W dniach 27-31 lipca 2022 odbędzie się tatrzański obóz letni KWBB nad Morskim Okiem (Tabor Szałasiska). Zapisy i wpłaty do 3 lipca, liczba miejsc ograniczona,  zapisywać mogą się tylko Klubowicze. Dalsze informacje po tym terminie tylko dla osób zgłoszonych!

1. Miejsce
Dolina Rybiego Potoku, Tabor Szałasiska. Nocleg w rozłożonych już namiotach z materacami (konieczny tylko śpiwór).

2. Data i dojazd.
Termin 27-31 lipca 2022. Liczbę noclegów każdy może wybierać indywidualnie. Plan na cały pobyt to 4 noclegi – od środy 27 lipca (pierwszy nocleg) do niedzieli 31 lipca (wymeldowanie).

3. Działalność.
Wspinanie – dziesiątki klasyków na małych i dużych ścianach, m.in. Mnichu, Mniszku, Zadnim Mnichu, Cubrynie, Czołówce MSW, MSW, MSP, Kazalnicy, Wołowej Turni, Żabiej Turni, Niżnych Rysach, Kopie Spadowej, Żabiej Lalce, Żabim Mnichu. Osoby zapisane otrzymają również listę przykładowych polecanych dróg wspinaczkowych w okolicy. Poza-szlakowo kilka wysokich szczytów i popularnych grani. Po zakończeniu zapisów do uczestników wyślemy listę osób biorących udział w obozie, tak byście mogli umawiać się między sobą na wspinanie lub wspólny przejazd.

4. Koszty.
Koszt noclegu dla członków KW Bielsko-Biała to 30PLN/osobę/noc. Płatne do 3 lipca przelewem na konto klubu  – 41 1050 1070 1000 0001 0004 2167. Konieczne posiadanie aktualnej legitymacji klubowej (pieczątka na rok 2022).

5. Zapisy.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org z informacjami:
– imię i nazwisko swoje i ew. zgłaszanej osoby;
– adres e-mail swój i ew. zgłaszanej osoby;
– numer telefonu swój i ew. zgłaszanej osoby;
– dni pobytu;
Zgłoszenia (tylko z w/w danymi) przyjmujemy do 3 LIPCA. Dalsze informacje w sprawie obozu przesyłane będą TYLKO do osób zapisanych! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

6. Organizacyjne.
Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy na wyjazd!