Klub Wysokogórski Bielsko Biała

Kontakt

Klub Wysokogórski w Bielsku-Białej

ul. Barlickiego 3
43-300 Bielsko-Biała

Tel. +48 883 269 352

NIP:  5471778569      KRS:  0000158810      REGON:  001079430

Nr konta bankowego:  41 1050 1070 1000 0001 0004 2167

 

Telefon działa jedynie do wysyłania SMS’ów z klubowymi. Jeżeli kontaktujesz się kontaktować z Klubem pisza na  kontakt@kwlsko.org  lub w ostateczności dzwo do kogoś z Zarządu (niem)

e-mail:  kontakt@kwbielsko.org

Informacje kontaktowe:  informator KW.

Paweł Ząbek – Prezes Zarządu
tel. +48 515 216 151,
Katarzyna Pochopień – Wiceprezes Zarządu
tel. +48 501 058 393,
email:  katarzyna.pochopien@kwbielsko.org
Andrzej Ficek – Wiceprezes Zarządu
tel. +48 888 825 321,
email:  andrzej.ficek@kwbielsko.org
Tomasz Skonecki – Członek Zarządu
tel. +48 509 287 525,
email:  tomasz.skonecki@kwbielsko.org
Mariusz Biłyk – Członek Zarządu
tel. +48 503 186 184,
email:  mariusz.bilyk@kwbielsko.org
Tomasz Cios – Członek Zarządu
tel. +48 504 035 544,
email:  tomasz.cios@kwbielsko.org
Szymon Podosek – Członek Zarządu
tel. +48 660 317 017,
email:  szymon.podosek@kwbielsko.org
Paweł Piątek – Członek Zarządu
tel. +48 519 802 330,
email:  pawel.piatek@kwbielsko.org
Anna Gugulska – Członek Zarządu
tel. +48 695 329 729,
email:  anna.gugulska@kwbielsko.org
               
Zamknij