Polski English
Strona głównaWięcej o KWDołącz do nasKsięga przejśćPakerniaKontakt


Księga przejść
Dodaj nowe przejście

DataNazwaKtoTrud.Rejon
2018-11-12MotykaAndrzej Ficek, Szymon PodosekVMały Lodowy Szczyt
2018-11-12Maskov kutAndrzej Ficek, Szymon PodosekVIMały Lodowy Szczyt
2018-11-11Kut v platniAndrzej Ficek, Szymon PodosekVII-Strzelecka Turnia
2018-11-11Prawy FilarAndrzej Ficek, Szymon PodosekV+Strzelecka Turnia
2018-11-04Grań KościelcówAleksandra Troszok, Mariusz Biłyk, Patryk BzdońIIKościelec
2018-10-15JúnováKasia Omyła, Tomek CzernekVIGaleria Ostrewy
2018-10-14Droga BirkenmajeraLucyna i Mateusz HermanIVKieżmarski Szczyt
2018-10-14Korona WysokiejArkadiusz Kania, Tomasz NiedobaIIWysoka
2018-10-14Cez výlomKasia Omyła, Tomek CzernekVWielicka Baszta
2018-10-14HokejkaAndrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz + Szymon Podosek, Grzesiek GałuszkaVII-Łomnica
2018-10-12Klíma-LinhartKasia Omyła, Tomek CzernekVRzeżuchowa Turnia
2018-10-11Ondrejova cestaKasia Omyła, Tomek CzernekVIGaleria Ostrewy
2018-10-06KlasycznaAndrzej Ficek, Szymon PodosekVI-Zamarła Turnia
2018-10-06Prawy Kant HeinrichaAndrzej Ficek, Szymon PodosekVII-Zamarła Turnia
2018-09-20Droga Patrzykonta + grań KościelcaLucyna i Mateusz HermanVZadni Kościelec
2018-09-19Lewy Puskas + Jasterica + Grań WidełAndrzej Ficek, Łukasz MisiakiewiczVIKieżmarski-Widły-Łomnica
2018-09-19StanisławskiMariusz Biłyk , Rafał UrbańskiVWołowa Turnia
2018-09-16Filar StaszlaMariusz Biłyk, Patryk BzdońVZadni Granat
2018-09-16Filar StaszlaLucyna i Mateusz HermanVZadni Granat
2018-09-16Májová cestaKasia Omyła, Tomek CzernekVII-Galeria Ostrewy
2018-09-16Blechmauerverschneidung + SeitelbergerrissAndrzej Ficek, Mariusz Zych7-Blechmauer
2018-09-15Joe SticklerAndrzej Ficek, Mariusz Zych7Grossofen (Hollental)
2018-09-10Festiwal granituKasia Omyła, Tomek CzernekVZamarła Turnia
2018-09-09Lewi WrześniacyLucyna i Mateusz HermanVZamarła Turnia
2018-09-09Prawy Puskas + FialaAndrzej Ficek, Szymon PodosekV + VIIKieżmarski Szczyt
2018-09-09MotykaMariusz Biłyk, Patryk Bzdoń, Maciej KędzioraVZamarła Turnia
2018-09-09Prawi WrześniacyKasia Omyła, Tomek CzernekVI+Zamarła Turnia
2018-09-08Lewy Kant HeinrichaKasia Omyła, Tomek CzernekIVZamarła Turnia
2018-09-01Horskych vodcov/Tatarka/Krissak (kombinacja)Andrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz (ŚKA)VI/IV+/VWielka Granacka Baszta
2018-08-30Mnich - KlasycznaKuba Chrzan, Anna SuławaIV
2018-08-23Pavlín - KráčalíkKasia Omyła, Tomek CzernekVGaleria Ostrewy
2018-08-23Cesta AutonovyKasia Omyła, Tomek CzernekVI+Galeria Ostrewy
2018-08-21Spigolo della Paletta (+upper part)Lucyna i Mateusz HermanVI-Gallivaggio
2018-08-19ByczkowskiKasia Omyła, Tomek CzernekV+Kościelec
2018-08-18Via AliNinaKasia Omyła, Tomek CzernekVI+Galeria Ostrvy
2018-08-18Luna NascenteAndrzej Ficek, Rysiek Cieślak + Romek Forysiak, Szymon PodosekVIIScoglio del Metamorfosi (Val di Mello)
2018-08-18Tunnel DiagonaleLucyna i Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykV+/VI-Sperone degli Gnomi/Val di Mello
2018-08-17MotykaKasia Omyła, Tomek CzernekVMały Lodowy Szczyt
2018-08-17Via normaleTomasz Cios, Mateusz Cebrat, Mirosław CebratIIIPizzo Bernina
2018-08-16GervasuttiAndrzej Ficek, Szymon Podosek + Rysiek Cieślak, Jacek SuchojadVIPunta Allievi (Val di Zocca)
2018-08-15Spigolo Nord (Filar północny)Lucyna i Mateusz Herman, Łukasz UrbańczykIV+/VPunta Sfinge/Valle del Oro/Val Ligoncio
2018-08-14Risveglio di Kundalini (4 wyciągi)Andrzej Ficek, Ela CholewaVII-Dimore degli Dei (Val di Mello)
2018-08-14Via normalePatryk Bzdoń, Maciek Wierzchowski, Tomasz CiosII/IIIMonte Disgrazia
2018-08-13AugustováKasia Omyła, Tomek CzernekV+Galeria Ostrvy
2018-08-12Noshaq (7,492 m)Arkadiusz Kania, Adrian PodżorskiII-IIIHindukusz
2018-08-12Lamone e le sue PlaccheEla Cholewa, Andrzej Ficek, Szymon PodosekVII-Sperone Mark (Val di Mello)
2018-08-04ŠtáflovkaLucyna i Mateusz HermanVWołowa Turnia
2018-08-04Załupa HKuba Chrzan, Anna SuławaIIIZadni Kościelec
2018-08-04Droga GnojkaKuba Chrzan, Anna SuławaIIIKościelec
2018-08-04OrłowskiAndrzej Ficek, Szymon PodosekVI-Galeria Gankowa
2018-07-29Cesta AutonovyMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVI+Galeria Osterwy ( Lewa Turnia)
2018-07-29Pavlín-KráčalíkLucyna i Mateusz HermanV+Galeria Osterwy
2018-07-28Pavlin-KracalikPatryk Bzdoń, Andrzej FicekV+Galeria Osterwy
2018-07-27PuskasMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVI+Szarpane Turnie
2018-07-27StanisławskiKasia Omyła, Tomek CzernekVWołowa Turnia
2018-07-27Droga StanisławskiegoLucyna i Mateusz HermanVWołowa Turnia
2018-07-27Estok-JanigaAndrzej Ficek, Łukasz UrbańczykVII-Wołowa Turnia
2018-07-24Kant KlasycznyMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVI-Mnich
2018-07-21Známka monzunuKasia Omyła, Tomek CzernekV+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-21Cesta cez knihuKasia Omyła, Tomek CzernekVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-13DirettissimaAndrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)VIMniszek
2018-07-13MogilnickiAndrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)VI-Mnich
2018-07-12Seven Up (w kombinacji z Międzymiastową)Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków)VIIMnich
2018-07-08MotykaKasia Omyła, Tomek CzernekVZamarła Turnia
2018-07-07OrłowskiKasia Omyła, Tomek CzernekV-Mnich
2018-07-02Júlová Kasia Omyła, Tomek CzernekV+Galeria Ostrvy
2018-06-17SlamaAndrzej Ficek, Jacek SuchojadVI+Mały Kołowy Szczyt
2018-06-10PlatnamiRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI-Żółta Ściana
2018-06-10StudlgratPatryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Arkadiusz Kania, Krzysztof JakubiecIII+ (A0)Grossglockner
2018-06-02FensterplatteLucyna i Mateusz HarmanV+Vordere Stadelwand
2018-06-01PeternpfadLucyna i Mateusz HarmanV-Vordere Stadelwand
2018-05-31Ciernobiele sokolikyAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVI+Batyżowiecki Szczyt
2018-05-31Przedpełska-CzachorAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaV+Batyżowiecki Szczyt
2018-05-13Lewi WrześniacyPatryk Ćwiertnia, Marcin MalczykVZamarła Turnia
2018-05-13PuskasAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVI+Szarpane Turnie
2018-05-13Magicke OkoAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVIISzarpane Turnie
2018-05-06Grań FajekKuba Chrzan, Anna SuławaIISkrajny Granat
2018-05-04DomzalskiEla Cholewa, Andrzej Ficek6aAnica Kuk Stup
2018-05-04Izduzeno rebroLucyna i Mateusz Herman; Tomek Maciąg4bKuk Tisa/Paklenica
2018-05-03Sjeverne rebroLucyna i Mateusz Herman4b+Veliki Ćuk/Paklenica
2018-05-02SlovenskiRysiek Cieślak, Andrzej Ficek6aDebeli Kuk
2018-05-02Josipa DebeljakaLucyna i Mateusz Herman5aKuk Tisa/Paklenica
2018-05-02BrahmMariusz Biłyk, Marta Semla, Patryk Bzdoń, Maciej Kędziora5cAnica Kuk
2018-05-01MosoraskiRysiek Cieślak, Andrzej Ficek6aAnica Kuk
2018-04-15Środkowe ŻebroBarteczko Ryszard Śłomski ŁukaszIV/V-Skrajny Granat
2018-03-11MotykaAndrzej Ficek, Jacek Suchojad5+Łomnica
2018-03-04SopelKasia Omyła, Tomek CzernekWI5Dolina Wielicka
2018-03-03Węgierski lódKasia Omyła, Tomek CzernekWI2-3/IISłowacki Raj
2018-03-03Boczny dolny lódKasia Omyła, Tomek CzernekWI3/4Słowacki Raj
2018-03-03Boczny lódKasia Omyła, Tomek CzernekWI4Słowacki Raj
2018-03-03Owczy KominLucyna i Mateusz HermanM4-Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-03-02Druhý ľad pod SvišťovkouLucyna i Mateusz HermanWI3-4/IIDolina Kieżmarska
2018-03-02Psotka-VargaAndrzej Ficek, Szymon Podosek, Mariusz Tlałka4+Pośredni Kieżmarski Strażnik
2018-03-01Owczy KominMariusz Biłyk, Patryk BzdońM4-Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-02-28SzczepańskiAndrzej Ficek, Szymon Podosek4Kieżmarski Kopiniak
2018-02-28Drugi Lodospad pod Rakuską CzubąMariusz Biłyk, Wojtek NowakWI4/IIDolina Kieżmarska
2018-02-26Drugi lodospad pod Rakuską CzubąAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaWI4/IIDolina Kieżmarska
2018-02-18KaskadyLucyna i Mateusz Herman, Elżbieta Trzebunia, Marcin SzczotkaWI3+/IIDolina Białej Wody
2018-02-18ZahradkyAndrzej Ficek, Szymon PodosekWI5Staroleśna
2018-02-18VeverkovAndrzej Ficek, Szymon PodosekWI4Staroleśna
2018-02-11Prawy FilarAndrzej Ficek, Jacek Suchojad4+Wielicka Baszta
2018-01-28Środkowe ŻebroMariusz Biłyk, Mateusz HermanIV/-VSkrajny Granat
2018-01-27Żebro Galfy'egoPatryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Tomasz NiedobaIIITępa
2018-01-27Cyklistický ľadKasia Omyła, Tomek CzernekWI4-5/IIDolina Małej Zimnej Wody
2018-01-21Arbre MagiqueKasia Omyła, Tomek CzernekWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-21Placca d'ArgentoKasia Omyła, Tomek CzernekWI-5Serrai di Sottoguda
2018-01-20MoulinetteKasia Omyła, Tomek CzernekWI4+Serrai di Sottoguda
2018-01-20Cascata del SoleKasia Omyła, Tomek CzernekWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-19RugiadaKasia Omyła, Tomek CzernekWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-19Cascata Delle AttraverstateKasia Omyła, Tomek CzernekWI4Serrai di Sottoguda
2018-01-14KorosadowiczAndrzej Ficek, Jacek Suchojad5Kazalnica Mięguszowiecka
2018-01-07Żleb GroszaAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaWI4+Sławkowski Szczyt
2018-01-01Veverki LódKasia Omyła, Tomek CzernekWI4/IIStaroleśna
2017-12-30Ukryty LódKasia Omyła, Tomek CzernekWI4+/IIBiała Woda
2017-12-17MotykaAndrzej Ficek, Jacek Suchojad5/WI3+Jaworowy Szczyt
2017-12-10Tupa BladaAndrzej Ficek, Jacek SuchojadM6-Tępa
2017-12-10PotoczekMariusz Biłyk, Mateusz HermanIIICzuba nad Karbem
2017-11-19Zebro 116Jacek Suchojad, Rysiek CieślakIVMłynickie Solisko
2017-10-15Plśkova CestaMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVI-Szarpane Turnie
2017-10-15Indianske letoAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVII-Baranie Rogi
2017-10-14Cesta cez knihuLucyna i Mateusz HermanVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2017-09-30Prawy PuskasMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVKieżmarski Szczyt
2017-09-10Lipka-Święcicki + Płyty KrissakaRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI+Kieżmarski Szczyt
2017-09-10WHP 100Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat Tomek CiosIV+Zadni Kościelec
2017-09-09Środkowe ŻebroSzymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratIVGranaty
2017-09-09Prawe ŻebroSzymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratIV+Granaty
2017-08-29PuškášTeresa i Piotr Szuścik VISzarpane Turnie
2017-08-29Stare CzasyTeresa i Piotr Szuścik VI-Szarpane Turnie
2017-08-27Francouzsky polibekAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVII-Opalova veza
2017-08-27Estok-JanigaRyszard Cieslak, Jacek SuchojadVII-Wolowa Turnia
2017-08-27Belicova CestaRyszard Cieslak, Jacek SuchojadVI+Wolowa Turnia
2017-08-25Mam iliaLucyna i Mateusz HermanV-Monte Brento/Parete Zebrate (Dro)
2017-08-23GionaLucyna i Mateusz Herman5aPlacche di Baone/Arco
2017-08-23FiutoLucyna i Mateusz Herman5aPlacche di Baone/Arco
2017-08-23FiatoLucyna i Mateusz Herman5cPlacche di Baone/Arco
2017-08-23Droga bez nazwy (Sektor B Ondulina)Mateusz Herman5bPlacche di Baone/Arco
2017-08-21Tinin smjerSylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba4b+Kuk od Skradelin - Paklenica
2017-08-21Via La bellezza della venereLucyna i Mateusz HermanIV+Cima Alle Coste/Dro (Arco)
2017-08-20Josipa DebeljakaSylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba4aKuk Tisa - Paklenica
2017-08-20Celijski stupMariusz Biłyk, Paweł Wyroba5aMali Ćuk - Paklenica
2017-08-18Filar południowyLucyna i Mateusz HermanIVSas de Stria/Dolomity
2017-08-17Wariant Plskova cesta + magickie oko (1 wyc. VII)Piotr Szuścik, Patryk ĆwiertniaVIISzarpane turnie
2017-08-17Filar zachodniSylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaV+Torre Anna - Dolomity
2017-08-17Spigolo GialloAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVI+Cima Piccola di Lavaredo
2017-08-17del caminoLucyna i Mateusz HermanIII-IVTorre Anna/Dolomity
2017-08-15Filar południowySylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł WyrobaIVSas de Stria - Dolomity
2017-08-15Via OlgaAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVI- (war.)Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15Diretta DimaiAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVI+Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15GiordanoLucyna i Mateusz HermanIV-Lagazuoi Picollo/Dolomity
2017-08-14"Del camino"- kominMariusz Biłyk, Paweł WyrobaIII/IVTorre Anna - Dolomity
2017-08-14VinatzerAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadV+Torre Sella III
2017-08-14Ściana północna - via normaleLucyna i Mateusz HermanIIITorre Lusy/Cinque Torri
2017-08-14Via normaleLucyna i Mateusz HermanIIITorre Latina/Cinque Torri
2017-08-13AndrichAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadV+Torre Venezia/Civetta
2017-08-13della viperaLucyna i Mateusz HermanIII-IVPunta Dallago/Dolomity
2017-08-11Prawy Dziędzielewicz Patryk Ćwiertnia, Teresa SzuścikVIZach Kościelca
2017-08-11StanisławskiTeresa Szuścik, Patryk ĆwiertniaVZach Kościelca
2017-08-03Droga MartinaPatryk, Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Marcin MalczykIIGerlach
2017-07-30WilczkowskiAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadVI-Żabi Kapucyn
2017-07-30Zacięcie RobakiewiczaLucyna i Mateusz HermanIIIMnich
2017-07-30Czech - UstupskiMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIV+/VŻabi Kapucyn
2017-07-29Šádkova cestaPatryk Ćwiertnia, Tomasz NiedobaIVBaranie Rogi
2017-07-29SprężynaAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Łukasz UrbańczykVII-Mnich
2017-07-29Czech-UstupskiPrzemek Górak, Krzysiek Krzak, Łukasz ProchownikIV+/V-Żabi Kapucyn
2017-07-29Droga KlasycznaLucyna i Mateusz HermanIVMnich
2017-07-29SkłodowskiMariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał UrbańskiVIKopa Spadowa
2017-07-29KlasycznaMirek Cebrat Tomek CiosIV+Mnich
2017-07-28MiędzymiastowaMariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał UrbańskiVI+Mnich
2017-07-26MotykaPatryk Ćwiertnia, Piotr Szuścik VZamarła Turnia
2017-07-16Lewy KominLucyna i Mateusz HermanV+Sokolica, Dol. Będkowska
2017-07-14Filar StaszlaPatryk Ćwiertnia, Mariusz lsalski VZadni Granat
2017-07-12Surdel (wariant własny)Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiV+Mięguszowiecki Szczyt Wielki
2017-07-11Czech-UstupskiAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiV-Żabi Kapucyn
2017-07-09Droga RatownikówAndrzej Ficek, Grzesiek GałuszkaVI+Kościelec
2017-07-02DieskaAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadVII-Galeria Osterwy
2017-07-02Via AliNinaAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek SuchojadVI+Galeria Osterwy
2017-07-01Trawers Żabiego KoniaLucyna i Mateusz HermanIV+Żabi Koń, Dol. Kobylańska
2017-06-25Jargiło-PaćkowskiAndrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaVI+Zamarła Turnia
2017-06-25StanisławskiTomek Czernek, Kasia OmyłaVKościelec
2017-06-24Prawi WrześniacyAndrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaVI+Zamarła Turnia
2017-06-24AligatorAndrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela CholewaVII-Zamarła Turnia
2017-06-24JubilejnaTomek Czernek, Kasia OmyłaIVVelicky Zub
2017-06-24Załupa H + Droga GnojkaLucyna i Mateusz HermanII/IIIZadni Kościelec + Kościelec
2017-06-19Droga 3M - MONT BLANCPatryk Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Tomasz NiedobaPD/PD+Mont Blanc
2017-06-15Filar ŚwinicyPatryk Ćwiertnia, Arkadiusz KaniaIVŚwinica
2017-06-15Droga MotykiMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiVMały Lodowy
2017-06-15Pytlakuv expresRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI+Batyżowiecki Szczyt
2017-06-15Droga Świerza / Południowe ŻebroLucyna i Mateusz HermanIIIWołowa Turnia
2017-06-08Filar StaszlaTomek Czernek, Kasia OmyłaVGranaty
2017-06-03Klima-LinhartAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVRzeżuchowa Turnia
2017-06-03Korsvoldov tanecAndrzej Ficek, Grzegorz GałuszkaVIIRzeżuchowa Turnia
2017-05-28Żabia LalkaArkadiusz Kania, Tomasz NiedobaIIIMorskie Oko
2017-05-14Filar Pd./ Droga MotykiMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIII+Żłobisty Szczyt
2017-04-15Żebro GalfyegoMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIII/IVTępa
2017-03-28GłogowskiPatryk Ćwiertnia, Tomek Kniaź (KW Warszawa)IIICzuba nad karbem
2017-03-25Północno-wschodni żleb Świnicy (WHP 39)Arkadiusz Kania, Artur Szymanowski, Tomasz NiedobaII-IIIŚwinica
2017-03-18Kuluar KurtykiAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiWI3-4/IIIPróg Mnichowy
2017-03-03Droga MotykiMariusz Biłyk, Mariusz JuraszekWI3/IVWysoka
2017-03-03MotykaAndrzej Ficek, Mariusz Tlałka, Krzysiek SobieszczańskiWI3/IVWysoka
2017-02-28Culka-Weincziller wariantyAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaIII-IVTępa
2017-02-27Adin UsmevAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaWI3Dolina Białej Wody
2017-02-27Mrozekov LadAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaWI4Dolina Białej Wody
2017-02-19Kuluar KurtykiTomek Czernek, Kasia OmyłaWI3-4/IIIPróg Mnichowy
2017-02-19SetkaMariusz Biłyk, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad5-Zadni Kościelec
2017-02-18Filar GalfiegoTeresa i Piotr SzuścikIIITupa
2017-02-11"Stanisławski"Michał Kruczała, Marcin KubieńIIIZadni Kościelec
2017-02-05Lodospad KaskadyTomek Czernek, Kasia OmyłaWI3/3+/IIDolina Białej Wody
2017-02-04Droga PotoczkaTomek Czernek, Kasia OmyłaIIIKościelec
2017-02-04Droga PotoczkaTomek Czernek, Kasia OmyłaIIIKościelec
2017-02-04Pośrednia Grań przez Ławkę DubkegoMichał Kruczała, Marcin KubieńIIPośrednia Grań
2017-01-31KaskadyD. Studencki, M. Biłyk, P. GórakWI3Dolina Białej Wody
2017-01-29Północny FilarAndrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz, Jacek SuchojadIV+ (wariant zacięciem)Świnica
2017-01-28Lodospad KaskadyAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiWI 3+/IIDolina Białej Wody
2016-12-22KochańczykPatryk Ćwiertnia, Tomek KniaźII/IIIKocioł Kościelcowy
2016-12-18Żebro RzepeckichRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad4+Pośredni Granat
2016-12-17Zacięcie RobakiewiczaMichał Kruczała, Marcin KubieńIIIMnich
2016-12-11Załupa HMichał Kruczała, Marcin KubieńIIIZadni Kościelec
2016-11-26KlasycznaMichał Kruczała, Marcin KubieńIVMnich
2016-10-02StanisławskiMichał Kruczała, Marcin KubieńV-Kościelec
2016-10-01Flinstonowie i SmokKatarzyna Pochopień, Przemek GórakIV+Złomiska Zatoka
2016-09-25Lewy HeinrichAgnieszka Adamczyk, Maciej AdamczykVZamarła Turnia
2016-09-24Festiwal GranituAgnieszka Adamczyk, Maciej AdamczykVZamarła Turnia
2016-09-24Festiwal GranituMichał Kruczała, Marcin KubieńvZamarła Turnia
2016-09-15Kombinacja dróg Smólskiego i SokołowskiegoAgnieszka Adamczyk, Mateusz NawratekVI-MSW, ściana wschodnia
2016-09-14Starek-UchmańskiAgnieszka Adamczyk, Mateusz NawratekVICzołówka MSW
2016-09-11Stanisławski (Weberovka) do Niemieckiej DrabinyRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI (wg nas raczej max V+)Mały Kieżmarski Szczyt
2016-09-11Filar MotyliAgnieszka Adamczyk, Natalia KuleszaV/VI (?)Kotłowy Szczyt
2016-09-11Majova cestaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVII-Osterva - Lewa Turnia
2016-09-11Junova CestaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVIIOsterva - Lewa Turnia
2016-09-10Grań Mięguszowieckich SzczytówPatryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Arkadiusz KaniaII-IVMięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-09-10Droga KurczabaAgnieszka Adamczyk, Natalia KuleszaVI-Gerlach, ściana zachodnia
2016-09-10Julova cestaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiV+Osterva - Lewa Turnia
2016-09-10Dieska-Halas-MarekKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVII-Galeria Ostervy
2016-09-04Pachniesz BrzoskwiniąRysiek Cieślak, Asia Gach, Andrzej FicekVII-Kopa Spadowa
2016-09-04SkłodowskiRysiek Cieślak, Andrzej FicekVI-Kopa Spadowa
2016-09-03Lukes- SyselMichał Kruczała, Marcin KubieńIVBaranie Rogi
2016-08-28Warranty MalolataRysiek Cieslak/Jacek Suchojad6+ A0 na mokrej plytce z jedynkamiKazalnica Mieguszowiecka
2016-08-26StanisławskiMichał Kruczała, Marcin KubieńV+Żabi Koń
2016-08-25King-Kong-KarlAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka6+Hollental Blechmauer
2016-08-24Nix für SudererAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka6+Hollental Klobenwand
2016-08-23Neue RichterkanteAndrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka6Hollental Stadelwand
2016-08-22Południowy Filar SzcharyAgnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł Pieńkowskiros. 5BSzchara, Kaukaz
2016-08-20Grań KościelcówPatryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Roman MarciniakII-IIIKościelec
2016-08-20Droga HaberleinaMichał Kruczała, Marcin KubieńIVOstry Szczyt
2016-08-16Grań MittellegiRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Arek Heller, Adam RozumD, IV, A0 (fixed ropes)Eiger, wcześniej Mönch i Jungfrau (Trylogia Berneńska)
2016-08-15Żebro ŚwierzaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiIIIWołowa Turnia
2016-08-14Filar PuskasaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI+Wołowa Turnia
2016-08-13Grań Żabiego KoniaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiIII+Żabi Koń
2016-08-07Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona)Przemek Górak, Ania GórakV-Skrajny Granat
2016-08-07Droga KurczabaJacek Suchojad, Andrzej FicekVI-Gerlach
2016-08-07WHP 114 Katarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVKościelec
2016-08-07Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona)Piotr Januchta, Zbigniew RzeźniczakV-Skrajny Granat
2016-08-07Lewy PuskasMichał Kruczała, Marcin KubieńIVKieżmarski Szczyt
2016-08-04Kant Klasyczny + Rysa MarciszaAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaVII-Mnich
2016-07-31Sadek-ZlatnikAndrzej Ficek, Jacek SuchojadVI-Kołowy Szczyt
2016-07-31PuskasTomasz Maciąg, Monika ZielińskaIIIKozia Kopka, Kiezmarska
2016-07-30Stara Cesta :)Andrzej Ficek, Mariusz JuraszekIIIJastrzębia Turnia
2016-07-30Stara CestaPrzemek Górak, Ania GórakIIIJastrzębia Turnia
2016-07-30Smrt Vegetarianom + Stara Cesta (kombinacja)Bartłomiej Kurz, Dominik Studencki, Katarzyna PochopieńVI-Jastrzębia Turnia
2016-07-24Krissak + wycof w zlewie do rampy, Puskas do góryRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadKieżmarski Szczyt
2016-07-23Droga SkłodowskiegoKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI-Kopa Spadowa
2016-07-22Wariant Cunasova cesta + Stanisławski Agnieszka Adamczyk, Patryk ĆwiertniaVZachodnia Łomnicy
2016-07-21Wielkie Zacięcie (dół) + wariant przez płyty Krissaka (VI).Agnieszka Adamczyk, Patryk Ćwiertnia VIPołudniowa Kieżmarskiego
2016-07-10PuskasRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI+Wołowa Turnia
2016-07-10Grań MSWMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiII/IVMięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-07-09KominAgnieszka Adamczyk (solo)IV/VKościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-08FestigratPatryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Przemysław KolasaPD+/AD Dom de Mischabel
2016-07-08Cesta mladých poručíků Agnieszka Adamczyk (solo)VKościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-07Lewym Filarem (droga nr 3)Agnieszka Adamczyk (freesolo, 1xzjazd)IVZachodnia Ściana Gerlacha
2016-07-05Droga MotykiTeresa i Piotr SzuścikVGanek
2016-07-02Środkowe żebroTomek Czernek, Kasia OmyłaVGranaty
2016-07-02KlasycznaTomasz Maciąg, Monika ZielińskaIVMnich
2016-06-26SetkaAnia Klepacka, Krzysiek SobieszczańskiIVZadni Kościelec
2016-06-24Sadkova CestaAgnieszka Adamczyk (freesolo)IVBaranie Rogi
2016-06-19Filar KellegoAndrzej Ficek, Adam RozumVJaworowy Szczyt
2016-06-19Lobby Instruktorskie + wyjście drogą byczkowskiegoPatryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykV+Kościelec
2016-06-19Czereśniowy FilarRysiek Cieślak, Jacek SuchojadV+Mały Lodowy Szczyt
2016-06-19MotykaMariusz Biłyk, Rafał Urbański,Paweł WyrobaIV+Ostry Szczyt
2016-06-18Prawe ŻebroPatryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykIVSkrajny Granat
2016-06-18Środkowe ŻebroPatryk Ćwiertnia, Agnieszka AdamczykIVSkrajny Granat
2016-06-06Droga ŁódzkaAgnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiV+Południowa Kieżmarskiego
2016-05-26MotykaMariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Krzysztof KrzakVZamarła Turnia
2016-05-22Droga ŚwierzaMichał Kruczała, Marcin Kubień, Kajetan BurzejIIOstry Szczyt
2016-05-15Igła w OsterwieMariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Sylwia Adamiec,Krzysztof KrzakIIOsterwa
2016-05-09Lewi WrzesniacyTomasz Maciąg, Milek DziulaIVZamarła Turnia
2016-05-07Łomnica przez Lejkowy KociołMichał Kruczała, Marcin KubieńIŁomnicki Szczyt
2016-03-20Filar StaszlaRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadV+Zadni Granat
2016-03-20WHP 39Rafał Urbański, Mariusz BiłykIIIŚwinica
2016-03-06Havrani VlasyRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadM5-Warzęchowe Strażnice
2016-02-27Lodospad CiężkiAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiWI3-4/IIPróg Doliny Ciężkiej
2016-02-27Barania DrabinaMichał Kruczała, Marcin Kubień, Janusz Burzej, Kajetan BurzejIIIBaranie Rogi
2016-02-26Lewym ŻlebemMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIII-IVGankowa Strażnica- Pusta Straż
2016-02-14Veverkov ladAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiWI4/IIDolina Staroleśna
2016-02-07Lewy YRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVMały Kieżmarski Szczyt (Pavukova Veza)
2016-02-06Pravé rebroTeresa i Piotr SzuścikIIIŠtrbské Solisko
2016-01-31Droga GłogowskiegoRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadIII+Czuba nad Karbem
2016-01-15Lodospad MrozenkowTomek Czernek, Kasia OmyłaWI4/IIDolina Białej Wody
2016-01-10Lodospad w Małej CisówceTomek Czernek, Kasia OmyłaWI3/IIDolina Białej Wody
2016-01-10Żebro PuśkasaKatarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz BiłykIII-IVTępa
2016-01-06Jagiełło-RojAndrzej Ficek, Jacek Suchojad5Kazalnica Cubryńska
2016-01-03KliśAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiVKocioł Kościelcowy
2015-12-20Wesołej ZabawyRysiek Cieślak, Andrzej Ficek4Próg Mnichowy
2015-12-19Wesołej ZabawyDariusz Jarema, Zbigniew HatalaM4Próg Mnichowy
2015-12-13PotoczekMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIIICzuba nad Karbem
2015-12-12Droga KlisiaFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIVPróg Kotła Kościelcowego
2015-12-05Filar MuminkówFaustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaIII+Tępa
2015-10-31ŠtáflovkaFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVWołowa Turnia
2015-10-04StnisławskiMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiV-Kościelec
2015-10-04Surdel + Grań KościelcówAndrzej Ficek, Ania Klepacka, Krzysiek SobieszczańskiV, II-IIIKościelce
2015-10-04SprezynaRyszard Cieslak, Jacek Suchojad7- (OS)Mnich
2015-10-03MotykaAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiVZamarła Turnia
2015-09-22Prawe ŻebroTomek Czernek, Kasia OmyłaIV+Skrajny Granat
2015-09-18Płyty KriššákaTeresa i Piotr SzuscikVGerlach
2015-09-13Droga SolickiegoRysiek Cieślak, Andrzej FicekV+Czarny Szczyt
2015-09-13Szafka/LindnerJurek Korzec, Adam RozumIIICzarny Szczyt
2015-09-13Klíma-LinhartFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVŽeruchova veža Východná
2015-09-13Cesta cez knihuFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVŽeruchova veža Východná
2015-08-30HokejkaRyszard Cieslak, Jacek Suchojad6+ (OS)Lomnica
2015-08-28Gelber OktoberKatarzyna Pochopień, Dominik Studencki7+ (A0)Blechmauer, Hollental
2015-08-23Lobby InstruktorskieJoanna Gach, Ryszard Cieslak7-Koscielec
2015-08-23ApolloMariusz Biłyk, Paweł Wyroba6b, AFDraśnice- Vicoci
2015-08-22Madre PadreMariusz Juraszek,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba6aVrisove Glavice
2015-08-22Filar DibonyKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiIV+Cima Grande di Lavaredo (Tre Cime), Dolomity
2015-08-21Primo SpigoloKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiV+Tofana di Rozes, Dolomity
2015-08-20(GRB)IIIMariusz Biłyk, Paweł Wyroba5cVrisove Glavice
2015-08-20M.SpecialeKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiV+Lagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-20Filar PołudniowyMariusz Juraszek, Andrzej FicekIVSas de Stria, Fanis, Dolomity
2015-08-18Direta DimaiKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI+Torre Grande, (Cinque Torri), Dolomity
2015-08-18Zacięcie Północne/WiewiórkiMariusz Juraszek, Andrzej Ficek, Bartek BrutkowskiIV+Torre Romana, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18ArmidaMariusz Juraszek, Andrzej FicekVITorre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18ArmidaMariusz Biłyk, Paweł WyrobaVITorre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-15Cengia MartiniKatarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Andrzej FicekVLagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-13LiongratArkadiusz Heller, Adam Rozum, Ryszard CieslakAD+, III-IV+, A0Cervinia-Matterhorn
2015-08-12Pyramide du TaculAgnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł PieńkowskiD- (IV+)Alpy
2015-08-11Warianty MalczykaAgnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiVI+, A0Kazalnica
2015-08-08SprężynaDariusz Jarema, Zbigniew HatalaVII-Mnich
2015-08-07Zacięcie MogilnickiegoTeresa Szuścik, Marcin TasiemskiV+Mnich
2015-08-02Plskova CestaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVISzarpane Turnie
2015-08-02Wielkie ZacięcieAndrzej Ficek, Jacek Suchojad, Michał WójcikVI+Kieżmarski
2015-08-02Prawe ŻebroZbyszek Rzeźniczak, Łukasz KaweckiIV+Skrajny Granat
2015-08-02Zacięcie RobakiewiczaMariusz Biłyk, Paweł Wyroba i SebastianIIIMnich
2015-08-01Cesta AutonovyKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI+Osterwa
2015-08-01F. i Armando DallagoFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVMonte Gusela
2015-07-31Paolo AmedeoFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaV+Torrine Marcella
2015-07-31droga MotykiTeresa Szuścik, Zuzana KroutilovaVSzarpane turnie
2015-07-30Droga DibonaFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaV+Torre Grande di Falzarego
2015-07-28MiriamFaustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Bogusław HynekVTorre Grande
2015-07-27En coulisseFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVPiramide di Col dei Bos
2015-07-26M. SpecialeFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaV+Lagazoui Piccolo
2015-07-25MiędzymiastowaRysiek Cieślak, Andrzej FicekVI+Mnich
2015-07-25Zemsta WacławaRysiek Cieślak, Andrzej FicekVI+/VII-Mnich
2015-07-25Szare zacięcieRafał Urbański, Mariusz Juraszek, Mariusz BiłykVI+Czołówka MSW
2015-07-23Szare zacięcieKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI+Czołówka MSW
2015-07-22Droga SurdelaAgnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Anna WolskaV+MSW, ściana wschodnia
2015-07-21MiędzymiastowaAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaVI+Mnich
2015-07-19GnojekTomek Czernek, Kasia OmyłaIIIKościelec
2015-07-19SetkaTomek Czernek, Kasia OmyłaIVZadni Kościelec
2015-07-19Prawy DziędzielewiczRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVIKościelec
2015-07-19SprężynaRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek SuchojadVI+Kościelec
2015-07-17Lewy PuskasAgnieszka Adamczyk (solo)IVPołudniowa Ściana Kieżmarskiego Szczytu
2015-07-15LiongratAndrzej Ficek, Mariusz TlałkaAD+, III-IV+, A0Matterhorn
2015-07-12Cesta cez knihuMariusz Biłyk, Dominik StudenckiVRzeżuchowa Turnia
2015-07-12Klima - LinhartMariusz Biłyk, Dominik Studencki, Katarzyna PochopieńVRzeżuchowa Turnia
2015-07-12PatrzykontTomek Czernek, Kasia OmyłaVZadni Kościelec
2015-07-12Własny warian na szczytFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIII-IVKościółek
2015-07-113876 WHP - Droga DieskiKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiV+Kozia Turnia
2015-07-11Droga na HellAgnieszka Adamczyk, Marek KuratnikVIKazalnica
2015-07-11Roland-KubinFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVBatyżowiecki Szczyt
2015-07-09Kopuła szczytowa MSW od północy + grań do Przełęczy pod ChłopkiemAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaIVMięguszowieckie Szczyty Wielki i Pośredni
2015-07-06Zacięcie RobakiewiczaAgnieszka Adamczyk, Beata AdamczykIIIMnich
2015-07-05Cihulov pilierKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiV+Batyżowiecki Szczyt
2015-07-05Grań ŚwinicyAlan Van Der Lee, Zbyszek Rzeźniczak, Łukasz KaweckiIVDolina Gąsienicowa
2015-07-04ByczkowskiAndrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz Tlałkav+Kościelec
2015-07-04Lobby Instruktorskie - 3z4 wyciągówAndrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz TlałkaV+Kościelec
2015-07-04Grań Wideł Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaVZ Kieżmarskiego na Łomnicę
2015-07-04Ciernobiele sokolikyKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVI+Batyżowiecki Szczyt
2015-07-04KlasycznaTomek Czernek, Kasia OmyłaIVMnich
2015-06-14Grań Szarpanych TurniFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIIISzarpane Turnie
2015-06-14Droga KuttyRyszard Cieślak i Adam Rozum, Andrzej Ficek i Krzysiek SobieszczańskiVBatyżowiecki Szczyt
2015-06-13Południowy filar - wariantFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaVSmoczy Szczyt
2015-06-07Plskova cestaRysiek Cieślak, Andrzej FicekVI-Szarpane Turnie
2015-06-06StanisławskiRysiek Cieślak, Andrzej FicekVWołowa Turnia
2015-06-06StaflovkaRysiek Cieślak, Andrzej FicekVWołowa Turnia
2015-06-06KlasycznaTomek Czernek, Kasia OmyłaVZamarła Turnia
2015-06-05StüdlgratFaustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala3+/A0Grossglockner, Austria
2015-06-05Przez PłytęTomek Czernek, Kasia OmyłaIIMnich
2015-06-05RobakiewiczTomek Czernek, Kasia OmyłaIIIMnich
2015-06-05Studlgrat, Grossglockner 3798mPorzyc, Lasiu, Ptasiek3+/A0Wysokie Taury
2015-06-04KlasycznaMariusz Biłyk, Paweł WyrobaVZamarła Turnia
2015-05-31Grań KościelcówMariusz Biłyk, Paweł WyrobaIIHala Gąsinicowa
2015-04-19Wielki Młynarzowy Żleb 3 x Free Solo :)Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Mariusz TlałkaIII/WI IIIMłynarz
2015-03-29Żebro (na lewo od drogi blondyna) i wyjście kominkiem za III+ Faustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIII+Bula pod Bańdziochem
2015-03-29KorosadowiczAgnieszka Adamczyk, Asia NowosadzkaM5, A0"prawie" Kazalnica ;)
2015-03-24Lewy Filar CubrynyAgnieszka Adamczyk, Klaudia TaszVCubryna
2015-03-22KochańczykTomek Czernek, Kasia OmyłaIIKocioł Kościelcowy
2015-03-22Rysa StrzelskiegoAndrzej Ficek, Jacek Suchojad5Wielka Mnichowa Baba
2015-03-22PotoczekMariusz Biłyk, Paweł WyrobaIIICzuba nad Karbem
2015-03-21Żebro Andráši-GálfyFaustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaIIITępa
2015-03-08Wesołej zabawyPorzyc, Lasiu, PtasiekM4Morskie Oko
2015-03-07Ciężki LodospadAndrzej Ficek, Bartek KalinowskiIII+Próg Doliny Ciężkiej
2015-03-05Doublis-SkłodowskiAgnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykIVGankowa Strażnica
2015-02-21Prave RebroAndrzej Ficek, Jurek Korzec, Krzysiek SobieszczańskiIIISolisko Strbskie
2015-02-21Środkowe ŻebroFaustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaIIISkrajny Granat
2015-02-16Rechter DreifaltaltigkeitsfallLasiuWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-15Jaminska vezickaAndrzej Ficek, Jacek SuchojadIV+Sławkowska Kopa
2015-02-15StrannerbachLasiuWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-14Vorderer MaralmfallLasiuWI3Maltatal Taury Wysokie
2015-02-07Prawe ŻebroAndrzej Ficek, Jacek Suchojad + Mateusz Tyczynski (Kraków)IV+ (wariantem letnim)Skrajny Granat
2015-02-07PotoczekFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIIICzuba nad Karbem
2015-01-25Środkowe ŻebroAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiV (prawy wariant na 3-cim wyciągu)Skrajny Granat
2015-01-25Mrozekov LadLasiu, KrzysztofWI3Biała Woda
2015-01-24Droga Potoczka (wariantem)Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiIVCzuba nad Karbem
2015-01-18Koncert sa nekonalRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, JacekIV+Dolny Kieżmarski Strażnik
2015-01-17Droga GłogowskiegoDariusz Jarema, Zbigniew HatalaIIICzuba nad Karbem
2015-01-16Cień Wielkiej GóryAgnieszka Adamczyk, Joanna MalawskaM6Grzęda MSC
2015-01-14Rysa StrzelskiegoAgnieszka Adamczyk, Brunon JózefczykM5Próg Mnichowy
2015-01-13Bladym ŚwitemAgnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk6+Bula pod Bańdziochem
2015-01-11Próg Czarnego StawuTomek Czernek, Kasia OmyłaWI 1 do WI 3, lód 80-85Dolinia Rybiego Potoku
2015-01-03GalfyAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiIII, warianty IVTępa
2015-01-03KliśAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiVKocioł Kościelcowy
2015-01-02Zlata UlickaRysiek Cieślak, Andrzej Ficek, JacekIV, 55 st.Lodowa Kopa
2014-12-10Się ściemniaAgnieszka Adamczyk, Jacek Powroźnik4+Bula pod Bańdziochem
2014-12-06Droga GroszaZbigniew Hatala, Dariusz JaremaIIWschodni Szczyt Żelaznych Wrót
2014-11-30Tupa BladaAgnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiM6-Tępa
2014-11-22Grań Zadniego KościelcaFaustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz JaremaIIZadni Kościelec
2014-11-11Cez KnihuAndrzej Ficek, MichałVRzeżuchowa Turnia
2014-11-11Znamka MonzunuAndrzej Ficek, MichałV+Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11Cesta cez Knihu D. Studencki, K. PochopieńVSkrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11Znamka Monzunu D. Studencki, K. PochopieńV+Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-01Schmid, płn. ścianaAgnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykTD+, lód 70st., M5Matterhorn, Szwajcaria
2014-10-30Lewi WrześniacyTomek Czernek, Kasia OmyłaIV=Zamarła Turnia
2014-10-19Kant KlasycznyAndrzej Ficek, Rysiek CieślakVI-Mnich
2014-10-19cez vylom (przez obryw)Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz Biłyk,Krzysztof WrzosVWielicka Baszta
2014-10-12Festiwal GranituMariusz Biłyk, Rafał UrbańskivZamarła Turnia
2014-10-12Galfy-UrbanovicAndrzej Ficek, Jacek S.VI-Wielicka Baszta
2014-10-12Hviezdova cestaPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallVI+Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-12Komin PuskasaPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallVWołowa Turnia, Tatry
2014-10-12Zachodnią GraniąAlan Van Der Lee, Zbyszek RzeźniczakIIIZadni Mnich
2014-10-11Prawi WrześniacyZbigniew Hatala, Dariusz JaremaVI+Zamarła Turnia
2014-10-11Direttissima - SchauhuberPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallVI, A2Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-11Droga StanisławskiegoPaweł Pieńkowski, Marco Schwidergall, Brunon JózefczykVWołowa Turnia, Tatry
2014-10-05MartinovkaAndrzej Ficek, Jurek Korzec, Adam Rozum, Krzysiek Sobieszczański, Adam SordylI-IIIPolski Grzebień-Gerlach
2014-10-05Zachodnie Żebro Południowego WierzchołkaAlan Van Der Lee, Zbyszek RzeźniczakIII+Wołowiec Mięguszowiecki
2014-09-28SetkaKatarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz BiłykIVZadni Kościelec
2014-09-23Grań od Wrót ChałubińskiegoAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaIIIKopa nad Wrotami
2014-09-20Postalmklamm Klettersteig mit F-VarianteŁukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakF, F ,DDolina Strobl, Austria
2014-09-19Kombinacja drógAgnieszka Adamczyk, Marta ZiemblaIVBatyżowiecki Szczyt, ściana południowo-zachodnia
2014-09-19Ramsau Dachstein Super Ferrata E/1+ Der Johann KlettersteigŁukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakE/1+Ramsau am Dachstein, Austria
2014-09-18Pośredni FilarAgnieszka Adamczyk, Marta ZiemblaVGerlach, ściana zachodnia
2014-09-18Droga KurczabaPaweł Pieńkowski, Brunon JózefczykVI-Gerlach, Tatry
2014-09-15NOLLEN ROUTE Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek RzeźniczakIV, ADMÖNCH, Szwajcaria
2014-09-14Klasicka CestaAndrzej Ficek, Rysiek CieślakV-Mały Lodowy
2014-09-14Prawe ŻebroMariusz Biłyk, Rafał Urbański+IVSkrajny Granat
2014-09-13Załupa HTomek Czernek, Kasia OmyłaIIIZadni Kościelec
2014-09-06MotykaMariusz Biłyk, Rafał UrbańskivZamarła Turnia
2014-09-06Lewi WrześniacyMariusz Biłyk, Rafał UrbańskivZamarła Turnia
2014-08-31Droga KuttyD. Studencki, K. PochopieńV-Batyżowiecki Szczyt
2014-08-23Gálfy - Urbanovič Dariusz Jarema, Zbigniew HatalaVI-Velická stena
2014-08-23Droga KuttyTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIV +Batyżowiecki szczyt
2014-08-17Droga ChiergianiegoPaweł Pieńkowski, Brunon Józefczykros. 5B (ED), V+, A1Uszba Południowa, Kaukaz
2014-08-16BiancogratAndrzej Ficek, Rysiek CieślakAD, IIIPiz Bernina
2014-08-09KlasycznaAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiIV (warianty V-VI)Galeria Gankowa
2014-08-09Droga OrłowskiegoPaweł Pieńkowski, Brunon JózefczykVI-Galeria Ganku, Tatry
2014-08-04SurdelPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallVZadni Kościelec, Tatry
2014-08-03Droga PuskasaPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallV-zach. ściana Łomnicy, Tatry
2014-08-03StudlgratAndrzej Ficek, Jacek S.III-IV, ADGrossglockner
2014-08-02filar StaszlaPorzyc, Lasiu, PtasiekVGranaty
2014-08-02Filar StaszlaPaweł Pieńkowski (solo)VGranaty, Tatry
2014-07-27Kant klasycznyArnold Brożek, Zbigniew HatalaVI-Mnich
2014-07-20PatrzykontTomek Czernek, Ryszard CieślakVZadni Kościelec
2014-07-20PatrzykontAndrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiVZadni Kościelec
2014-07-20Pavlin-KracalikK.Pochopień, D. Maciejowski, D. StudenckiV+Galeria Osterwy
2014-07-19OrłowskiArnold Brożek, Zbigniew HatalaIVMnich
2014-07-19KlasycznaArnold Brożek, Zbigniew HatalaIVMnich
2014-07-13Festiwal GranituTomek Czernek, Andrzej FicekVZamarła Turnia
2014-07-13Zemsta WacławaD. Studencki, K. PochopieńVII-Mnich
2014-07-05Komin KomarnickiegoJerzy KorzecIIIMała Szarpana Turnia
2014-07-05WHP 114" na Kościelcu Porzyc, Lasiu, PtasiekIV,VKościelec
2014-07-05Trawers Nad Kotlinami - Wielka ŚnieżnaAgnieszka Adamczyk, Mariusz Bukowiec, Kaja Fidzińska, Marcin Freindorf, Sławomir Heteniak, Tomasz Kliza-Tatry Zachodnie
2014-07-04Skrajna Lalkowa Turnia - Dwoista Lalkowa TurniaAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaIV/V (?)Grań Żabiej Lalki
2014-07-03Zemsta WacławaAgnieszka Adamczyk, Piotr Pawłowski, Anna WolskaVII-Mnich
2014-06-29Filar Świnicy i Grań ŚwinicyMariusz Biłyk, Rafał UrbańskiIV+Świnica
2014-06-28StanisławskiRysiek Cieślak, Andrzej FicekV-Kościelec
2014-06-28Załupa HAdam Rozum, Krzysiek SobieszczańskiIIIZadni Kościelec
2014-06-28Droga BirkenmajeraZbihniew Hatala, Dariusz JaremaIVKieżmarski Szczyt
2014-06-28droga StanisławskiegoTeresa Stanclik, Piotr SzuścikVWołowa Turnia
2014-06-28Załupa HJerzy KorzecIIIZadni Kościelec
2014-06-28Droga Orłowskiego pierwszy wyciąg Zezwolenie na wierceniePorzyc, Ptasiek, LasiuV-,VMnich
2014-06-28Wacław spituje pierwszy wyciągPorzyc, LasiuVIMnich
2014-06-23Droga Orłowskiego, wariant SkierskiegoPaweł Mentel, Łukasz Mikłusiak, Zbyszek RzeźniczakV-Mnich
2014-06-19Filar StaszlaRysiek Cieślak, Andrzej FicekVZadni Granat
2014-06-19Zacięcie RobakiewiczaFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIIIMnich
2014-06-19Zachodnią GraniąFaustyna Jakubiec, Zbigniew HatalaIIIZadni Mnich
2014-06-13Południowy FilarAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaVKozi Wierch
2014-06-11Pavlin-KracalikAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaV+Galeria Osterwy
2014-06-10MotykaLasiu, PałoszIVOstry szczyt
2014-06-10MotykaLasiu, PałoszIVOstry szczyt
2014-06-09PilastroAgnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiV+Dromedárov Hrb, Tatry
2014-06-09Lewi WrześniacyLasiu, PorzycVZamarła turnia
2014-06-08MotykaRysiek Cieślak, Tomek Czernek, Andrzej Ficek, Krzysiek SobieszczańskiIVOstry Szczyt
2014-06-08Droga KuttyAgnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon JózefczykV-Batyżowiecki Szczyt, Tatry
2014-06-08MotykaPorzyc, Ptasiek, LasiuVZamarła turnia
2014-05-10Filar LeporowskiegoPaweł Pieńkowski, Brunon JózefczykVKozi Wierch, Tatry
2014-05-10Załupa HTomek Czernek, Andrzej FicekIIIZadni Kościelec
2014-05-10GnojekTomek Czernek, Andrzej FicekIIIKościelec
2014-04-13MayerlrampeAgnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Bruno Józefczyk, Rafał MałeckiD+, lód 60stGrossglockner, Austria
2014-03-29Droga MotykiTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIVWsch. ściana Wysokiej, Tatry
2014-03-22Kuluar KurtykiD. Studencki, M. Juraszek, M. BiłykWI3Próg Mnichowy
2014-03-21Orzeł z EpiruPaweł Pieńkowski, Tomasz Dolny, Łukasz WojdyłoM6+Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-03-21StüdlgratAgnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykADGrossglockner, Austria
2014-03-21Wesołej ZabawyD. Studencki, M. Juraszek, M. Biłyk4+Próg Mnichowy
2014-03-14WHP 114Agnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiVwsch. ściana Kościelca, Tatry
2014-03-13Filar StaszlaAgnieszka Adamczyk, Paweł PieńkowskiVGranaty, Tatry
2014-03-01Droga Andrasi-GalfyD. Studencki, M. Juraszek, K. PochopieńIII/IVTępa
2014-02-23ŻebroD. Studencki, K. PochopieńIII+Bula Pod Bandziochem
2014-02-20Kuluar Kurtyki + MnichAgnieszka Adamczyk, Bruno JózefczykWI3Próg Mnichowy
2014-02-19Bez znaczeniaAgnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk5Bula pod Bandziochem
2014-02-18Płn.-wsch. ściana Gran ParadisoPaweł Pieńkowski, Piotr Knitter, Paweł SzymankiewiczD, lód 55st.Valsavarenche, Włochy
2014-02-09Żebro PotoczkaK. Pochopień D. StudenckiIIICzuba nad Karbem
2014-01-29Buczynowa Strażnica wschodnią grzędąPaweł Pieńkowski, Marco SchwidergallM4+z Buczynowej Dolinki, Tatry
2014-01-26Mała Mnichowa Baba (warianty)Agnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaIV, A0Próg Mnichowy
2014-01-25ŻebroAgnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza3/IVBula pod Bandziochem
2014-01-23Cień Wielkiej GóryPaweł Pieńkowski, Rafał MałeckiM6Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-01-22Światło w tuneluPaweł Pieńkowski, Rafał Małecki4Bula pod Bandziochem, Tatry
2014-01-21Światło w tuneluAgnieszka Adamczyk solo (z asek.)4Bula pod Bandziochem
2014-01-21SiekieryzadaPaweł Pieńkowski, Rafał Małecki5+Turnia Zwornikowa, Tatry
2014-01-19Środkowe żebro D. Studencki, M. JuraszekV- A0Granaty
2014-01-18Trawers Jaskini CzarnejAgnieszka Adamczyk, Sławomir Heteniak, Tomasz Kliza, Jan KućmierzIVTatry Zachodnie
2014-01-04Filar PuskasaK. Pochopień D. StudenckiIIIKozia Kopa
2013-12-30Grań ŚwinicyTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIIŚwinica
2013-12-23Droga NiemcaAgnieszka Adamczyk, Mikołaj PodwornyVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-23Droga KlisiaAgnieszka Adamczyk, Mikołaj PodwornyVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-22Droga GnojkaAgnieszka Adamczyk, Tomasz ReinfussIIIKościelec
2013-12-21114-stka (początek) - Droga Potoczka (koniec)Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert LipowskiIV+Kościelec
2013-12-20Żebro Czecha + część Grani FajekAgnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert LipowskiVGranaty
2013-12-19Droga GłogowskiegoAgnieszka Adamczyk solo (z asek.)III+Czuba nad Karbem
2013-12-18Droga KlisiaAgnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaVPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-18KochańczykAgnieszka Adamczyk solo (z asek.)IIIPróg Kotła Kościelcowego
2013-12-15Komin Sawickiego (?)Paweł Pieńkowski, Rafał MałeckiIV (?)z Buczynowej Dolinki, Tatry
2013-11-23WHP 101Paweł Pieńkowski, Marcin ŚwigońIII+wsch. ściana Kościelca, Tatry
2013-10-13Droga GąsieckiegoK. Pochopień D. Studencki, M. JuraszekV+Kościelec
2013-10-10Krisakova Cesta do rampy, wyjście rampą na szczytAgnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Arkadiusz KubickiIV+Południowa Ściana Kieżmarskiego
2013-09-07Filar Grońskiego ŻTM, Żabi KońPiotr Szuścik, Teresa StanclikIV - VMorskie Oko
2013-09-07Supergirl (początek drogi) - Nieznana Ziemia (koniec)Agnieszka Adamczyk, Anna WolskaVI-Zadni Kościelec
2013-08-31Czech-UstupskiAgnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Tomasz KlizaVŻabi Mnich
2013-08-22Kirchl-ExpressK. Pochopień D. StudenckiVI (750m)Totenkirchl, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-21Via ClassicaK. Pochopień D. StudenckiV (620m)Fleischbank, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-17SkłodowskiAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaVI-Kopa Spadowa
2013-08-11MiędzymiastowaK. Pochopień D. StudenckiVI +Mnich
2013-08-11Prawy DziędzielewiczAgnieszka Adamczyk, Anna WolskaVI, A0Zachodnia Kościelca
2013-08-08Droga Puskasa Wielki Jaworowy SzczytTeresa Stanclik, Piotr SzuścikVWielki Jaworowy Szczyt
2013-08-08Droga Puskasa Wielki Jaworowy SzczytTeresa Stanclik, Piotr SzuścikVWielki Jaworowy Szczyt
2013-08-07Droga Motyki Ostry SzczytTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIVOstry Szczyt
2013-08-07Droga Motyki Ostry SzczytTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIVOstry Szczyt
2013-08-05Droga Birkenmajera Kieżmarski Szczyt Pd.Teresa Stanclik, Piotr SzuścikIVKieżmarski Szczyt
2013-08-04Droga Puskasa ŁomnicaTeresa Stanclik, Piotr SzuścikVŁomnica
2013-08-04Filar KellegoK. Pochopień D. StudenckiVJaworowy Szczyt
2013-07-28grańPorzyc, PtasiekIIIŻabi Koń
2013-07-28KuttaPorzyc, PtasiekV-Wołowa Turnia
2013-07-27Filarek OrłowskiegoAgnieszka Adamczyk, Bartłomiej GrygielV+Zadni Mnich
2013-07-27Kant KlasycznyAgnieszka Adamczyk, Bartłomiej GrygielVI-Mnich
2013-07-27100-ka Zadni Kościelec + grań KościelcówTeresa Stanclik, Dorota LechIVHala Gąsienicowa
2013-07-27droga KuttyPorzyc, PtasiekIV+Batyżowiecki Szczyt
2013-07-21Południowy Filar Koziego WierchuAgnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaIII (?)Dolina Pięciu Stawów
2013-07-20Lewi WrześniacyAgnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaIV+Hala Gąsienicowa
2013-07-14Droga Orłowskiego MnichTeresa Stanclik, Piotr SzuścikVMorskie Oko
2013-06-22Dachrinne, Gr. Koppernkarstein SWPaweł Pieńkowski, Ariel PapugaVDachstein, Austria
2013-06-21Kursaulauf, Kl. Koppernkarstein NWPaweł Pieńkowski, Ariel PapugaIV+Dachstein, Austria
2013-04-14Droga PotoczkaAgnieszka Adamczyk, Tomasz KlizaIIICzuba nad Karbem
2013-04-14Prawe żebroPaweł Pieńkowski, Hubert LipczyńskiIII (?)Granty, Tatry
2013-04-13Droga RonaPaweł Pieńkowski, Hubert LipczyńskiV+Bula pod Kościelcem, Tatry
2013-02-02Kaskady K. Pochopień D. StudenckiWI3/3+Dolina Białej Wody
2013-01-05W samo południePaweł Pieńkowski, Tomasz Wojnarowski5+Bula pod Bandziochem, Tatry
2012-12-30Rysa StrzelskiegoB.Rozbicki M.FicnerVPróg Mnichowy Tatry Wysokie
2012-11-18PatrzykontPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVZadni Kościelec, Tatry
2012-10-21ByczkowskiK. Pochopień, D. StudenckiV+Kościelec
2012-10-21Lobby InstruktorskieK. Pochopień, D. StudenckiVII-Kościelec
2012-10-21Zacięcie MogielnickichPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiV+Mnich, Tatry
2012-10-20Kant KlasycznyPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVI-Mnich, Tatry
2012-10-04SetkaPaweł Pieńkowski (freesolo)IVZadni Kościelec, Tatry
2012-09-29SprężynaJ. Walewski, K. Pochopień, D. StudenckiVIKościelec
2012-09-17Grań MartinaPorzyc, K.OleksyIVGierlach
2012-09-09MotykaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVZamarła Turnia
2012-09-02StanisławskiKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVWołowa Turnia
2012-09-01StaflovkaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVWołowa Turnia
2012-08-26Północny Filar ŚwinicyKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiIVŚwinica
2012-08-18StanisławskiPorzyc, Ptasiek, K.OleksyVKościelec
2012-06-30Droga OrłowskiegoK. Pochopień, D. Studencki, K. KrzakVMnich
2012-06-17Droga MachnikaKatarzyna Pochopień, Dominik StudenckiVKościelec
2012-06-17SprężynaPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVIZach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Lobby InstruktorskiePaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVII- (AF)Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Lewy DziędzilewiczPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVIZach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16Droga GąsieckiegoPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiV+Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-02Prawi WrześniacyPaweł Pieńkowski, Mateusz JabłońskiVI-Zamarła Turnia, Tatry
2012-02-12Droga KochańczykaK. Pochopień D. StudenckiIIPróg Kotła Kościelcowego
2012-02-11Adin UsmevK. Pochopień D. StudenckiWI 3Dolina Białej Wody
2012-01-07Załupa HPaweł Pieńkowski, Ariel PapugaIIIZadni Kościelec, Tatry
2011-12-28Droga PotoczkaKrzysztof Grosiak, Teresa StanclikIIIHala Gąsienicowa
2011-11-02Północna ściana SchneewinkelkopfP. Pieńkowski, M. Jabłoński, P. Szymaszkiewicz, A. Szymaszkiewiczlód 70st.rejon Grossglocknera, Austria
2011-10-02Droga KuttyCieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaIV+/V-Batyżowiecki Szczyt
2011-09-27droga ByczkowskiegoTeresa Stanclik, Marcin TasiemskiV+Kościelec
2011-09-27droga GąsieckiegoTeresa Stanclik,Marcin TasiemskiV+Kościelec
2011-09-25Festiwal GranituKatarzyna Pochopień Dominik StudenckiVZamarła Turnia
2011-09-25Lewy Filar Młynarzowych WidełB.Rozbicki M.FicnerV+T.Słowackie
2011-09-24SetkaKatarzyna Pochopień Dominik StudenckiIVZadni Kościelec
2011-09-24Droga SurdelaKatarzyna Pochopień Dominik StudenckiVZadni Kościelec
2011-09-16StüdlgratPaweł Pieńkowski (freesolo, 2xA0)III+Grossglockner, Austria
2011-09-15Droga Motyki,Mały Lodowy SzczytTeresa Stanclik,MIchal TrzaskaVTatry Słowackie
2011-09-11festiwal granituTeresa Stanclik,Marek HładioVZamarła Turnia
2011-09-11Lewi WrześniacyTeresa Stanclik,Marek HładioVZamarła Turnia
2011-09-11KlasycznaK. Pochopień D. StudenckiIV+Mnich
2011-09-04Międzymiastowa, MnichTeresa Stanclik,Michał GóreckiVI+Tatry, M. Oko
2011-09-04Kant klasyczny MnichTeresa Stanclik, Michał GóreckiV+Tatry M. Oko
2011-09-04KlasycznaDominik Studencki Katarzyna PochopieńVZamarła Turnia
2011-09-04Droga KlasycznaCieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaVZamarła Turnia
2011-09-03droga KuttyB.Rozbicki M.FicnerIV+Batyżowiecki szczyt T.Słowackie
2011-09-03Filar PołudniowyK. Pochopień D. StudenckiVKozi Wierch
2011-09-03Filar PołudniowyK. Pochopień D. StudenckiVKozi Wierch
2011-09-02Droga Kurczaba B.Rozbicki M.FicnerVIGerlach T.Słowackie
2011-09-01droga Orłowskiego, MnichMagda Górska,Teresa Stanclik,Michał GóreckiVTatry M. Oko
2011-08-31Droga StanisławskiegoB.Rozbicki M.FicnerVI-M.Kieżmarski T.Słowackie
2011-08-30Śmieszko-Janowski Kopa SpadowaMichał Górecki ,Teresa StanclikV+Tatry M. Oko
2011-08-29Direttissima MniszkaTeresa Stanclik,Michał GóreckiVITatry M. Oko
2011-08-27Surdel-Uchmański ,MS wsch.ścianaTeresa Stanclik,Michal GóreckiV+Tatry M. Oko
2011-08-21Droga MotykiCieślik Grzegorz, Zbigniew KimlaV-Zamarła Turnia
2011-08-20Północny Filar ŚwinicyGrzegorz Cieślik, Krzysztof TalikIVTatry Wysokie
2011-08-18droga Kutty,Batyżowiecki SzczytTeresa Stanclik,Michał GóreckiIV+Tatry Słowackie
2011-08-17zach. filar GankuTeresa Stanclik, Michał GóreckiVTatry Słowackie
2011-08-15RichterwegCieślik Grzegorz, Tomasz ŚcieszkaV-Hollental- Stadlwand
2011-08-14Lewi WrześniacyKatarzyna Pochopień Dominik StudenckiVZamarła Turnia
2011-08-14Grossglockner- StudlgratCieślik Grzegorz, Tomasz ŚcieszkaIII+/IV-Wysokie Taury
2011-08-11Północny Filar ŚwinicyGrzegorz Cieślik, Krzysztof TalikIVTatry Wysokie
2011-08-03Grań Żabiego KoniaCieślik Grzegorz, Szymon WaluśIII+/IV-Żabi Koń
2011-07-10StanisławskiK. Pochopień D. StudenckiVZachodnia Kościelca
2011-07-09Patrzykont + GnojekK. Pochopień D. StudenckiVKościelce
2011-06-17Torre Grande 2355mLasiuIV+Cinque Torri, Dolomity
2011-06-16Torre Quarta Bassa 2220m.lasiuIII+Cinque Torri, Dolomity
2011-06-12SprężynaB.Rozbicki M.FicnerVII-Mnich.Tatry
2011-06-12MiędzymiastowaB.Rozbicki M.FicnerVI+Mnich.Tatry
2011-03-05Wielki Młynarzowy ŻlebB.Rozbicki M.FicnerWI3 III 75ºTatry Słowackie
2011-03-04Pn filar ŚwinicyTeresa Stanclik, Marek HładioIV+Hala Gąsienicowa
2011-01-31Direttissima GiewontuB.Rozbicki M.FicnerVT.Zach
2010-11-28Droga PotoczkaTeresa Stanclik, Dorota LechIIIHala Gąsienicowa
2010-10-10Droga PlśkaB.Rozbicki M.FicnerVI-Szarpane Turnie
2010-10-10Pd.FilarB.Rozbicki M.FicnerVSmoczy szczyt T.Słowackie
2010-08-22KlasycznaTeresa Stanclik, Michał GóreckiVZamarła turnia
2010-08-21Sprężyna +górna część drogi StanisławskiegoTeresa Stanclik, Michał GóreckiVI-Kościelec
2010-08-21Pn.zach filarB.Rozbicki M.FicnerVM.Snieżna Turnia T.Słowackie
2010-08-10Lipka-Swiecicki+wariantyTeresa Stanclik M.FicnerVPd.sc.Kieżmarskiego T.Słowackie
2010-08-03zacięcie KunickiegoTeresa Stanclik, Przemek DudekVKopa Spadowa
2010-07-31droga OrłowskiegoTeresa Stanclik, Bartek CieślińskiVMnich
2010-07-11środkowy filarBartek Rozbicki, Teresa StanclikVIRumanowy
2010-01-16Juhaski FilarB.Rozbicki M.FicnerVDŁ.Giewont T.Zach.
2009-12-19Księżycowe opowiesci B.Rozbicki M.FicnerIV+Zagonna Turnia Tatry.zach
2009-09-27droga StanisławskiegoPaweł K. Adam KubicaV+zachodnia Kościelca
2009-09-27Żółte zaciecieB.Rozbicki M.FicnerV+ A0Jaworowy szczyt T.Słowackie
2009-09-26Lobby Instruktorskie+obejście ByczkowskimAdam Kubica, Paweł K.VI-Zachodnia Koscielca
2009-09-26MotykaB.Rozbicki M.FicnerVM.Lodowy szczyt. T.Słowackie
2009-09-26droga MotykiFryderyk Brucki, Teresa StanclikVMały Lodowy szczyt
2009-08-28grań Żabiego KoniaPaweł K. Adam Kubicaze III+droga Kordysa, Taterki
2009-08-27JojoFryderyk Brucki, Teresa StanclikVIJaworowy szczyt
2009-07-30Hokejka zach.ŁomnicyB.Rozbicki M.FicnerVI+T.Słowackie
2009-07-17zach.filar GankuB.Rozbicki M.FicnerVTatry Słowackie
2009-06-14KramnicaM.FicnerVII+ flash
2009-06-12Schwesterlein MeinAdam Kubica, Paweł K. , Kasia ZapalskaVIHollental, sektor Vordere Stadlwand
2009-06-12King Kong Kaarl ?Adam Kubica, Paweł K. ,Kasia ZapalskaVI+Blechmauer, Hollental
2009-01-21Droga OrłowskiegoRafał Śleziak - Marcin SzczotkaIVMały Kiezmarski
2008-10-26komb.Skłodowski-Gierych+ warianty Michał Ficner i S.GrunwaldVCiężka Turnia Tatry Słowackie
2008-09-14setaProcner M. Grunwald S.IVZadni Kościelec
2008-09-14Wielka Widłowa Wieża-jakoś tak środkiemAdam Kubica, Romek ForysiakVI ?Tatry Słowackie
2008-09-13Wielkie ZacięcieRomek Forysiak, Adam KubicaVI+T.Słowackie,południowa Kieżmarskiego
2008-09-05Taniec Pajaka WprostTomasz Paluch6.4\4+Dol.Kluczwody
2008-08-14Via Contamine/Labrunie/VaucherF. Brucki, B. Rozbicki6a, 400mAiquille du Peigne, Alpy, Chamonix
2008-08-12Children of the Moon (wycof po 6 wyć.)F. Brucki, B. Rozbicki6a, 300mAquile du Roc, Alpy, chamonix
2008-08-11Le Marchand de SableF. Brucki, B. Rozbicki6a, A0, 300mTour Rouge, Alpy, Chamonix
2008-07-28Stanisławski na Małym KieżmarskimTeresa Stanclik Dominik Kubica Marcin SzczotkaVISłowacja
2008-07-27lewi wrześniacybartek i grażynka RozbiccyVzamarła turnia, tatry
2008-07-22Matterhorn grań HornliAndrzej Chrobak Zbyszek Sroka Marcin SzczotkaSzwajcaria
2008-07-20Zacięcie KomarnickichMarcin Konior i Grzegorz JendrzejV+Zamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-19Droga MotykiMarcin Konior, Grzegorz Jendrzej, Kasia PiechockaVZamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-18Baraba FinitoTomasz Paluch6.4 RPDol.Kluczwody
2008-07-12droga Stanisławskiego. solobartek rozbickiVzach. kościelca. Tatry polskie
2008-07-12SprężynaRyan Rosłoniec i Marcin KoniorVI (OS)Zachodnia Kościelca, Tatry Wysokie
2008-07-02ostroga kazalnicy Wędrówką Dusz +Warianty Małolatafryderyk B. i Bartek R.VII-, ok 500mTatry Polskie
2008-06-01Pd. - Wsch. Filar MłynarczykaMarcin Konior i Ryan RosłoniecVI (OS)Dolina Białej Wody, Tatry Słowackie
2008-05-31szewska pasjafryderyk B. i Bartek rozbickiVIImłynarczyk
2008-05-22PuśkaśKrzysztof Nowak Sebastian GrunwaldVI+\ VII-OSTatry Sk. SzarpaneT.
2008-05-03Betty & PaulMarcin Konior i Grzegorz JendrzejVI (OS)Hohe Wand, Austria
2007-12-30Lodospad KaskadyMarcin Konior i Grzegorz JendrzejWI IIITatry Słow. Dol. Białej Wody
2007-12-30Bula pod Bandziochem,wariant do drogi "sie ściemnia"Mirosław Grupka,łukasz Jurczyk,Marysia CendrzakIV+MOKO
2007-12-29Grzęda HenrichaSeba Grunwald, B. RozbickiIV, 650mNiżne Rysy, zach.ściana
2007-12-16Mikołaj z Synem(ost.wyc.łatw.obejś)Bartek i SebaIV+Tatry Zach.Gal.Mnich.
2007-12-16Droga MuskataMarcin Konior i Ryan RosłoniecIVTatry zach. Gal. Mnichowa
2007-10-16prawy dziędzielewiczSeba Grunwald, B. RozbickiVIkościelec, zach. ściana
2007-10-01Burkle Steig, Free Solo OSAdam Burek3+Schneeberg, Austria
2007-09-30Szara PłytaMarcin KoniorVI.3Szara Płyta, Dol. Kobylańska
2007-09-30Des Kessels neue Kleider OSAdam Burek, Wojciech Wandzel7-Stadelwand, Schneeberg, Austria
2007-09-29Teufelsgrat OSAdam Burek, Wojciech Wandzel5-Hohe Wand, Austria
2007-09-29OAK Jubilaumgsweg OSAdam Burek, Wojciech Wandzel6Hohe Wand, Austria
2007-09-23Pozytywne myśliMarcin KoniorVI.3Okiennik Skarżycki
2007-09-22lewy filar młynarczykamichał ficner i bartosz rozbickiVIdol. białej wody, tatry slow.
2007-09-18droga klasycznamichał ficner i bartosz rozbickiVzamarła turnia, tatry
2007-09-17prawi wrześniacymichał ficner i bartosz rozbickiVI-zamarła turnia, tatry
2007-09-13Fredsteig "Mein Gott Walter" Variante, Free Solo OSAdam Burek5Grosse Kanzel, Hohe Wand, Austria
2007-09-12Tirolersteig Free SoloAdam Burek4Hohe Wand, Austria
2007-08-25Kominy Szczęścia nie dająMarcin KoniorVI.2Migdałowa, Będkowice
2007-08-18HezbollahMarcin KoniorVI.1+/VI.2Baba, Złoty Potok
2007-08-15Pachniesz BrzoskwiniąMarcin Konior i Bartosz RozbickiVII-Kopa Spadowa, Tatry Wysokie
2007-08-15SprężynaMarcin Konior i Bartosz RozbickiVII-Wsch. Mnicha, Tatry Wysokie
2007-08-11Kopalnia radościMarcin KoniorVI.2Kramnica, Białka Tatrzańska
2007-07-08droga Kortan-ProkesMarcin Konior, Bartosz RozbickiVtatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07droga PuskasaGrzesiek i Bartosz RozbickiVII-tatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07Droga PlśkovaEla i Marcin KoniorVI-tatry słowackie, szarpane turnie
2007-06-27Fereński OS\AF+ ost.wyc.Międzymiast OSGrzanka R Grunwald SVII\VII+Mnich
2007-06-27Rysa Marcisza OSGrzankaR GrunwaldSVII-Mnich
2007-06-26Greystone OSGrzanka R Grunwald SVIICzołówka MSW
2007-06-22seven up RP(znaj.przej.zzesz.roku)Grzanka R Grunwald SVII-Mnich
2007-06-22Rysa Hobrzańskiego 1xAFGrunwald S Grzanka GVII-Mnich
2007-06-22Zacięcie KosińskiegoRP(znaj.zpop.p-cia)Grzanka R Grunwald SVIIMnich
2007-06-03Pół żartem pół seriołuki6.2/6.2+Jura
2007-06-02UnikumMarcin KoniorVII +Sulov, Słowacja
2007-05-25dół Zyga-góra Mu Mu MuRobert Grzanka S.GrunwaldVII-Zamarła Turnia
2007-05-25Droga PilchaS.Grunwald Robert GrzankaVIZamarła Turnia
2007-05-13Szara plytaTomasz Paluch6.3Jura
2007-05-13Szara plytaTomasz Paluch6.3Jura
2007-05-04Liebling der SchwerkraftMarcin KoniorVIII-Adiltzgraben, Austria
2007-05-02Pief TartarMarcin KoniorVII -Adiltzgraben, Austria
2007-04-28Środkowe Żebro Skrajnego GranataMarcin Konior, Magdalena KarasII, m. IVTatry Wysokie
2007-03-08filar Grosza, Maly Kiezmarski SzczytSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiIIITatry słowackie
2007-02-25Droga Muskata, galeria mnichowaSebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzegorz JuraIVTatry polskie
2007-02-11Lewy Hajdukiewicz, Płn. ściana GiewontuSebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzesiek JuraIIITatry polskie
2007-01-29Droga Czyż-Zgłobica, Mnich MałołąckiSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVTatry polskie
2007-01-20Rysa StrzeleskiegoŁukasz Jurczyk, Mirosław GrupkaVTatry polskie
2006-12-02KlondajkRomek ForysiakVIPredhorie - Słowacja
2006-12-02Zlata ZilaRomek ForysiakVI+Predhorie - Słowacja
2006-12-02Black CoffieRomek Forysiak5cVela Draga - Chorwacja
2006-12-02Comici BridRomek Forysiak6aVela Draga - Chorwacja
2006-12-02OdisejaRomek Forysiak6aVela Draga - Chorwacja
2006-12-01C.T.Grzegorz Jendrzej - Kronikarz5cDivigrad - Chorwacja
2006-11-01Barakuda OSmarcin szczotkaVI.3+Predhorie - Słowacja
2006-11-01levi kralmarcin szczotkaVI.2+Predhorie - Słowacja
2006-10-16Ziletkowe BluesMarcin KoniorVI+Predhorie - Słowacja
2006-10-16BouxMarcin KoniorVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-16Speed (flash)Marcin KoniorVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Ziletkove BluesRomek ForysiakVI+Predhorie - Słowacja
2006-10-13BuouxRomek ForysiakVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13Duhovy senRomek ForysiakVI.2Predhorie - Słowacja
2006-10-13Cerveny wylomRomek ForysiakVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13SpeedRomek ForysiakVI.1Predhorie - Słowacja
2006-10-13HuhlikRomek ForysiakVI.1+Predhorie - Słowacja
2006-10-03Filar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI+, A1Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVI+Tatry polskie
2006-10-03Galeria Gankowa - droga OrłowskiegoSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVI-Tatry słowackie
2006-10-03Zabi Mnich - droga wilczkowskiegoSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVI-Tatry polskie
2006-10-03Zabi Mnich - droga ChrobakaSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVI+Tatry polskie
2006-10-03Grań wideł Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiV-Tatry słowackie
2006-10-02droga Motyki na Pd ścianie Wsch.szcz.widełSebastian Grunwald, Bartosz RozbickiIV+Tatry słowackie
2006-10-02Kopa Spadowa - Pachniesz BrzoskwiniąRomek Forysiak, Monika ZemlikVI.1Tatry polskie
2006-10-02Mnich - Kant klasycznyRomek Forysiak, Monika Zemlik, Adam KubicaV+Tatry polskie
2006-10-02Mnich - KlasycznaAdam Kubica, Monika Zemlik, Romek ForysiakIV+Tatry polskie
2006-10-02Mnich - WacławyAdam Kubica, Romek ForysiakVI.2Tatry polskie
2006-09-26Prawa KazalnicaBartosz BaścikV+Jura - Będkowska
2006-09-26Droga EntówBartosz BaścikVJura - Kobylany
2006-09-26Psi InstynktBartosz BaścikVI-Jura
2006-09-26Widok z Okna (Zaklęty)Bartosz Baścik vel DoktorVIJura - Będkowska
2006-09-25Filar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI, A1Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiVITatry polskie
2006-09-25Boskie buenos ( Mamutowa )Tomasz Paluch vel NiedźwiadekVI.3+Jura
2006-09-25TekkenMarcin KoniorVI.1Predhorie - Słowacja
2006-09-20TekkenRomek ForysiakVI.1Predhorie - Słowacja
2006-09-19Lewa kazalnicaBartosz BaścikV-Jura
2006-09-19Depresja kogutaBartosz Baścik vel DoktorVIJura
2006-08-11Nie dla psa kiełbasaRobert Wykręt vel GrubyVI.7Jura
2006-07-25Zemsta Wacława (OS)Marcin Konior, Monika ZemlikVI.1Tatry
2006-07-23nowa droga na pd.-wsch.Miedzianego Szcz. 5 wyciagowA.Pieprzycki M.SzczotkaVI+Tatry
2006-07-17Filer Staszla - Zadni GranatRomek Forysiak, Monika Zemlik, Marcin KoniorVTatry
2006-07-17Orłowski - MnichŁukasz Jurczyk, Darek LegutVTatry
2006-07-12Orłowski - MnichRomek Forysiak, Monika ZemlikVTatry
2006-07-12Międzymiastowa - MnichBartek Rozbicki, Romek ForysiakVI+Tatry
2006-07-10Aligator ( Zamarła Turnia )Romek Forysiak, Monika Zemlik, Grzegorz JendrzejaIV+Tatry
2006-07-10Wrześniacy ( Zamarła TUrnia )Marcin Konior, Adam KubeckiIV+Tatry
2006-07-03Południowy filar Koziego WierchuPaweł Kempny vel SPEEDY i Dariusz KiełbasaVTatry
2006-06-30Filar puskas ( wołowa turnia )Bartek rozbicki, Romek ForysiakVI+Tatry
2006-06-28Pani WellingtonMarcin Konior vel DzikiVI.2Białka Tatrzańska
2006-06-28Pyłookowpad (OS)Marcin Konior vel DzikiVI.1Białka Tatrzańska
2006-06-28Prawa Zocha (flash)Marcin Konior vel DzikiVI.1Scieżków Groń
2006-06-28Środek Zochy (flash)Marcin KoniorVI.1Scieżków Groń
2006-06-21Przyczajony Kucyk ukryty Smok (RP) MamutowaTomek Paluch vel NiedźwiadekVI.3Jura
2006-06-15RyskiMarcin Konior vel DzikiVI.2Scieżków Groń
2006-06-08Boskie buenos ( Mamutowa )Alicja SnakowskaVI.3+Jura
2006-06-08Ludojadek ( Mamutowa )Tomasz Paluch vel NiedźwiadekVI.2Jura
2006-06-06Las vegas Parano VI.6\6+Bartek Kurz(Młody)VI.6Jura
2006-06-05Batman 7c+(flash)MłodyVI.5Peillon - Francja
2006-06-05Mortal Kombat 7c+MłodyVI.5Castilion - Francja
2006-06-05Tout rest a faire 8aBartek Kurz(Młody)VI.5+Peillon - Francja
2006-06-03Boulder "No name" ( 7c )Wojciech SzyllerVI.5Magic Wood - Francja
2006-05-26PyłookowpadRomek ForysiakVI.1Białka Tatrzańska
2006-05-26Kao San RoadRomek ForysiakVI.1Białka Tatrzańska
2006-05-26Pani WellingtonRomek ForysiakVI.2Białka Tatrzańska
2006-05-25FraszkaAdam Kubica vel KubekVI.1Jura
2006-05-25Kant Młynarza ( Młynarz )Romek Forysiak VI.1+Jura
2006-05-25Kant Młynarza ( Młynarz )Adam KubicaVI.1+Jura
2006-05-25Birettissima ( Młynarz )Paweł Kempny vel SPEEDYVIJura
2006-05-25Filar dziewicy ( Dziewica )Łukasz Kwiatek VIJura
2006-04-03Majzlem i Młotkiem ( Wzgórze 502 )Grzegorz JendrzejVJura
2006-03-28Lodospad KaskadyBartosz Rozbicki, Roman Forysiak, Grzegorz JendrzejIIITatry
2006-03-28Bielskie Warianty ( droga Bladym Świtem + ostatni wyciąg Globalnego Ocieplenia + ostatni wyciąg W Samo Południe) na Buli pod BandziochemSebastian Gruwald, Bartosz Rozbicki, Roman ForysiakIVTatry
2006-03-28Lodospad - Adin UśmiechSebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Monika ZemlikIIITatry
2006-03-28Lodospad w Białej Wodzie ( pierwszy z zrzedu, no name)Sebastian Grunwald, Bartosz RozbickiIVTatry
0000-00-00"Treking" skała Gastonka Marcin Szczotka8+/9- osManin
0000-00-00
0000-00-00Droga MotykiTeresa Stanclik, Piotr SzuścikIVWsch. ściana Wysokiej, Tatry
0000-00-00KlasycznaArnold Brożek, Zbigniew HatalaIVMnich
0000-00-00OrłowskiArnold Brożek, Zbigniew HatalaV-Mnich
0000-00-00Prawe ŻebroSzymon Podosek Agnieszka Straż Mirek CebratIV+Granaty






Wyszukiwarka
Szukaj:  
Polecamy
OPP


PZA


tripint


www.wspinaczka.info


Zdobywcy Gór


Alpinka


http://www.traveller.com.pl/Sklep.php


Przejscia


Black Rock


Body Maxx



 
Strona główna | Więcej o KW | Dołącz do nas | Księga przejść | Pakernia | Kontakt | Zarządzenia Parków | Wyprawy , wyjazdy, relacje | Kursy | Linki | Namiary GPS | ClimbVideo Box | 1 % | KW na Facebooku | Projekt i wykonanie www.redart.pl
Stronę odwiedzano: 3278306 razy