVI+Kościelec
2019-10-15Dominika Chrzan, Kuba ChrzanFestiwal GranituVZamarła Turnia
2019-10-13Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiSV hrebeńIIIKostolik-Dolina Batyżowiecka
2019-10-13Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Szymon PodosekRysa Hobrzańskiego + Zacięcie KosińskiegoVIIMnich
2019-10-13Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Szymon PodosekOrłowski wariantVIMnich
2019-10-12Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiDroga Kutty-VBatyżowiecki Szczyt
2019-09-29Mariusz Biłyk , Rafał Urbański , Mateusz HermanKlasycznaVI-Zamarła Turnia
2019-09-22Ania Cichoń, Andrzej FicekLewa PilchówkaV+Zamarła Turnia
2019-09-22Ania Cichoń, Andrzej FicekMotykaVZamarła Turnia
2019-09-20Mariusz Biłyk, Patryk BzdońMosoraski6aAnica Kuk
2019-09-19Mariusz Biłyk, Patryk BzdońAndi & Max5cKuk od Skradelin - Paklenica
2019-09-16Mariusz Biłyk, Patryk BzdońŚaleski5bAnica Kuk - Stup
2019-09-15Dominika Chrzan, Kuba ChrzanStanisławski5Wołowa Turnia
2019-09-15Mariusz Biłyk, Patryk BzdońCelijski Stup5aMali Ćuk - Paklenica
2019-09-15Ania Cichoń, Andrzej FicekBirkenmajerV+Łomnica
2019-09-14Mariusz Biłyk, Patryk BzdońWater Song6aVeliki Ćuk, Paklenica
2019-09-14Kasia Omyła, Tomek CzernekĽavým zárezom z kotlaIVGranátova stena
2019-08-31Ania Cichoń, Andrzej FicekWeichtal WichtelVI+Wachthüttelturm/Hollental
2019-08-24Ania Cichoń, Andrzej FicekNabot Leon6aAiguille de Blaitiere
2019-08-23marcin konior, szymon podosekrebuffat6aaiguille du midi, alpy
2019-08-21K. Chrzan, Suława, D.ChrzanFitFiritV+Hradok
2019-08-21K. ChrzanSobota NedelaVI-Hradok
2019-08-21Andrzej Ficek, Szymon PodosekPappilons Arete6aAiguille du Peigne
2019-08-19K. Chrzan, Suława, D.ChrzanŻabi Koń - grańIIIŻabi Koń
2019-08-18Mariusz Biłyk, Patryk BzdońMajova CestaVII-Galeria Osterwy ( Lewa Turnia)
2019-08-18Kasia Omyła, Tomek CzernekTorre Barancio - ściana północnaIV+Cinque Torri
2019-08-18Kasia Omyła, Tomek CzernekTorre Quarta Bassa - droga normalnaIII+Cinque Torri
2019-08-18Andrzej Ficek, Szymon PodosekBienvenue au Georges V6a+Pointe des Nantillons/Envers des Aiguilles
2019-08-17Kasia Omyła, Tomek CzernekDella placca neraIVV Bastione de Mondeval
2019-08-17Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Szymon PodosekMarchand de Sable6bTour Rouge/Envers des Aiguilles
2019-08-16Kasia Omyła, Tomek CzernekEn coulisseVGrupa Fanis
2019-08-16Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Szymon PodosekLa Piege6a+Tour Verte/Envers des Aiguilles
2019-08-15Kasia Omyła, Tomek CzernekSass de Stria - Filar Południowy IVGrupa Fanis
2019-08-14Kasia Omyła, Tomek CzernekGhedinaV+Torre Luisa
2019-08-12K. Chrzan, BrodaCesta bez KnihuIV+Rzeruchowe Turnie
2019-08-12K. Chrzan, BrodaZnamka MonzunuV+Rzeruchowe Turnie
2019-08-11Kasia Omyła, Tomek CzernekCengia MartiniVGrupa Fanis
2019-08-10Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Szymon PodosekSzare ZacięcieVI+Czołówka MSW
2019-08-04K. Chrzan, Broda, D.ChrzanStrednaV+Hradok
2019-08-04K. Chrzan, Broda, D.ChrzanVzdusnaIVHradok
2019-07-26Kasia Omyła, Tomek CzernekZakaz stękaniaVI+Zadni Kościelec
2019-07-26Kasia Omyła, Tomek CzernekGrań KościelcówIIKościelec
2019-07-25Mateusz Herman i Łukasz UrbańczykDroga KlasycznaIV/VGaleria Gankowa
2019-07-25Ania Cichoń, Andrzej Ficek + Tomasz Paluch i Szymon PodosekFilar PuskasaVGaleria Gankowa
2019-07-17K. ChrzanStaflovkaVWołowa Turnia
2019-07-13Ania Cichoń, Andrzej FicekDelagokanteIV+Turnie Vajolet
2019-07-12Ania Cichoń, Andrzej FicekM. SpecialeV+Lagazuoi Piccolo
2019-07-11Ania Cichoń, Andrzej FicekCassinVII-Cima Piccolissima
2019-07-09Ania Cichoń, Andrzej FicekFinlandiaVI+/6bTorre Grande/Cinque Torri
2019-07-08Ania Cichoń, Andrzej FicekKasnapoffVI-Druga Turnia Selli
2019-07-07Teresa Szuścik, Patryk ĆwiertniaEstok-JanigaVII-Wołowa Turnia
2019-07-06Andrzej Ficek, Michał ZygmaBirkenmajerVŻółta Ściana
2019-07-06Andrzej Ficek, Michał ZygmaFilar CagasikaVIPośrednia Grań
2019-07-04Suława , ChrzanŚrodkowe Żebro-VSkrajny Granat
2019-06-30Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiGrań WidełIVWidły
2019-06-29Mariusz Biłyk , Rafał UrbańskiDroga BirkenmajeraIVKiezmarski Szczyt
2019-06-29Teresa i Piotr SzuscikCiernobiele SokolikyVI+Batyżowiecki Szczyt
2019-06-29Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykAprílová + Igła w OsterwieVZadnia Osterwa
2019-06-29Ania Cichoń, Andrzej FicekBirkenmajerV+ (war.)Kieżmarski Szczyt
2019-06-29Ania Cichoń, Andrzej FicekWielkie ZacięcieVI+Kieżmarski Szczyt
2019-06-25Kasia Omyła, Tomek CzernekKant klasycznyVI-Mnich
2019-06-23Ania Cichoń, Andrzej FicekOndrejovaVIGaleria Osterwy
2019-06-23Ania Cichoń, Andrzej FicekMajovaVI-Galeria Osterwy
2019-06-15Patryk Ćwiertnia, Dorota Beberok, Witold Klimczak (kw kraków)Prawi WrześniacyVI+Zamarła Turnia
2019-06-15Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiRoland- KubinVBatyżowiecki Szczyt
2019-06-15Ania Cichoń, Andrzej FicekVsetko v poriadkuVI+/VII-Mały Lodowy Szczyt
2019-06-15Teresa i Piotr SzuścikMiędzymiastowaVI+Mnich
2019-06-15Teresa i Piotr SzuścikZacięcie MogilnickiegoV+Mnich
2019-06-10Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Szymon PodosekMoribundusVII-Wołowa Turnia
2019-06-09Ania Cichoń, Andrzej Ficek, Szymon PodosekHviezdovaVI+Wołowa Turnia
2019-06-09Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Arkadiusz KaniaStaflovkaVWołowa Turnia
2019-06-01Mariusz Biłyk , Rafał UrbańskiJulova CestaV+Galeria Osterwy
2019-05-03Ania Cichoń, Andrzej FicekKarabore war.6aAnica Kuk, Paklenica
2019-05-02Ania Cichoń, Andrzej FicekVelebitaski6a+Anica Kuk, Paklenica
2019-03-24Ania Cichoń, Andrzej FicekAutonovaVI+Galeria Osterwy
2019-03-23Ania Cichoń, Andrzej FicekCepelova CestaVI/VI+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2019-03-22Ania Cichoń, Andrzej FicekSkotska AnabazaM4+Kieżmarski Kopiniak (Mały Kieżmarski Szczyt)
2019-03-17Andrzej Ficek, Szymon PodosekOrzeł z Epiru6+/7-Kocioł Kazalnicy
2019-02-24Ania Cichoń, Andrzej FicekBirkenmajerWI4, 4+Wielicka Baszta
2019-02-22Ania Cichoń, Andrzej FicekBez znaczenia5Bula pod Bańdziochem
2019-02-21Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Krzysztof JakubiecKuluar KurtykiWI3Próg mnichowy
2019-02-21Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Krzysztof JakubiecRobakiewicz IIIMnich
2019-02-21Andrzej FicekSię nie robi (droga sportowa DT)M6Bula pod Bańdziochem
2019-02-20Andrzej Ficek, Szymon PodosekW samo południe5+Bula pod Bańdziochem
2019-02-18Andrzej Ficek, Szymon PodosekDirettisima5Mięguszowiecki Szczyt Wielki
2019-02-17Andrzej Ficek, Szymon PodosekCień Wielkiej GóryM6Kocioł Kazalnicy
2019-02-10Andrzej Ficek, Szymon PodosekMotyka5+Zadnia Baszta
2019-02-09Ania Cichoń, Andrzej FicekWielki Młynarzowy ŻlebWI3+/IIIMłynarz
2019-01-27Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Jacek SuchojadPontonovy kut + Lodospad Veverki5+, WI4Sławkowski Szczyt/Niżna Królewska Kopa
2019-01-27Lucyna i Mateusz HermanLodospad Mrozekov, Adin UsmevWI4, WI3Dolina Białej Wody
2019-01-26Patryk Ćwiertnia, Marcin MalczykKliśIV (m. V)kocioł kościelcowy
2019-01-20Ania Cichoń, Andrzej FicekLodospady - Boczny, Okienkowy, Boczny Dolny, NaciekWI4, WI4, WI3, WI4Słowacki Raj
2019-01-13Andrzej Ficek, Szymon PodosekLodospady - Kaskady, Oczy Pełne Lodu, MrazekovWI3+, WI4+/5, WI4Dolina Białej Wody
2019-01-13Lucyna i Mateusz HermanLodospad KaskadyWI3Dolina Białej Wody
2018-12-30Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Jacek SuchojadPolsky KutM5Kieżmarski Kopiniak
2018-12-16Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Jacek SuchojadŻebro Puskasa4Tępa
2018-12-16Lucyna i Mateusz HermanBananII/IIITępa
2018-11-12Andrzej Ficek, Szymon PodosekMotykaVMały Lodowy Szczyt
2018-11-12Andrzej Ficek, Szymon PodosekMaskov kutVIMały Lodowy Szczyt
2018-11-11Andrzej Ficek, Szymon PodosekKut v platniVII-Strzelecka Turnia
2018-11-11Andrzej Ficek, Szymon PodosekPrawy FilarV+Strzelecka Turnia
2018-11-04Aleksandra Troszok, Mariusz Biłyk, Patryk BzdońGrań KościelcówIIKościelec
2018-11-03marcin konior, szymon podosekkombinacja: lobby instruktorskie, co by gosie powiedziały, byczkowskiVI-tatry, kościelec
2018-10-15Kasia Omyła, Tomek CzernekJúnováVIGaleria Ostrewy
2018-10-14Lucyna i Mateusz HermanDroga BirkenmajeraIVKieżmarski Szczyt
2018-10-14Arkadiusz Kania, Tomasz NiedobaKorona WysokiejIIWysoka
2018-10-14Kasia Omyła, Tomek CzernekCez výlomVWielicka Baszta
2018-10-14Andrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz + Szymon Podosek, Grzesiek GałuszkaHokejkaVII-Łomnica
2018-10-12Kasia Omyła, Tomek CzernekKlíma-LinhartVRzeżuchowa Turnia
2018-10-11Kasia Omyła, Tomek CzernekOndrejova cestaVIGaleria Ostrewy
2018-10-06Andrzej Ficek, Szymon PodosekKlasycznaVI-Zamarła Turnia
2018-10-06Andrzej Ficek, Szymon PodosekPrawy Kant HeinrichaVII-Zamarła Turnia
2018-09-20Lucyna i Mateusz HermanDroga Patrzykonta + grań KościelcaVZadni Kościelec
2018-09-19Andrzej Ficek, Łukasz MisiakiewiczLewy Puskas + Jasterica + Grań WidełVIKieżmarski-Widły-Łomnica
2018-09-19Mariusz Biłyk , Rafał UrbańskiStanisławskiVWołowa Turnia
2018-09-16Mariusz Biłyk, Patryk BzdońFilar StaszlaVZadni Granat
2018-09-16Lucyna i Mateusz HermanFilar StaszlaVZadni Granat
2018-09-16Kasia Omyła, Tomek CzernekMájová cestaVII-Galeria Ostrewy
2018-09-16Andrzej Ficek, Mariusz ZychBlechmauerverschneidung + Seitelbergerriss7-Blechmauer
2018-09-15Andrzej Ficek, Mariusz ZychJoe Stickler7Grossofen (Hollental)
2018-09-10Kasia Omyła, Tomek CzernekFestiwal granituVZamarła Turnia
2018-09-09Lucyna i Mateusz HermanLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2018-09-09Andrzej Ficek, Szymon PodosekPrawy Puskas + FialaV + VIIKieżmarski Szczyt
2018-09-09Mariusz Biłyk, Patryk Bzdoń, Maciej KędzioraMotykaVZamarła Turnia
2018-09-09Kasia Omyła, Tomek CzernekPrawi WrześniacyVI+Zamarła Turnia
2018-09-08Kasia Omyła, Tomek CzernekLewy Kant HeinrichaIVZamarła Turnia
2018-09-01Andrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz (ŚKA)Horskych vodcov/Tatarka/Krissak (kombinacja)VI/IV+/VWielka Granacka Baszta
2018-08-30Kuba Chrzan, Anna SuławaMnich - KlasycznaIV
2018-08-23Kasia Omyła, Tomek CzernekPavlín - KráčalíkVGaleria Ostrewy
2018-08-23Kasia Omyła, Tomek CzernekCesta AutonovyVI+Galeria Ostrewy
2018-08-21Lucyna i Mateusz HermanSpigolo della Paletta (+upper part)VI-Gallivaggio
2018-08-19Kasia Omyła, Tomek CzernekByczkowskiV+Kościelec
2018-08-18Kasia Omyła, Tomek CzernekVia AliNinaVI+Galeria Ostrvy
2018-08-18Andrzej Ficek, Rysiek Cieślak + Romek Forysiak, Szymon PodosekLuna NascenteVIIScoglio del Metamorfosi (Val di Mello)
2018-08-18Lucyna i Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykTunnel DiagonaleV+/VI-Sperone degli Gnomi/Val di Mello
2018-08-17Kasia Omyła, Tomek CzernekMotykaVMały Lodowy Szczyt
2018-08-17Tomasz Cios, Mateusz Cebrat, Mirosław CebratVia normaleIIIPizzo Bernina
2018-08-16Andrzej Ficek, Szymon Podosek + Rysiek Cieślak, Jacek SuchojadGervasuttiVIPunta Allievi (Val di Zocca)
2018-08-15Lucyna i Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykSpigolo Nord (Filar północny)IV+/VPunta Sfinge/Valle del Oro/Val Ligoncio
2018-08-14Andrzej Ficek, Ela CholewaRisveglio di Kundalini (4 wyciągi)VII-Dimore degli Dei (Val di Mello)
2018-08-14Patryk Bzdoń, Maciek Wierzchowski, Tomasz CiosVia normaleII/IIIMonte Disgrazia
2018-08-13Kasia Omyła, Tomek CzernekAugustováV+Galeria Ostrvy
2018-08-12Arkadiusz Kania, Adrian PodżorskiNoshaq (7,492 m)II-IIIHindukusz
2018-08-12Ela Cholewa, Andrzej Ficek, Szymon PodosekLamone e le sue PlaccheVII-Sperone Mark (Val di Mello)
2018-08-04Lucyna i Mateusz HermanŠtáflovkaVWołowa Turnia
2018-08-04Kuba Chrzan, Anna SuławaZałupa HIIIZadni Kościelec
2018-08-04Kuba Chrzan, Anna SuławaDroga GnojkaIIIKościelec
2018-08-04Andrzej Ficek, Szymon PodosekOrłowskiVI-Galeria Gankowa
2018-07-29Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiCesta AutonovyVI+Galeria Osterwy ( Lewa Turnia)
2018-07-29Lucyna i Mateusz HermanPavlín-KráčalíkV+Galeria Osterwy
2018-07-28Patryk Bzdoń, Andrzej FicekPavlin-KracalikV+Galeria Osterwy
2018-07-27Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPuskasVI+Szarpane Turnie
2018-07-27Kasia Omyła, Tomek CzernekStanisławskiVWołowa Turnia
2018-07-27Lucyna i Mateusz HermanDroga StanisławskiegoVWołowa Turnia
2018-07-27Andrzej Ficek, Łukasz UrbańczykEstok-JanigaVII-Wołowa Turnia
2018-07-24Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiKant KlasycznyVI-Mnich
2018-07-21Kasia Omyła, Tomek CzernekZnámka monzunuV+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-21Kasia Omyła, Tomek CzernekCesta cez knihuVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-13Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)DirettissimaVIMniszek
2018-07-13Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)MogilnickiVI-Mnich
2018-07-12Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)Seven Up (w kombinacji z Międzymiastową)VIIMnich
2018-07-08Kasia Omyła, Tomek CzernekMotykaVZamarła Turnia
2018-07-07Kasia Omyła, Tomek CzernekOrłowskiV-Mnich
2018-07-02Kasia Omyła, Tomek CzernekJúlová V+Galeria Ostrvy
2018-06-17Andrzej Ficek, Jacek SuchojadSlamaVI+Mały Kołowy Szczyt
2018-06-10Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadPlatnamiVI-Żółta Ściana
2018-06-10Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Arkadiusz Kania, Krzysztof JakubiecStudlgratIII+ (A0)Grossglockner
2018-06-02Lucyna i Mateusz HarmanFensterplatteV+Vordere Stadelwand
2018-06-01Lucyna i Mateusz HarmanPeternpfadV-Vordere Stadelwand
2018-05-31Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaCiernobiele sokolikyVI+Batyżowiecki Szczyt
2018-05-31Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaPrzedpełska-CzachorV+Batyżowiecki Szczyt
2018-05-13Patryk Ćwiertnia, Marcin MalczykLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2018-05-13Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaPuskasVI+Szarpane Turnie
2018-05-13Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaMagicke OkoVIISzarpane Turnie
2018-05-06Kuba Chrzan, Anna SuławaGrań FajekIISkrajny Granat
2018-05-04Ela Cholewa, Andrzej FicekDomzalski6aAnica Kuk Stup
2018-05-04Lucyna i Mateusz Herman; Tomek MaciągIzduzeno rebro4bKuk Tisa/Paklenica
2018-05-03Lucyna i Mateusz HermanSjeverne rebro4b+Veliki Ćuk/Paklenica
2018-05-02Rysiek Cieślak, Andrzej FicekSlovenski6aDebeli Kuk
2018-05-02Lucyna i Mateusz HermanJosipa Debeljaka5aKuk Tisa/Paklenica
2018-05-02Mariusz Biłyk, Marta Semla, Patryk Bzdoń, Maciej KędzioraBrahm5cAnica Kuk
2018-05-01Rysiek Cieślak, Andrzej FicekMosoraski6aAnica Kuk
2018-04-15Barteczko Ryszard Śłomski ŁukaszŚrodkowe ŻebroIV/V-Skrajny Granat
2018-03-11Andrzej Ficek, Jacek SuchojadMotyka5+Łomnica
2018-03-04Kasia Omyła, Tomek CzernekSopelWI5Dolina Wielicka
2018-03-03Kasia Omyła, Tomek CzernekWęgierski lódWI2-3/IISłowacki Raj
2018-03-03Kasia Omyła, Tomek CzernekBoczny dolny lódWI3/4Słowacki Raj
2018-03-03Kasia Omyła, Tomek CzernekBoczny lódWI4Słowacki Raj
2018-03-03Lucyna i Mateusz HermanOwczy KominM4-Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-03-02Lucyna i Mateusz HermanDruhý ľad pod SvišťovkouWI3-4/IIDolina Kieżmarska
2018-03-02Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Mariusz TlałkaPsotka-Varga4+Pośredni Kieżmarski Strażnik
2018-03-01Mariusz Biłyk, Patryk BzdońOwczy KominM4-Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-02-28Andrzej Ficek, Szymon PodosekSzczepański4Kieżmarski Kopiniak
2018-02-28Mariusz Biłyk, Wojtek NowakDrugi Lodospad pod Rakuską CzubąWI4/IIDolina Kieżmarska
2018-02-26Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaDrugi lodospad pod Rakuską CzubąWI4/IIDolina Kieżmarska
2018-02-18Lucyna i Mateusz Herman, Elżbieta Trzebunia, Marcin SzczotkaKaskadyWI3+/IIDolina Białej Wody
2018-02-18Andrzej Ficek, Szymon PodosekZahradkyWI5Staroleśna
2018-02-18Andrzej Ficek, Szymon PodosekVeverkovWI4Staroleśna
2018-02-11Andrzej Ficek, Jacek SuchojadPrawy Filar4+Wielicka Baszta
2018-01-28Mariusz Biłyk, Mateusz HermanŚrodkowe ŻebroIV/-VSkrajny Granat
2018-01-27Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Tomasz NiedobaŻebro Galfy'egoIIITępa
2018-01-27Kasia Omyła, Tomek CzernekCyklistický ľadWI4-5/IIDolina Małej Zimnej Wody
2018-01-21Kasia Omyła, Tomek CzernekArbre MagiqueWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-21Kasia Omyła, Tomek CzernekPlacca d'ArgentoWI-5Serrai di Sottoguda
2018-01-20Kasia Omyła, Tomek CzernekMoulinetteWI4+Serrai di Sottoguda
2018-01-20Kasia Omyła, Tomek CzernekCascata del SoleWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-19Kasia Omyła, Tomek CzernekRugiadaWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-19Kasia Omyła, Tomek CzernekCascata Delle AttraverstateWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-14Andrzej Ficek, Jacek SuchojadKorosadowicz5Kazalnica Mięguszowiecka
2018-01-07Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaŻleb GroszaWI4+Sławkowski Szczyt
2018-01-01Kasia Omyła, Tomek CzernekVeverki LódWI4/IIStaroleśna
2017-12-30Kasia Omyła, Tomek CzernekUkryty LódWI4+/IIBiała Woda
2017-12-17Andrzej Ficek, Jacek SuchojadMotyka5/WI3+Jaworowy Szczyt
2017-12-10Andrzej Ficek, Jacek SuchojadTupa BladaM6-Tępa
2017-12-10Mariusz Biłyk, Mateusz HermanPotoczekIIICzuba nad Karbem
2017-11-19Jacek Suchojad, Rysiek CieślakZebro 116IVMłynickie Solisko
2017-10-15Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPlśkova CestaVI-Szarpane Turnie
2017-10-15Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaIndianske letoVII-Baranie Rogi
2017-10-14Lucyna i Mateusz HermanCesta cez knihuVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2017-09-30Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPrawy PuskasVKieżmarski Szczyt
2017-09-10Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadLipka-Święcicki + Płyty KrissakaVI+Kieżmarski Szczyt
2017-09-10Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat Tomek CiosWHP 100IV+Zadni Kościelec
2017-09-09Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratŚrodkowe ŻebroIVGranaty
2017-09-09Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratPrawe ŻebroIV+Granaty
2017-08-29Teresa i Piotr Szuścik PuškášVISzarpane Turnie
2017-08-29Teresa i Piotr Szuścik Stare CzasyVI-Szarpane Turnie
2017-08-27Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaFrancouzsky polibekVII-Opalova veza
2017-08-27Ryszard Cieslak, Jacek SuchojadEstok-JanigaVII-Wolowa Turnia
2017-08-27Ryszard Cieslak, Jacek SuchojadBelicova CestaVI+Wolowa Turnia
2017-08-25Lucyna i Mateusz HermanMam iliaV-Monte Brento/Parete Zebrate (Dro)
2017-08-23Lucyna i Mateusz HermanGiona5aPlacche di Baone/Arco
2017-08-23Lucyna i Mateusz HermanFiuto5aPlacche di Baone/Arco
2017-08-23Lucyna i Mateusz HermanFiato5cPlacche di Baone/Arco
2017-08-23Mateusz HermanDroga bez nazwy (Sektor B Ondulina)5bPlacche di Baone/Arco
2017-08-21Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaTinin smjer4b+Kuk od Skradelin - Paklenica
2017-08-21Lucyna i Mateusz HermanVia La bellezza della venereIV+Cima Alle Coste/Dro (Arco)
2017-08-20Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaJosipa Debeljaka4aKuk Tisa - Paklenica
2017-08-20Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaCelijski stup5aMali Ćuk - Paklenica
2017-08-19bartek rozbicki, szymon podosekindiańskie latoVII-baranie rogi
2017-08-18Lucyna i Mateusz HermanFilar południowyIVSas de Stria/Dolomity
2017-08-17Piotr Szuścik, Patryk ĆwiertniaWariant Plskova cesta + magickie oko (1 wyc. VII)VIISzarpane turnie
2017-08-17Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaFilar zachodniV+Torre Anna - Dolomity
2017-08-17Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaSpigolo GialloVI+Cima Piccola di Lavaredo
2017-08-17Lucyna i Mateusz Hermandel caminoIII-IVTorre Anna/Dolomity
2017-08-15Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaFilar południowyIVSas de Stria - Dolomity
2017-08-15Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVia OlgaVI- (war.)Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaDiretta DimaiVI+Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15Lucyna i Mateusz HermanGiordanoIV-Lagazuoi Picollo/Dolomity
2017-08-14Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba"Del camino"- kominIII/IVTorre Anna - Dolomity
2017-08-14Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadVinatzerV+Torre Sella III
2017-08-14Lucyna i Mateusz HermanŚciana północna - via normaleIIITorre Lusy/Cinque Torri
2017-08-14Lucyna i Mateusz HermanVia normaleIIITorre Latina/Cinque Torri
2017-08-13Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadAndrichV+Torre Venezia/Civetta
2017-08-13Lucyna i Mateusz Hermandella viperaIII-IVPunta Dallago/Dolomity
2017-08-11Patryk Ćwiertnia, Teresa SzuścikPrawy Dziędzielewicz VIZach Kościelca
2017-08-11Teresa Szuścik, Patryk ĆwiertniaStanisławskiVZach Kościelca
2017-08-03Patryk, Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Marcin MalczykDroga MartinaIIGerlach
2017-07-30Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadWilczkowskiVI-Żabi Kapucyn
2017-07-30Lucyna i Mateusz HermanZacięcie RobakiewiczaIIIMnich
2017-07-30Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiCzech - UstupskiIV+/VŻabi Kapucyn
2017-07-29Patryk Ćwiertnia, Tomasz NiedobaŠádkova cestaIVBaranie Rogi
2017-07-29Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Łukasz UrbańczykSprężynaVII-Mnich
2017-07-29Przemek Górak, Krzysiek Krzak, Łukasz ProchownikCzech-UstupskiIV+/V-Żabi Kapucyn
2017-07-29Lucyna i Mateusz HermanDroga KlasycznaIVMnich
2017-07-29Mariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał UrbańskiSkłodowskiVIKopa Spadowa
2017-07-29Mirek Cebrat Tomek CiosKlasycznaIV+Mnich
2017-07-28Mariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał UrbańskiMiędzymiastowaVI+Mnich
2017-07-26Patryk Ćwiertnia, Piotr Szuścik MotykaVZamarła Turnia
2017-07-16Lucyna i Mateusz HermanLewy KominV+Sokolica, Dol. Będkowska
2017-07-14Patryk Ćwiertnia, Mariusz lsalski Filar StaszlaVZadni Granat
2017-07-12Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiSurdel (wariant własny)V+Mięguszowiecki Szczyt Wielki
2017-07-11Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiCzech-UstupskiV-Żabi Kapucyn
2017-07-09Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaDroga RatownikówVI+Kościelec
2017-07-02Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadDieskaVII-Galeria Osterwy
2017-07-02Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadVia AliNinaVI+Galeria Osterwy
2017-07-01Lucyna i Mateusz HermanTrawers Żabiego KoniaIV+Żabi Koń, Dol. Kobylańska
2017-06-25Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaJargiło-PaćkowskiVI+Zamarła Turnia
2017-06-25Tomek Czernek, Kasia OmyłaStanisławskiVKościelec
2017-06-24Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaPrawi WrześniacyVI+Zamarła Turnia
2017-06-24Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaAligatorVII-Zamarła Turnia
2017-06-24Tomek Czernek, Kasia OmyłaJubilejnaIVVelicky Zub
2017-06-24Lucyna i Mateusz HermanZałupa H + Droga GnojkaII/IIIZadni Kościelec + Kościelec
2017-06-19Patryk Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Tomasz NiedobaDroga 3M - MONT BLANCPD/PD+Mont Blanc
2017-06-15Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz KaniaFilar ŚwinicyIVŚwinica
2017-06-15Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiDroga MotykiVMały Lodowy
2017-06-15Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadPytlakuv expresVI+Batyżowiecki Szczyt
2017-06-15Lucyna i Mateusz HermanDroga Świerza / Południowe ŻebroIIIWołowa Turnia
2017-06-08Tomek Czernek, Kasia OmyłaFilar StaszlaVGranaty
2017-06-03Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaKlima-LinhartVRzeżuchowa Turnia
2017-06-03Andrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaKorsvoldov tanecVIIRzeżuchowa Turnia
2017-05-28Arkadiusz Kania, Tomasz NiedobaŻabia LalkaIIIMorskie Oko
2017-05-14Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiFilar Pd./ Droga MotykiIII+Żłobisty Szczyt
2017-04-15Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiŻebro GalfyegoIII/IVTępa
2017-03-28Patryk Ćwiertnia, Tomek Kniaź (KW Warszawa)GłogowskiIIICzuba nad karbem
2017-03-25Arkadiusz Kania, Artur Szymanowski, Tomasz NiedobaPółnocno-wschodni żleb Świnicy (WHP 39)II-IIIŚwinica
2017-03-18Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiKuluar KurtykiWI3-4/IIIPróg Mnichowy
2017-03-03Mariusz Biłyk, Mariusz JuraszekDroga MotykiWI3/IVWysoka
2017-03-03Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka, Krzysiek SobieszczańskiMotykaWI3/IVWysoka
2017-02-28Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaCulka-Weincziller wariantyIII-IVTępa
2017-02-27Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaAdin UsmevWI3Dolina Białej Wody
2017-02-27Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaMrozekov LadWI4Dolina Białej Wody
2017-02-19Tomek Czernek, Kasia OmyłaKuluar KurtykiWI3-4/IIIPróg Mnichowy
2017-02-19Mariusz Biłyk, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadSetka5-Zadni Kościelec
2017-02-18Teresa i Piotr SzuścikFilar GalfiegoIIITupa
2017-02-11Michał Kruczała, Marcin Kubień"Stanisławski"IIIZadni Kościelec
2017-02-05Tomek Czernek, Kasia OmyłaLodospad KaskadyWI3/3+/IIDolina Białej Wody
2017-02-04Tomek Czernek, Kasia OmyłaDroga PotoczkaIIIKościelec
2017-02-04Tomek Czernek, Kasia OmyłaDroga PotoczkaIIIKościelec
2017-02-04Michał Kruczała, Marcin KubieńPośrednia Grań przez Ławkę DubkegoIIPośrednia Grań
2017-01-31D. Studencki, M. Biłyk, P. GórakKaskadyWI3Dolina Białej Wody
2017-01-29Andrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz, Jacek SuchojadPółnocny FilarIV+ (wariant zacięciem)Świnica
2017-01-28Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiLodospad KaskadyWI 3+/IIDolina Białej Wody
2016-12-22Patryk Ćwiertnia, Tomek KniaźKochańczykII/IIIKocioł Kościelcowy
2016-12-18Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadŻebro Rzepeckich4+Pośredni Granat
2016-12-17Michał Kruczała, Marcin KubieńZacięcie RobakiewiczaIIIMnich
2016-12-11Michał Kruczała, Marcin KubieńZałupa HIIIZadni Kościelec
2016-11-26Michał Kruczała, Marcin KubieńKlasycznaIVMnich
2016-10-02Michał Kruczała, Marcin KubieńStanisławskiV-Kościelec
2016-10-01Katarzyna Pochopień, Przemek GórakFlinstonowie i SmokIV+Złomiska Zatoka
2016-09-25Agnieszka Adamczyk, Maciej AdamczykLewy HeinrichVZamarła Turnia
2016-09-24Agnieszka Adamczyk, Maciej AdamczykFestiwal GranituVZamarła Turnia
2016-09-24Michał Kruczała, Marcin KubieńFestiwal GranituvZamarła Turnia
2016-09-15Agnieszka Adamczyk, Mateusz NawratekKombinacja dróg Smólskiego i SokołowskiegoVI-MSW, ściana wschodnia
2016-09-14Agnieszka Adamczyk, Mateusz NawratekStarek-UchmańskiVICzołówka MSW
2016-09-11Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadStanisławski (Weberovka) do Niemieckiej DrabinyVI (wg nas raczej max V+)Mały Kieżmarski Szczyt
2016-09-11Agnieszka Adamczyk, Natalia KuleszaFilar MotyliV/VI (?)Kotłowy Szczyt
2016-09-11Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiMajova cestaVII-Osterva - Lewa Turnia
2016-09-11Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiJunova CestaVIIOsterva - Lewa Turnia
2016-09-10Patryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Arkadiusz KaniaGrań Mięguszowieckich SzczytówII-IVMięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-09-10Agnieszka Adamczyk, Natalia KuleszaDroga KurczabaVI-Gerlach, ściana zachodnia
2016-09-10Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiJulova cestaV+Osterva - Lewa Turnia
2016-09-10Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiDieska-Halas-MarekVII-Galeria Ostervy
2016-09-04Rysiek Cieślak, Asia Gach, Andrzej FicekPachniesz BrzoskwiniąVII-Kopa Spadowa
2016-09-04Rysiek Cieślak, Andrzej FicekSkłodowskiVI-Kopa Spadowa
2016-09-03Michał Kruczała, Marcin KubieńLukes- SyselIVBaranie Rogi
2016-08-28Rysiek Cieslak/Jacek SuchojadWarranty Malolata6+ A0 na mokrej plytce z jedynkamiKazalnica Mieguszowiecka
2016-08-26Michał Kruczała, Marcin KubieńStanisławskiV+Żabi Koń
2016-08-25Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaKing-Kong-Karl6+Hollental Blechmauer
2016-08-24Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaNix für Suderer6+Hollental Klobenwand
2016-08-23Andrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaNeue Richterkante6Hollental Stadelwand
2016-08-22Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł PieńkowskiPołudniowy Filar Szcharyros. 5BSzchara, Kaukaz
2016-08-20Patryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Roman MarciniakGrań KościelcówII-IIIKościelec
2016-08-20Michał Kruczała, Marcin KubieńDroga HaberleinaIVOstry Szczyt
2016-08-16Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Arek Heller, Adam RozumGrań MittellegiD, IV, A0 (fixed ropes)Eiger, wcześniej Mönch i Jungfrau (Trylogia Berneńska)
2016-08-15Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiŻebro ŚwierzaIIIWołowa Turnia
2016-08-14Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiFilar PuskasaVI+Wołowa Turnia
2016-08-13Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiGrań Żabiego KoniaIII+Żabi Koń
2016-08-07Przemek Górak, Ania GórakŚrodkowe Żebro (Zacięcie Kusiona)V-Skrajny Granat
2016-08-07Jacek Suchojad, Andrzej FicekDroga KurczabaVI-Gerlach
2016-08-07Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiWHP 114 VKościelec
2016-08-07Piotr Januchta, Zbigniew RzeźniczakŚrodkowe Żebro (Zacięcie Kusiona)V-Skrajny Granat
2016-08-07Michał Kruczała, Marcin KubieńLewy PuskasIVKieżmarski Szczyt
2016-08-04Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaKant Klasyczny + Rysa MarciszaVII-Mnich
2016-07-31Andrzej Ficek, Jacek SuchojadSadek-ZlatnikVI-Kołowy Szczyt
2016-07-31Tomasz Maciąg, Monika ZielińskaPuskasIIIKozia Kopka, Kiezmarska
2016-07-30Andrzej Ficek, Mariusz JuraszekStara Cesta 🙂IIIJastrzębia Turnia
2016-07-30Przemek Górak, Ania GórakStara CestaIIIJastrzębia Turnia
2016-07-30Bartłomiej Kurz, Dominik Studencki, Katarzyna PochopieńSmrt Vegetarianom + Stara Cesta (kombinacja)VI-Jastrzębia Turnia
2016-07-24Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadKrissak + wycof w zlewie do rampy, Puskas do góryKieżmarski Szczyt
2016-07-23Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiDroga SkłodowskiegoVI-Kopa Spadowa
2016-07-22Agnieszka Adamczyk, Patryk ĆwiertniaWariant Cunasova cesta + Stanisławski VZachodnia Łomnicy
2016-07-21Agnieszka Adamczyk, Patryk Ćwiertnia Wielkie Zacięcie (dół) + wariant przez płyty Krissaka (VI).VIPołudniowa Kieżmarskiego
2016-07-10Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadPuskasVI+Wołowa Turnia
2016-07-10Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiGrań MSWII/IVMięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-07-09Agnieszka Adamczyk (solo)KominIV/VKościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-08Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Przemysław KolasaFestigratPD+/AD Dom de Mischabel
2016-07-08Agnieszka Adamczyk (solo)Cesta mladých poručíků VKościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-07Agnieszka Adamczyk (freesolo, 1xzjazd)Lewym Filarem (droga nr 3)IVZachodnia Ściana Gerlacha
2016-07-05Teresa i Piotr SzuścikDroga MotykiVGanek
2016-07-02Tomek Czernek, Kasia OmyłaŚrodkowe żebroVGranaty
2016-07-02Tomasz Maciąg, Monika ZielińskaKlasycznaIVMnich
2016-06-26Ania Klepacka, Krzysiek SobieszczańskiSetkaIVZadni Kościelec
2016-06-24Agnieszka Adamczyk (freesolo)Sadkova CestaIVBaranie Rogi
2016-06-19Andrzej Ficek, Adam RozumFilar KellegoVJaworowy Szczyt
2016-06-19Patryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykLobby Instruktorskie + wyjście drogą byczkowskiegoV+Kościelec
2016-06-19Rysiek Cieślak, Jacek SuchojadCzereśniowy FilarV+Mały Lodowy Szczyt
2016-06-19Mariusz Biłyk, Rafał Urbański,Paweł WyrobaMotykaIV+Ostry Szczyt
2016-06-18Patryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykPrawe ŻebroIVSkrajny Granat
2016-06-18Patryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykŚrodkowe ŻebroIVSkrajny Granat
2016-06-06Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiDroga ŁódzkaV+Południowa Kieżmarskiego
2016-05-26Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Krzysztof KrzakMotykaVZamarła Turnia
2016-05-22Michał Kruczała, Marcin Kubień, Kajetan BurzejDroga ŚwierzaIIOstry Szczyt
2016-05-15Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Sylwia Adamiec,Krzysztof KrzakIgła w OsterwieIIOsterwa
2016-05-09Tomasz Maciąg, Milek DziulaLewi WrzesniacyIVZamarła Turnia
2016-05-07Michał Kruczała, Marcin KubieńŁomnica przez Lejkowy KociołIŁomnicki Szczyt
2016-03-20Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadFilar StaszlaV+Zadni Granat
2016-03-20Rafał Urbański, Mariusz BiłykWHP 39IIIŚwinica
2016-03-06Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadHavrani VlasyM5-Warzęchowe Strażnice
2016-02-27Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiLodospad CiężkiWI3-4/IIPróg Doliny Ciężkiej
2016-02-27Michał Kruczała, Marcin Kubień, Janusz Burzej, Kajetan BurzejBarania DrabinaIIIBaranie Rogi
2016-02-26Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiLewym ŻlebemIII-IVGankowa Strażnica- Pusta Straż
2016-02-14Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiVeverkov ladWI4/IIDolina Staroleśna
2016-02-07Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadLewy YVMały Kieżmarski Szczyt (Pavukova Veza)
2016-02-06Teresa i Piotr SzuścikPravé rebroIIIŠtrbské Solisko
2016-01-31Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadDroga GłogowskiegoIII+Czuba nad Karbem
2016-01-15Tomek Czernek, Kasia OmyłaLodospad MrozenkowWI4/IIDolina Białej Wody
2016-01-10Tomek Czernek, Kasia OmyłaLodospad w Małej CisówceWI3/IIDolina Białej Wody
2016-01-10Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz BiłykŻebro PuśkasaIII-IVTępa
2016-01-06Andrzej Ficek, Jacek SuchojadJagiełło-Roj5Kazalnica Cubryńska
2016-01-03Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiKliśVKocioł Kościelcowy
2015-12-20Rysiek Cieślak, Andrzej FicekWesołej Zabawy4Próg Mnichowy
2015-12-19Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaWesołej ZabawyM4Próg Mnichowy
2015-12-13Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPotoczekIIICzuba nad Karbem
2015-12-12Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaDroga KlisiaIVPróg Kotła Kościelcowego
2015-12-05Faustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaFilar MuminkówIII+Tępa
2015-10-31Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaŠtáflovkaVWołowa Turnia
2015-10-04Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiStnisławskiV-Kościelec
2015-10-04Andrzej Ficek, Ania Klepacka, Krzysiek SobieszczańskiSurdel + Grań KościelcówV, II-IIIKościelce
2015-10-04Ryszard Cieslak, Jacek SuchojadSprezyna7- (OS)Mnich
2015-10-03Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiMotykaVZamarła Turnia
2015-09-22Tomek Czernek, Kasia OmyłaPrawe ŻebroIV+Skrajny Granat
2015-09-18Teresa i Piotr SzuscikPłyty KriššákaVGerlach
2015-09-13Rysiek Cieślak, Andrzej FicekDroga SolickiegoV+Czarny Szczyt
2015-09-13Jurek Korzec, Adam RozumSzafka/LindnerIIICzarny Szczyt
2015-09-13Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaKlíma-LinhartVŽeruchova veža Východná
2015-09-13Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaCesta cez knihuVŽeruchova veža Východná
2015-08-30Ryszard Cieslak, Jacek SuchojadHokejka6+ (OS)Lomnica
2015-08-28Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiGelber Oktober7+ (A0)Blechmauer, Hollental
2015-08-23Joanna Gach, Ryszard CieslakLobby Instruktorskie7-Koscielec
2015-08-23Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaApollo6b, AFDraśnice- Vicoci
2015-08-22Mariusz Juraszek,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaMadre Padre6aVrisove Glavice
2015-08-22Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiFilar DibonyIV+Cima Grande di Lavaredo (Tre Cime), Dolomity
2015-08-21Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiPrimo SpigoloV+Tofana di Rozes, Dolomity
2015-08-20Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba(GRB)III5cVrisove Glavice
2015-08-20Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiM.SpecialeV+Lagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-20Mariusz Juraszek, Andrzej FicekFilar PołudniowyIVSas de Stria, Fanis, Dolomity
2015-08-18Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiDireta DimaiVI+Torre Grande, (Cinque Torri), Dolomity
2015-08-18Mariusz Juraszek, Andrzej Ficek, Bartek BrutkowskiZacięcie Północne/WiewiórkiIV+Torre Romana, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18Mariusz Juraszek, Andrzej FicekArmidaVITorre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaArmidaVITorre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-15Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Andrzej FicekCengia MartiniVLagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-13Arkadiusz Heller, Adam Rozum, Ryszard CieslakLiongratAD+, III-IV+, A0Cervinia-Matterhorn
2015-08-12Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł PieńkowskiPyramide du TaculD- (IV+)Alpy
2015-08-11Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiWarianty MalczykaVI+, A0Kazalnica
2015-08-08Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaSprężynaVII-Mnich
2015-08-07Teresa Szuścik, Marcin TasiemskiZacięcie MogilnickiegoV+Mnich
2015-08-02Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiPlskova CestaVISzarpane Turnie
2015-08-02Andrzej Ficek, Jacek Suchojad, Michał WójcikWielkie ZacięcieVI+Kieżmarski
2015-08-02Zbyszek Rzeźniczak, Łukasz KaweckiPrawe ŻebroIV+Skrajny Granat
2015-08-02Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba i SebastianZacięcie RobakiewiczaIIIMnich
2015-08-01Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiCesta AutonovyVI+Osterwa
2015-08-01Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaF. i Armando DallagoVMonte Gusela
2015-07-31Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaPaolo AmedeoV+Torrine Marcella
2015-07-31Teresa Szuścik, Zuzana Kroutilovadroga MotykiVSzarpane turnie
2015-07-30Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaDroga DibonaV+Torre Grande di Falzarego
2015-07-28Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Bogusław HynekMiriamVTorre Grande
2015-07-27Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaEn coulisseVPiramide di Col dei Bos
2015-07-26Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaM. SpecialeV+Lagazoui Piccolo
2015-07-25Rysiek Cieślak, Andrzej FicekMiędzymiastowaVI+Mnich
2015-07-25Rysiek Cieślak, Andrzej FicekZemsta WacławaVI+/VII-Mnich
2015-07-25Rafał Urbański, Mariusz Juraszek, Mariusz BiłykSzare zacięcieVI+Czołówka MSW
2015-07-23Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiSzare zacięcieVI+Czołówka MSW
2015-07-22Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Anna WolskaDroga SurdelaV+MSW, ściana wschodnia
2015-07-21Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaMiędzymiastowaVI+Mnich
2015-07-19Tomek Czernek, Kasia OmyłaGnojekIIIKościelec
2015-07-19Tomek Czernek, Kasia OmyłaSetkaIVZadni Kościelec
2015-07-19Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadPrawy DziędzielewiczVIKościelec
2015-07-19Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadSprężynaVI+Kościelec
2015-07-17Agnieszka Adamczyk (solo)Lewy PuskasIVPołudniowa Ściana Kieżmarskiego Szczytu
2015-07-15Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaLiongratAD+, III-IV+, A0Matterhorn
2015-07-12Mariusz Biłyk, Dominik StudenckiCesta cez knihuVRzeżuchowa Turnia
2015-07-12Mariusz Biłyk, Dominik Studencki, Katarzyna PochopieńKlima - LinhartVRzeżuchowa Turnia
2015-07-12Tomek Czernek, Kasia OmyłaPatrzykontVZadni Kościelec
2015-07-12Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaWłasny warian na szczytIII-IVKościółek
2015-07-11Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki3876 WHP - Droga DieskiV+Kozia Turnia
2015-07-11Agnieszka Adamczyk, Marek KuratnikDroga na HellVIKazalnica
2015-07-11Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaRoland-KubinVBatyżowiecki Szczyt
2015-07-09Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaKopuła szczytowa MSW od północy + grań do Przełęczy pod ChłopkiemIVMięguszowieckie Szczyty Wielki i Pośredni
2015-07-06Agnieszka Adamczyk, Beata AdamczykZacięcie RobakiewiczaIIIMnich
2015-07-05Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiCihulov pilierV+Batyżowiecki Szczyt
2015-07-05Alan Van Der Lee, Zbyszek Rzeźniczak, Łukasz KaweckiGrań ŚwinicyIVDolina Gąsienicowa
2015-07-04Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz TlałkaByczkowskiv+Kościelec
2015-07-04Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz TlałkaLobby Instruktorskie - 3z4 wyciągówV+Kościelec
2015-07-04Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaGrań Wideł VZ Kieżmarskiego na Łomnicę
2015-07-04Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiCiernobiele sokolikyVI+Batyżowiecki Szczyt
2015-07-04Tomek Czernek, Kasia OmyłaKlasycznaIVMnich
2015-06-14Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaGrań Szarpanych TurniIIISzarpane Turnie
2015-06-14Ryszard Cieślak i Adam Rozum, Andrzej Ficek i Krzysiek SobieszczańskiDroga KuttyVBatyżowiecki Szczyt
2015-06-13Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaPołudniowy filar - wariantVSmoczy Szczyt
2015-06-07Rysiek Cieślak, Andrzej FicekPlskova cestaVI-Szarpane Turnie
2015-06-06Rysiek Cieślak, Andrzej FicekStanisławskiVWołowa Turnia
2015-06-06Rysiek Cieślak, Andrzej FicekStaflovkaVWołowa Turnia
2015-06-06Tomek Czernek, Kasia OmyłaKlasycznaVZamarła Turnia
2015-06-05Faustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaStüdlgrat3+/A0Grossglockner, Austria
2015-06-05Tomek Czernek, Kasia OmyłaPrzez PłytęIIMnich
2015-06-05Tomek Czernek, Kasia OmyłaRobakiewiczIIIMnich
2015-06-05Porzyc, Lasiu, PtasiekStudlgrat, Grossglockner 3798m3+/A0Wysokie Taury
2015-06-04Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaKlasycznaVZamarła Turnia
2015-05-31Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaGrań KościelcówIIHala Gąsinicowa
2015-04-19Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaWielki Młynarzowy Żleb 3 x Free Solo 🙂III/WI IIIMłynarz
2015-03-29Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaŻebro (na lewo od drogi blondyna) i wyjście kominkiem za III+ III+Bula pod Bańdziochem
2015-03-29Agnieszka Adamczyk, Asia NowosadzkaKorosadowiczM5, A0"prawie" Kazalnica 😉
2015-03-24Agnieszka Adamczyk, Klaudia TaszLewy Filar CubrynyVCubryna
2015-03-22Tomek Czernek, Kasia OmyłaKochańczykIIKocioł Kościelcowy
2015-03-22Andrzej Ficek, Jacek SuchojadRysa Strzelskiego5Wielka Mnichowa Baba
2015-03-22Mariusz Biłyk, Paweł WyrobaPotoczekIIICzuba nad Karbem
2015-03-21Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaŻebro Andráši-GálfyIIITępa
2015-03-08Porzyc, Lasiu, PtasiekWesołej zabawyM4Morskie Oko
2015-03-07Andrzej Ficek, Bartek KalinowskiCiężki LodospadIII+Próg Doliny Ciężkiej
2015-03-05Agnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykDoublis-SkłodowskiIVGankowa Strażnica
2015-02-21Andrzej Ficek, Jurek Korzec, Krzysiek SobieszczańskiPrave RebroIIISolisko Strbskie
2015-02-21Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaŚrodkowe ŻebroIIISkrajny Granat
2015-02-16LasiuRechter DreifaltaltigkeitsfallWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-15Andrzej Ficek, Jacek SuchojadJaminska vezickaIV+Sławkowska Kopa
2015-02-15LasiuStrannerbachWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-14LasiuVorderer MaralmfallWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-07Andrzej Ficek, Jacek Suchojad + Mateusz Tyczynski (Kraków)Prawe ŻebroIV+ (wariantem letnim)Skrajny Granat
2015-02-07Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaPotoczekIIICzuba nad Karbem
2015-01-25Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiŚrodkowe ŻebroV (prawy wariant na 3-cim wyciągu)Skrajny Granat
2015-01-25Lasiu, KrzysztofMrozekov LadWI3Biała Woda
2015-01-24Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiDroga Potoczka (wariantem)IVCzuba nad Karbem
2015-01-18Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, JacekKoncert sa nekonalIV+Dolny Kieżmarski Strażnik
2015-01-17Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaDroga GłogowskiegoIIICzuba nad Karbem
2015-01-16Agnieszka Adamczyk, Joanna MalawskaCień Wielkiej GóryM6Grzęda MSC
2015-01-14Agnieszka Adamczyk, Brunon JózefczykRysa StrzelskiegoM5Próg Mnichowy
2015-01-13Agnieszka Adamczyk, Brunon JózefczykBladym Świtem6+Bula pod Bańdziochem
2015-01-11Tomek Czernek, Kasia OmyłaPróg Czarnego StawuWI 1 do WI 3, lód 80-85Dolinia Rybiego Potoku
2015-01-03Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiGalfyIII, warianty IVTępa
2015-01-03Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiKliśVKocioł Kościelcowy
2015-01-02Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, JacekZlata UlickaIV, 55 st.Lodowa Kopa
2014-12-10Agnieszka Adamczyk, Jacek PowroźnikSię ściemnia4+Bula pod Bańdziochem
2014-12-06Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaDroga GroszaIIWschodni Szczyt Żelaznych Wrót
2014-11-30Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiTupa BladaM6-Tępa
2014-11-22Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaGrań Zadniego KościelcaIIZadni Kościelec
2014-11-11Andrzej Ficek, MichałCez KnihuVRzeżuchowa Turnia
2014-11-11Andrzej Ficek, MichałZnamka MonzunuV+Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11D. Studencki, K. PochopieńCesta cez Knihu VSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11D. Studencki, K. PochopieńZnamka Monzunu V+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-01Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykSchmid, płn. ścianaTD+, lód 70st., M5Matterhorn, Szwajcaria
2014-10-30Tomek Czernek, Kasia OmyłaLewi WrześniacyIV=Zamarła Turnia
2014-10-19Andrzej Ficek, Rysiek CieślakKant KlasycznyVI-Mnich
2014-10-19Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz Biłyk,Krzysztof Wrzoscez vylom (przez obryw)VWielicka Baszta
2014-10-12Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiFestiwal GranituvZamarła Turnia
2014-10-12Andrzej Ficek, Jacek S.Galfy-UrbanovicVI-Wielicka Baszta
2014-10-12Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallHviezdova cestaVI+Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-12Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallKomin PuskasaVWołowa Turnia, Tatry
2014-10-12Alan Van Der Lee, Zbyszek RzeźniczakZachodnią GraniąIIIZadni Mnich
2014-10-11Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaPrawi WrześniacyVI+Zamarła Turnia
2014-10-11Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallDirettissima - SchauhuberVI, A2Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-11Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall, Brunon JózefczykDroga StanisławskiegoVWołowa Turnia, Tatry
2014-10-05Andrzej Ficek, Jurek Korzec, Adam Rozum, Krzysiek Sobieszczański, Adam SordylMartinovkaI-IIIPolski Grzebień-Gerlach
2014-10-05Alan Van Der Lee, Zbyszek RzeźniczakZachodnie Żebro Południowego WierzchołkaIII+Wołowiec Mięguszowiecki
2014-09-28Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz BiłykSetkaIVZadni Kościelec
2014-09-23Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaGrań od Wrót ChałubińskiegoIIIKopa nad Wrotami
2014-09-20Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakPostalmklamm Klettersteig mit F-VarianteF, F ,DDolina Strobl, Austria
2014-09-19Agnieszka Adamczyk, Marta ZiemblaKombinacja drógIVBatyżowiecki Szczyt, ściana południowo-zachodnia
2014-09-19Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakRamsau Dachstein Super Ferrata E/1+ Der Johann KlettersteigE/1+Ramsau am Dachstein, Austria
2014-09-18Agnieszka Adamczyk, Marta ZiemblaPośredni FilarVGerlach, ściana zachodnia
2014-09-18Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykDroga KurczabaVI-Gerlach, Tatry
2014-09-15Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakNOLLEN ROUTE IV, ADMÖNCH, Szwajcaria
2014-09-14Andrzej Ficek, Rysiek CieślakKlasicka CestaV-Mały Lodowy
2014-09-14Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiPrawe Żebro+IVSkrajny Granat
2014-09-13Tomek Czernek, Kasia OmyłaZałupa HIIIZadni Kościelec
2014-09-06Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiMotykavZamarła Turnia
2014-09-06Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiLewi WrześniacyvZamarła Turnia
2014-08-31D. Studencki, K. PochopieńDroga KuttyV-Batyżowiecki Szczyt
2014-08-23Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaGálfy - Urbanovič VI-Velická stena
2014-08-23Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga KuttyIV +Batyżowiecki szczyt
2014-08-17Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykDroga Chiergianiegoros. 5B (ED), V+, A1Uszba Południowa, Kaukaz
2014-08-16Andrzej Ficek, Rysiek CieślakBiancogratAD, IIIPiz Bernina
2014-08-09Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiKlasycznaIV (warianty V-VI)Galeria Gankowa
2014-08-09Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykDroga OrłowskiegoVI-Galeria Ganku, Tatry
2014-08-04Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallSurdelVZadni Kościelec, Tatry
2014-08-03Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallDroga PuskasaV-zach. ściana Łomnicy, Tatry
2014-08-03Andrzej Ficek, Jacek S.StudlgratIII-IV, ADGrossglockner
2014-08-02Porzyc, Lasiu, Ptasiekfilar StaszlaVGranaty
2014-08-02Paweł Pieńkowski (solo)Filar StaszlaVGranaty, Tatry
2014-07-27Arnold Brożek, Zbigniew HatalaKant klasycznyVI-Mnich
2014-07-20Tomek Czernek, Ryszard CieślakPatrzykontVZadni Kościelec
2014-07-20Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiPatrzykontVZadni Kościelec
2014-07-20K.Pochopień, D. Maciejowski, D. StudenckiPavlin-KracalikV+Galeria Osterwy
2014-07-19Arnold Brożek, Zbigniew HatalaOrłowskiIVMnich
2014-07-19Arnold Brożek, Zbigniew HatalaKlasycznaIVMnich
2014-07-13Tomek Czernek, Andrzej FicekFestiwal GranituVZamarła Turnia
2014-07-13D. Studencki, K. PochopieńZemsta WacławaVII-Mnich
2014-07-05Jerzy KorzecKomin KomarnickiegoIIIMała Szarpana Turnia
2014-07-05Porzyc, Lasiu, PtasiekWHP 114" na Kościelcu IV,VKościelec
2014-07-05Agnieszka Adamczyk, Mariusz Bukowiec, Kaja Fidzińska, Marcin Freindorf, Sławomir Heteniak, Tomasz KlizaTrawers Nad Kotlinami - Wielka Śnieżna-Tatry Zachodnie
2014-07-04Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaSkrajna Lalkowa Turnia - Dwoista Lalkowa TurniaIV/V (?)Grań Żabiej Lalki
2014-07-03Agnieszka Adamczyk, Piotr Pawłowski, Anna WolskaZemsta WacławaVII-Mnich
2014-06-29Mariusz Biłyk, Rafał UrbańskiFilar Świnicy i Grań ŚwinicyIV+Świnica
2014-06-28Rysiek Cieślak, Andrzej FicekStanisławskiV-Kościelec
2014-06-28Adam Rozum, Krzysiek SobieszczańskiZałupa HIIIZadni Kościelec
2014-06-28Zbihniew Hatala, Dariusz JaremaDroga BirkenmajeraIVKieżmarski Szczyt
2014-06-28Teresa Stanclik, Piotr Szuścikdroga StanisławskiegoVWołowa Turnia
2014-06-28Jerzy KorzecZałupa HIIIZadni Kościelec
2014-06-28Porzyc, Ptasiek, LasiuDroga Orłowskiego pierwszy wyciąg Zezwolenie na wiercenieV-,VMnich
2014-06-28Porzyc, LasiuWacław spituje pierwszy wyciągVIMnich
2014-06-23Paweł Mentel, Łukasz Mikłusiak, Zbyszek RzeźniczakDroga Orłowskiego, wariant SkierskiegoV-Mnich
2014-06-20Adam BurekNordwestgratIII (7 wyciągów)Hollengebirge/Brunnkogel 1708 m
2014-06-19Rysiek Cieślak, Andrzej FicekFilar StaszlaVZadni Granat
2014-06-19Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaZacięcie RobakiewiczaIIIMnich
2014-06-19Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaZachodnią GraniąIIIZadni Mnich
2014-06-13Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaPołudniowy FilarVKozi Wierch
2014-06-11Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaPavlin-KracalikV+Galeria Osterwy
2014-06-10Lasiu, PałoszMotykaIVOstry szczyt
2014-06-10Lasiu, PałoszMotykaIVOstry szczyt
2014-06-09Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiPilastroV+Dromedárov Hrb, Tatry
2014-06-09Lasiu, PorzycLewi WrześniacyVZamarła turnia
2014-06-08Rysiek Cieślak, Tomek Czernek, Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiMotykaIVOstry Szczyt
2014-06-08Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykDroga KuttyV-Batyżowiecki Szczyt, Tatry
2014-06-08Porzyc, Ptasiek, LasiuMotykaVZamarła turnia
2014-05-10Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykFilar LeporowskiegoVKozi Wierch, Tatry
2014-05-10Tomek Czernek, Andrzej FicekZałupa HIIIZadni Kościelec
2014-05-10Tomek Czernek, Andrzej FicekGnojekIIIKościelec
2014-04-13Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Bruno Józefczyk, Rafał MałeckiMayerlrampeD+, lód 60stGrossglockner, Austria
2014-03-29Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga MotykiIVWsch. ściana Wysokiej, Tatry
2014-03-22D. Studencki, M. Juraszek, M. BiłykKuluar KurtykiWI3Próg Mnichowy
2014-03-21Paweł Pieńkowski, Tomasz Dolny, Łukasz WojdyłoOrzeł z EpiruM6+Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-03-21Agnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykStüdlgratADGrossglockner, Austria
2014-03-21D. Studencki, M. Juraszek, M. BiłykWesołej Zabawy4+Próg Mnichowy
2014-03-14Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiWHP 114Vwsch. ściana Kościelca, Tatry
2014-03-13Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiFilar StaszlaVGranaty, Tatry
2014-03-01D. Studencki, M. Juraszek, K. PochopieńDroga Andrasi-GalfyIII/IVTępa
2014-02-23D. Studencki, K. PochopieńŻebroIII+Bula Pod Bandziochem
2014-02-20Agnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykKuluar Kurtyki + MnichWI3Próg Mnichowy
2014-02-19Agnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykBez znaczenia5Bula pod Bandziochem
2014-02-18Paweł Pieńkowski, Piotr Knitter, Paweł SzymankiewiczPłn.-wsch. ściana Gran ParadisoD, lód 55st.Valsavarenche, Włochy
2014-02-09K. Pochopień D. StudenckiŻebro PotoczkaIIICzuba nad Karbem
2014-01-29Paweł Pieńkowski, Marco SchwidergallBuczynowa Strażnica wschodnią grzędąM4+z Buczynowej Dolinki, Tatry
2014-01-26Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaMała Mnichowa Baba (warianty)IV, A0Próg Mnichowy
2014-01-25Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaŻebro3/IVBula pod Bandziochem
2014-01-23Paweł Pieńkowski, Rafał MałeckiCień Wielkiej GóryM6Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-01-22Paweł Pieńkowski, Rafał MałeckiŚwiatło w tunelu4Bula pod Bandziochem, Tatry
2014-01-21Agnieszka Adamczyk solo (z asek.)Światło w tunelu4Bula pod Bandziochem
2014-01-21Paweł Pieńkowski, Rafał MałeckiSiekieryzada5+Turnia Zwornikowa, Tatry
2014-01-19D. Studencki, M. JuraszekŚrodkowe żebro V- A0Granaty
2014-01-18Agnieszka Adamczyk, Sławomir Heteniak, Tomasz Kliza, Jan KućmierzTrawers Jaskini CzarnejIVTatry Zachodnie
2014-01-04K. Pochopień D. StudenckiFilar PuskasaIIIKozia Kopa
2013-12-30Teresa Stanclik, Piotr SzuścikGrań ŚwinicyIIŚwinica
2013-12-23Agnieszka Adamczyk, Mikołaj PodwornyDroga NiemcaVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-23Agnieszka Adamczyk, Mikołaj PodwornyDroga KlisiaVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-22Agnieszka Adamczyk, Tomasz ReinfussDroga GnojkaIIIKościelec
2013-12-21Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert Lipowski114-stka (początek) - Droga Potoczka (koniec)IV+Kościelec
2013-12-20Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert LipowskiŻebro Czecha + część Grani FajekVGranaty
2013-12-19Agnieszka Adamczyk solo (z asek.)Droga GłogowskiegoIII+Czuba nad Karbem
2013-12-18Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaDroga KlisiaVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-18Agnieszka Adamczyk solo (z asek.)KochańczykIIIPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-15Paweł Pieńkowski, Rafał MałeckiKomin Sawickiego (?)IV (?)z Buczynowej Dolinki, Tatry
2013-11-23Paweł Pieńkowski, Marcin ŚwigońWHP 101III+wsch. ściana Kościelca, Tatry
2013-10-13K. Pochopień D. Studencki, M. JuraszekDroga GąsieckiegoV+Kościelec
2013-10-10Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Arkadiusz KubickiKrisakova Cesta do rampy, wyjście rampą na szczytIV+Południowa Ściana Kieżmarskiego
2013-09-07Piotr Szuścik, Teresa StanclikFilar Grońskiego ŻTM, Żabi KońIV - VMorskie Oko
2013-09-07Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaSupergirl (początek drogi) - Nieznana Ziemia (koniec)VI-Zadni Kościelec
2013-08-31Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Tomasz KlizaCzech-UstupskiVŻabi Mnich
2013-08-22K. Pochopień D. StudenckiKirchl-ExpressVI (750m)Totenkirchl, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-21K. Pochopień D. StudenckiVia ClassicaV (620m)Fleischbank, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-17Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaSkłodowskiVI-Kopa Spadowa
2013-08-11K. Pochopień D. StudenckiMiędzymiastowaVI +Mnich
2013-08-11Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaPrawy DziędzielewiczVI, A0Zachodnia Kościelca
2013-08-08Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Puskasa Wielki Jaworowy SzczytVWielki Jaworowy Szczyt
2013-08-08Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Puskasa Wielki Jaworowy SzczytVWielki Jaworowy Szczyt
2013-08-07Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Motyki Ostry SzczytIVOstry Szczyt
2013-08-07Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Motyki Ostry SzczytIVOstry Szczyt
2013-08-05Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Birkenmajera Kieżmarski Szczyt Pd.IVKieżmarski Szczyt
2013-08-04Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Puskasa ŁomnicaVŁomnica
2013-08-04K. Pochopień D. StudenckiFilar KellegoVJaworowy Szczyt
2013-07-28Porzyc, PtasiekgrańIIIŻabi Koń
2013-07-28Porzyc, PtasiekKuttaV-Wołowa Turnia
2013-07-27Agnieszka Adamczyk, Bartłomiej GrygielFilarek OrłowskiegoV+Zadni Mnich
2013-07-27Agnieszka Adamczyk, Bartłomiej GrygielKant KlasycznyVI-Mnich
2013-07-27Teresa Stanclik, Dorota Lech100-ka Zadni Kościelec + grań KościelcówIVHala Gąsienicowa
2013-07-27Porzyc, Ptasiekdroga KuttyIV+Batyżowiecki Szczyt
2013-07-21Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaPołudniowy Filar Koziego WierchuIII (?)Dolina Pięciu Stawów
2013-07-20Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaLewi WrześniacyIV+Hala Gąsienicowa
2013-07-14Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga Orłowskiego MnichVMorskie Oko
2013-06-22Paweł Pieńkowski, Ariel PapugaDachrinne, Gr. Koppernkarstein SWVDachstein, Austria
2013-06-21Paweł Pieńkowski, Ariel PapugaKursaulauf, Kl. Koppernkarstein NWIV+Dachstein, Austria
2013-04-14Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaDroga PotoczkaIIICzuba nad Karbem
2013-04-14Paweł Pieńkowski, Hubert LipczyńskiPrawe żebroIII (?)Granty, Tatry
2013-04-13Paweł Pieńkowski, Hubert LipczyńskiDroga RonaV+Bula pod Kościelcem, Tatry
2013-02-02K. Pochopień D. StudenckiKaskady WI3/3+Dolina Białej Wody
2013-01-05Paweł Pieńkowski, Tomasz WojnarowskiW samo południe5+Bula pod Bandziochem, Tatry
2012-12-30B.Rozbicki M.FicnerRysa StrzelskiegoVPróg Mnichowy Tatry Wysokie
2012-11-18Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiPatrzykontVZadni Kościelec, Tatry
2012-10-21K. Pochopień, D. StudenckiByczkowskiV+Kościelec
2012-10-21K. Pochopień, D. StudenckiLobby InstruktorskieVII-Kościelec
2012-10-21Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiZacięcie MogielnickichV+Mnich, Tatry
2012-10-20Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiKant KlasycznyVI-Mnich, Tatry
2012-10-04Paweł Pieńkowski (freesolo)SetkaIVZadni Kościelec, Tatry
2012-09-29J. Walewski, K. Pochopień, D. StudenckiSprężynaVIKościelec
2012-09-17Porzyc, K.OleksyGrań MartinaIVGierlach
2012-09-09Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiMotykaVZamarła Turnia
2012-09-02Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiStanisławskiVWołowa Turnia
2012-09-01Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiStaflovkaVWołowa Turnia
2012-08-26Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiPółnocny Filar ŚwinicyIVŚwinica
2012-08-18Porzyc, Ptasiek, K.OleksyStanisławskiVKościelec
2012-06-30K. Pochopień, D. Studencki, K. KrzakDroga OrłowskiegoVMnich
2012-06-17Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiDroga MachnikaVKościelec
2012-06-17Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiSprężynaVIZach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiLobby InstruktorskieVII- (AF)Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiLewy DziędzilewiczVIZach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiDroga GąsieckiegoV+Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-02Paweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiPrawi WrześniacyVI-Zamarła Turnia, Tatry
2012-02-12K. Pochopień D. StudenckiDroga KochańczykaIIPróg Kotła Kościelcowego
2012-02-11K. Pochopień D. StudenckiAdin UsmevWI 3Dolina Białej Wody
2012-01-07Paweł Pieńkowski, Ariel PapugaZałupa HIIIZadni Kościelec, Tatry
2011-12-28Krzysztof Grosiak, Teresa StanclikDroga PotoczkaIIIHala Gąsienicowa
2011-12-28Ania Cichoń, Andrzej FicekMarinaio di foresta6a+ (7 wyc.)Pedra Longa
2011-11-02P. Pieńkowski, M. Jabłoński, P. Szymaszkiewicz, A. SzymaszkiewiczPółnocna ściana Schneewinkelkopflód 70st.rejon Grossglocknera, Austria
2011-10-02Cieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaDroga KuttyIV+/V-Batyżowiecki Szczyt
2011-09-27Teresa Stanclik, Marcin Tasiemskidroga ByczkowskiegoV+Kościelec
2011-09-27Teresa Stanclik,Marcin Tasiemskidroga GąsieckiegoV+Kościelec
2011-09-25Katarzyna Pochopień Dominik StudenckiFestiwal GranituVZamarła Turnia
2011-09-25B.Rozbicki M.FicnerLewy Filar Młynarzowych WidełV+T.Słowackie
2011-09-24Katarzyna Pochopień Dominik StudenckiSetkaIVZadni Kościelec
2011-09-24Katarzyna Pochopień Dominik StudenckiDroga SurdelaVZadni Kościelec
2011-09-16Paweł Pieńkowski (freesolo, 2xA0)StüdlgratIII+Grossglockner, Austria
2011-09-15Teresa Stanclik,MIchal TrzaskaDroga Motyki,Mały Lodowy SzczytVTatry Słowackie
2011-09-11Teresa Stanclik,Marek Hładiofestiwal granituVZamarła Turnia
2011-09-11Teresa Stanclik,Marek HładioLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2011-09-11K. Pochopień D. StudenckiKlasycznaIV+Mnich
2011-09-04Teresa Stanclik,Michał GóreckiMiędzymiastowa, MnichVI+Tatry, M. Oko
2011-09-04Teresa Stanclik, Michał GóreckiKant klasyczny MnichV+Tatry M. Oko
2011-09-04Dominik Studencki Katarzyna PochopieńKlasycznaVZamarła Turnia
2011-09-04Cieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaDroga KlasycznaVZamarła Turnia
2011-09-03B.Rozbicki M.Ficnerdroga KuttyIV+Batyżowiecki szczyt T.Słowackie
2011-09-03K. Pochopień D. StudenckiFilar PołudniowyVKozi Wierch
2011-09-03K. Pochopień D. StudenckiFilar PołudniowyVKozi Wierch
2011-09-02B.Rozbicki M.FicnerDroga Kurczaba VIGerlach T.Słowackie
2011-09-01Magda Górska,Teresa Stanclik,Michał Góreckidroga Orłowskiego, MnichVTatry M. Oko
2011-08-31B.Rozbicki M.FicnerDroga StanisławskiegoVI-M.Kieżmarski T.Słowackie
2011-08-30Michał Górecki ,Teresa StanclikŚmieszko-Janowski Kopa SpadowaV+Tatry M. Oko
2011-08-29Teresa Stanclik,Michał GóreckiDirettissima MniszkaVITatry M. Oko
2011-08-27Teresa Stanclik,Michal GóreckiSurdel-Uchmański ,MS wsch.ścianaV+Tatry M. Oko
2011-08-21Cieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaDroga MotykiV-Zamarła Turnia
2011-08-20Grzegorz Cieślik, Krzysztof TalikPółnocny Filar ŚwinicyIVTatry Wysokie
2011-08-18Teresa Stanclik,Michał Góreckidroga Kutty,Batyżowiecki SzczytIV+Tatry Słowackie
2011-08-17Teresa Stanclik, Michał Góreckizach. filar GankuVTatry Słowackie
2011-08-15Cieślik Grzegorz, Tomasz ŚcieszkaRichterwegV-Hollental- Stadlwand
2011-08-14Katarzyna Pochopień Dominik StudenckiLewi WrześniacyVZamarła Turnia
2011-08-14Cieślik Grzegorz, Tomasz ŚcieszkaGrossglockner- StudlgratIII+/IV-Wysokie Taury
2011-08-11Grzegorz Cieślik, Krzysztof TalikPółnocny Filar ŚwinicyIVTatry Wysokie
2011-08-03Cieślik Grzegorz, Szymon WaluśGrań Żabiego KoniaIII+/IV-Żabi Koń
2011-07-10K. Pochopień D. StudenckiStanisławskiVZachodnia Kościelca
2011-07-09K. Pochopień D. StudenckiPatrzykont + GnojekVKościelce
2011-06-17LasiuTorre Grande 2355mIV+Cinque Torri, Dolomity
2011-06-16lasiuTorre Quarta Bassa 2220m.III+Cinque Torri, Dolomity
2011-06-12B.Rozbicki M.FicnerSprężynaVII-Mnich.Tatry
2011-06-12B.Rozbicki M.FicnerMiędzymiastowaVI+Mnich.Tatry
2011-03-05B.Rozbicki M.FicnerWielki Młynarzowy ŻlebWI3 III 75ºTatry Słowackie
2011-03-04Teresa Stanclik, Marek HładioPn filar ŚwinicyIV+Hala Gąsienicowa
2011-01-31B.Rozbicki M.FicnerDirettissima GiewontuVT.Zach
2010-11-28Teresa Stanclik, Dorota LechDroga PotoczkaIIIHala Gąsienicowa
2010-10-10B.Rozbicki M.FicnerDroga PlśkaVI-Szarpane Turnie
2010-10-10B.Rozbicki M.FicnerPd.FilarVSmoczy szczyt T.Słowackie
2010-08-22Teresa Stanclik, Michał GóreckiKlasycznaVZamarła turnia
2010-08-21Teresa Stanclik, Michał GóreckiSprężyna +górna część drogi StanisławskiegoVI-Kościelec
2010-08-21B.Rozbicki M.FicnerPn.zach filarVM.Snieżna Turnia T.Słowackie
2010-08-10Teresa Stanclik M.FicnerLipka-Swiecicki+wariantyVPd.sc.Kieżmarskiego T.Słowackie
2010-08-03Teresa Stanclik, Przemek Dudekzacięcie KunickiegoVKopa Spadowa
2010-07-31Teresa Stanclik, Bartek Cieślińskidroga OrłowskiegoVMnich
2010-07-11Bartek Rozbicki, Teresa Stanclikśrodkowy filarVIRumanowy
2010-01-16B.Rozbicki M.FicnerJuhaski FilarVDŁ.Giewont T.Zach.
2009-12-19B.Rozbicki M.FicnerKsiężycowe opowiesci IV+Zagonna Turnia Tatry.zach
2009-09-27Paweł K. Adam Kubicadroga StanisławskiegoV+zachodnia Kościelca
2009-09-27B.Rozbicki M.FicnerŻółte zaciecieV+ A0Jaworowy szczyt T.Słowackie
2009-09-26Adam Kubica, Paweł K.Lobby Instruktorskie+obejście ByczkowskimVI-Zachodnia Koscielca
2009-09-26B.Rozbicki M.FicnerMotykaVM.Lodowy szczyt. T.Słowackie
2009-09-26Fryderyk Brucki, Teresa Stanclikdroga MotykiVMały Lodowy szczyt
2009-08-28Paweł K. Adam Kubicagrań Żabiego Koniaze III+droga Kordysa, Taterki
2009-08-27Fryderyk Brucki, Teresa StanclikJojoVIJaworowy szczyt
2009-07-30B.Rozbicki M.FicnerHokejka zach.ŁomnicyVI+T.Słowackie
2009-07-17B.Rozbicki M.Ficnerzach.filar GankuVTatry Słowackie
2009-06-14M.FicnerKramnicaVII+ flash
2009-06-12Adam Kubica, Paweł K. , Kasia ZapalskaSchwesterlein MeinVIHollental, sektor Vordere Stadlwand
2009-06-12Adam Kubica, Paweł K. ,Kasia ZapalskaKing Kong Kaarl ?VI+Blechmauer, Hollental
2009-01-21Rafał Śleziak - Marcin SzczotkaDroga OrłowskiegoIVMały Kiezmarski
2008-10-26Michał Ficner i S.Grunwaldkomb.Skłodowski-Gierych+ warianty VCiężka Turnia Tatry Słowackie
2008-09-14Procner M. Grunwald S.setaIVZadni Kościelec
2008-09-14Adam Kubica, Romek ForysiakWielka Widłowa Wieża-jakoś tak środkiemVI ?Tatry Słowackie
2008-09-13Romek Forysiak, Adam KubicaWielkie ZacięcieVI+T.Słowackie,południowa Kieżmarskiego
2008-09-05Tomasz PaluchTaniec Pajaka Wprost6.4\4+Dol.Kluczwody
2008-08-14F. Brucki, B. RozbickiVia Contamine/Labrunie/Vaucher6a, 400mAiquille du Peigne, Alpy, Chamonix
2008-08-12F. Brucki, B. RozbickiChildren of the Moon (wycof po 6 wyć.)6a, 300mAquile du Roc, Alpy, chamonix
2008-08-11F. Brucki, B. RozbickiLe Marchand de Sable6a, A0, 300mTour Rouge, Alpy, Chamonix
2008-07-28Teresa Stanclik Dominik Kubica Marcin SzczotkaStanisławski na Małym KieżmarskimVISłowacja
2008-07-27bartek i grażynka Rozbiccylewi wrześniacyVzamarła turnia, tatry
2008-07-22Andrzej Chrobak Zbyszek Sroka Marcin SzczotkaMatterhorn grań HornliSzwajcaria
2008-07-20Marcin Konior i Grzegorz JendrzejZacięcie KomarnickichV+Zamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-19Marcin Konior, Grzegorz Jendrzej, Kasia PiechockaDroga MotykiVZamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-18Tomasz PaluchBaraba Finito6.4 RPDol.Kluczwody
2008-07-12bartek rozbickidroga Stanisławskiego. soloVzach. kościelca. Tatry polskie
2008-07-12Ryan Rosłoniec i Marcin KoniorSprężynaVI (OS)Zachodnia Kościelca, Tatry Wysokie
2008-07-02fryderyk B. i Bartek R.ostroga kazalnicy Wędrówką Dusz +Warianty MałolataVII-, ok 500mTatry Polskie
2008-06-01Marcin Konior i Ryan RosłoniecPd. - Wsch. Filar MłynarczykaVI (OS)Dolina Białej Wody, Tatry Słowackie
2008-05-31fryderyk B. i Bartek rozbickiszewska pasjaVIImłynarczyk
2008-05-22Krzysztof Nowak Sebastian GrunwaldPuśkaśVI+\ VII-OSTatry Sk. SzarpaneT.
2008-05-03Marcin Konior i Grzegorz JendrzejBetty & PaulVI (OS)Hohe Wand, Austria
2007-12-30Marcin Konior i Grzegorz JendrzejLodospad KaskadyWI IIITatry Słow. Dol. Białej Wody
2007-12-30Mirosław Grupka,łukasz Jurczyk,Marysia CendrzakBula pod Bandziochem,wariant do drogi "sie ściemnia"IV+MOKO
2007-12-29Seba Grunwald, B. RozbickiGrzęda HenrichaIV, 650mNiżne Rysy, zach.ściana
2007-12-16Bartek i SebaMikołaj z Synem(ost.wyc.łatw.obejś)IV+Tatry Zach.Gal.Mnich.
2007-12-16Marcin Konior i Ryan RosłoniecDroga MuskataIVTatry zach. Gal. Mnichowa
2007-10-16Seba Grunwald, B. Rozbickiprawy dziędzielewiczVIkościelec, zach. ściana
2007-10-01Adam BurekBurkle Steig, Free Solo OS3+Schneeberg, Austria
2007-09-30Marcin KoniorSzara PłytaVI.3Szara Płyta, Dol. Kobylańska
2007-09-30Adam Burek, Wojciech WandzelDes Kessels neue Kleider OS7-Stadelwand, Schneeberg, Austria
2007-09-29Adam Burek, Wojciech WandzelTeufelsgrat OS5-Hohe Wand, Austria
2007-09-29Adam Burek, Wojciech WandzelOAK Jubilaumgsweg OS6Hohe Wand, Austria
2007-09-23Marcin KoniorPozytywne myśliVI.3Okiennik Skarżycki
2007-09-22michał ficner i bartosz rozbickilewy filar młynarczykaVIdol. białej wody, tatry slow.
2007-09-18michał ficner i bartosz rozbickidroga klasycznaVzamarła turnia, tatry
2007-09-17michał ficner i bartosz rozbickiprawi wrześniacyVI-zamarła turnia, tatry
2007-09-13Adam BurekFredsteig "Mein Gott Walter" Variante, Free Solo OS5Grosse Kanzel, Hohe Wand, Austria
2007-09-12Adam BurekTirolersteig Free Solo4Hohe Wand, Austria
2007-08-25Marcin KoniorKominy Szczęścia nie dająVI.2Migdałowa, Będkowice
2007-08-18Marcin KoniorHezbollahVI.1+/VI.2Baba, Złoty Potok
2007-08-15Marcin Konior i Bartosz RozbickiPachniesz BrzoskwiniąVII-Kopa Spadowa, Tatry Wysokie
2007-08-15Marcin Konior i Bartosz RozbickiSprężynaVII-Wsch. Mnicha, Tatry Wysokie
2007-08-11Marcin KoniorKopalnia radościVI.2Kramnica, Białka Tatrzańska
2007-07-08Marcin Konior, Bartosz Rozbickidroga Kortan-ProkesVtatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07Grzesiek i Bartosz Rozbickidroga PuskasaVII-tatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07Ela i Marcin KoniorDroga PlśkovaVI-tatry słowackie, szarpane turnie
2007-06-27Grzanka R Grunwald SFereński OS\AF+ ost.wyc.Międzymiast OSVII\VII+Mnich
2007-06-27GrzankaR GrunwaldSRysa Marcisza OSVII-Mnich
2007-06-26Grzanka R Grunwald SGreystone OSVIICzołówka MSW
2007-06-22Grzanka R Grunwald Sseven up RP(znaj.przej.zzesz.roku)VII-Mnich
2007-06-22Grunwald S Grzanka GRysa Hobrzańskiego 1xAFVII-Mnich
2007-06-22Grzanka R Grunwald SZacięcie KosińskiegoRP(znaj.zpop.p-cia)VIIMnich
2007-06-03łukiPół żartem pół serio6.2/6.2+Jura
2007-06-02Marcin KoniorUnikumVII +Sulov, Słowacja
2007-05-25Robert Grzanka S.Grunwalddół Zyga-góra Mu Mu MuVII-Zamarła Turnia
2007-05-25S.Grunwald Robert GrzankaDroga PilchaVIZamarła Turnia
2007-05-13Tomasz PaluchSzara plyta6.3Jura
2007-05-13Tomasz PaluchSzara plyta6.3Jura
2007-05-04Marcin KoniorLiebling der SchwerkraftVIII-Adiltzgraben, Austria
2007-05-02Marcin KoniorPief TartarVII -Adiltzgraben, Austria
2007-04-28Marcin Konior, Magdalena KarasŚrodkowe Żebro Skrajnego GranataII, m. IVTatry Wysokie
2007-03-08Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbickifilar Grosza, Maly Kiezmarski SzczytIIITatry słowackie
2007-02-25Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzegorz JuraDroga Muskata, galeria mnichowaIVTatry polskie
2007-02-11Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzesiek JuraLewy Hajdukiewicz, Płn. ściana GiewontuIIITatry polskie
2007-01-29Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiDroga Czyż-Zgłobica, Mnich MałołąckiVTatry polskie
2007-01-20Łukasz Jurczyk, Mirosław GrupkaRysa StrzeleskiegoVTatry polskie
2006-12-02Romek ForysiakKlondajkVIPredhorie - Słowacja
2006-12-02Romek ForysiakZlata ZilaVI+Predhorie - Słowacja
2006-12-02Romek ForysiakBlack Coffie5cVela Draga - Chorwacja
2006-12-02Romek ForysiakComici Brid6aVela Draga - Chorwacja
2006-12-02Romek ForysiakOdiseja6aVela Draga - Chorwacja
2006-12-01Grzegorz Jendrzej - KronikarzC.T.5cDivigrad - Chorwacja
2006-11-01marcin szczotkaBarakuda OSVI.3+Predhorie - Słowacja
2006-11-01marcin szczotkalevi kralVI.2+Predhorie - Słowacja
2006-10-16Marcin KoniorZiletkowe BluesVI+Predhorie - Słowacja
2006-10-16Marcin KoniorBouxVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-16Marcin KoniorSpeed (flash)VI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakZiletkove BluesVI+Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakBuouxVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakDuhovy senVI.2Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakCerveny wylomVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakSpeedVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Romek ForysiakHuhlikVI.1+Predhorie - Słowacja
2006-10-03Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiFilar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI+, A1VI+Tatry polskie
2006-10-03Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiGaleria Gankowa - droga OrłowskiegoVI-Tatry słowackie
2006-10-03Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiZabi Mnich - droga wilczkowskiegoVI-Tatry polskie
2006-10-03Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiZabi Mnich - droga ChrobakaVI+Tatry polskie
2006-10-03Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiGrań wideł V-Tatry słowackie
2006-10-02Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbickidroga Motyki na Pd ścianie Wsch.szcz.widełIV+Tatry słowackie
2006-10-02Romek Forysiak, Monika ZemlikKopa Spadowa - Pachniesz BrzoskwiniąVI.1Tatry polskie
2006-10-02Romek Forysiak, Monika Zemlik, Adam KubicaMnich - Kant klasycznyV+Tatry polskie
2006-10-02Adam Kubica, Monika Zemlik, Romek ForysiakMnich - KlasycznaIV+Tatry polskie
2006-10-02Adam Kubica, Romek ForysiakMnich - WacławyVI.2Tatry polskie
2006-09-26Bartosz BaścikPrawa KazalnicaV+Jura - Będkowska
2006-09-26Bartosz BaścikDroga EntówVJura - Kobylany
2006-09-26Bartosz BaścikPsi InstynktVI-Jura
2006-09-26Bartosz Baścik vel DoktorWidok z Okna (Zaklęty)VIJura - Będkowska
2006-09-25Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiFilar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI, A1VITatry polskie
2006-09-25Tomasz Paluch vel NiedźwiadekBoskie buenos ( Mamutowa )VI.3+Jura
2006-09-25Marcin KoniorTekkenVI.1Predhorie - Słowacja
2006-09-20Romek ForysiakTekkenVI.1Predhorie - Słowacja
2006-09-19Bartosz BaścikLewa kazalnicaV-Jura
2006-09-19Bartosz Baścik vel DoktorDepresja kogutaVIJura
2006-08-11Robert Wykręt vel GrubyNie dla psa kiełbasaVI.7Jura
2006-07-25Marcin Konior, Monika ZemlikZemsta Wacława (OS)VI.1Tatry
2006-07-23A.Pieprzycki M.Szczotkanowa droga na pd.-wsch.Miedzianego Szcz. 5 wyciagowVI+Tatry
2006-07-17Romek Forysiak, Monika Zemlik, Marcin KoniorFiler Staszla - Zadni GranatVTatry
2006-07-17Łukasz Jurczyk, Darek LegutOrłowski - MnichVTatry
2006-07-12Romek Forysiak, Monika ZemlikOrłowski - MnichVTatry
2006-07-12Bartek Rozbicki, Romek ForysiakMiędzymiastowa - MnichVI+Tatry
2006-07-10Romek Forysiak, Monika Zemlik, Grzegorz JendrzejaAligator ( Zamarła Turnia )IV+Tatry
2006-07-10Marcin Konior, Adam KubeckiWrześniacy ( Zamarła TUrnia )IV+Tatry
2006-07-03Paweł Kempny vel SPEEDY i Dariusz KiełbasaPołudniowy filar Koziego WierchuVTatry
2006-06-30Bartek rozbicki, Romek ForysiakFilar puskas ( wołowa turnia )VI+Tatry
2006-06-28Marcin Konior vel DzikiPani WellingtonVI.2Białka Tatrzańska
2006-06-28Marcin Konior vel DzikiPyłookowpad (OS)VI.1Białka Tatrzańska
2006-06-28Marcin Konior vel DzikiPrawa Zocha (flash)VI.1Scieżków Groń
2006-06-28Marcin KoniorŚrodek Zochy (flash)VI.1Scieżków Groń
2006-06-21Tomek Paluch vel NiedźwiadekPrzyczajony Kucyk ukryty Smok (RP) MamutowaVI.3Jura
2006-06-15Marcin Konior vel DzikiRyskiVI.2Scieżków Groń
2006-06-08Alicja SnakowskaBoskie buenos ( Mamutowa )VI.3+Jura
2006-06-08Tomasz Paluch vel NiedźwiadekLudojadek ( Mamutowa )VI.2Jura
2006-06-06Bartek Kurz(Młody)Las vegas Parano VI.6\6+VI.6Jura
2006-06-05MłodyBatman 7c+(flash)VI.5Peillon - Francja
2006-06-05MłodyMortal Kombat 7c+VI.5Castilion - Francja
2006-06-05Bartek Kurz(Młody)Tout rest a faire 8aVI.5+Peillon - Francja
2006-06-03Wojciech SzyllerBoulder "No name" ( 7c )VI.5Magic Wood - Francja
2006-05-26Romek ForysiakPyłookowpadVI.1Białka Tatrzańska
2006-05-26Romek ForysiakKao San RoadVI.1Białka Tatrzańska
2006-05-26Romek ForysiakPani WellingtonVI.2Białka Tatrzańska
2006-05-25Adam Kubica vel KubekFraszkaVI.1Jura
2006-05-25Romek Forysiak Kant Młynarza ( Młynarz )VI.1+Jura
2006-05-25Adam KubicaKant Młynarza ( Młynarz )VI.1+Jura
2006-05-25Paweł Kempny vel SPEEDYBirettissima ( Młynarz )VIJura
2006-05-25Łukasz Kwiatek Filar dziewicy ( Dziewica )VIJura
2006-04-03Grzegorz JendrzejMajzlem i Młotkiem ( Wzgórze 502 )VJura
2006-03-28Bartosz Rozbicki, Roman Forysiak, Grzegorz JendrzejLodospad KaskadyIIITatry
2006-03-28Sebastian Gruwald, Bartosz Rozbicki, Roman ForysiakBielskie Warianty ( droga Bladym Świtem + ostatni wyciąg Globalnego Ocieplenia + ostatni wyciąg W Samo Południe) na Buli pod BandziochemIVTatry
2006-03-28Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Monika ZemlikLodospad - Adin UśmiechIIITatry
2006-03-28Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiLodospad w Białej Wodzie ( pierwszy z zrzedu, no name)IVTatry
2001-08-25marek, szymon podoseklewi wrześniacyVzamarła turnia, tatry
2000-08-19piotr drobot, szymon podosekszare zacięcie VI+czołówka MSW
2000-08-18piotr drobot, mirek burzyński, szymon podosekwarianty małolataVI+/VII-kazalnica, tatry
2000-08-14piotr drobot, szymon podosek+ kaśka, mirek burzyńskizemsta wacława, wacław spituje, międzymiastowaVI+/VII-,VII+, VI+mnich, tatry
2000-08-13piotr drobot, szymon podosek+ kaśka, mirek burzyńskipatrzykont, sprężynaV, VI+zachodni kościelec, tatry
2000-08-11piotr drobot, szymon podosek+ kaśka, mirek burzyńskiwhp 100IVkościelec, tatry
2000-08-10piotr drobot, szymon podosek+ kaśka, mirek burzyńskimotykaVzamarła turnia, tatry
2000-08-08piotr drobot, szymon podosek+ kaśka, mirek burzyńskiprawe żebroIVskrajny granat, tatry
0201-09-19Mariusz Biłyk, Patryk BzdońAndi & Max5cKuk od Skradelin - Paklenica
0000-00-00Marcin Szczotka"Treking" skała Gastonka 8+/9- osManin
0000-00-00
0000-00-00Teresa Stanclik, Piotr SzuścikDroga MotykiIVWsch. ściana Wysokiej, Tatry
0000-00-00Arnold Brożek, Zbigniew HatalaKlasycznaIVMnich
0000-00-00Arnold Brożek, Zbigniew HatalaOrłowskiV-Mnich
0000-00-00Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratPrawe ŻebroIV+Granaty
0000-00-00
Close