W tym roku spotykamy się 10 grudnia, tak jak w poprzednich latach w Schronisku Przysłop pod Baranią Górą, aby podsumować tegoroczny sezon, wspólnie uczcić nasze sukcesy oraz docenić fakt, że góry były dla nas łaskawe, że tak wiele i szczęśliwie udało się nam osiągnąć:)

A w tym sezonie działo się naprawdę sporo, było o nas głośno nie tylko lokalnie, ale i ogólnopolsko, co bardzo nas cieszy! Były tatrzańskie obozy klubowe zimowy i letni, warsztaty, szkolenia, letni obóz w Dolomitach, na którym zameldowała chyba rekordowa ilość naszych Klubowiczów, padły ważne przejścia wysokogórskie oraz wspinaczkowe. Sukcesywnie powiększa się nam grupa osób prężnie działających wspinaczkowo, wysokogórsko oraz narciarsko, a kilkoro klubowiczów zrealizowało naprawdę ważne projekty, więc jest co świętować! O swoich dokonaniach opowiedzą nam Andrzej Ficek, Romek Forysiak, Mariusz Hatala, Kacper Mrowiec, Mariusz Krawiec oraz Piotr Krzyżowski. Szykujemy też dla Was stoisko klubowe z naszymi gadżetami, galerię „Klubowe momenty” z nadesłanych przez klubowiczów zdjęć z banerkiem, a grzecznych Klubowiczów odwiedzi Mikołaj, ale o tym cicho sza;)

Otwarcie imprezy przez Pawła Ząbka nastąpi o godzinie 17.00, następnie będą dwa bloki prelekcji i wystąpień z przerwą na kolację około godziny 19.40.

W pierwszym bloku znajdzie się klubowe podsumowanie kończącego się sezonu wraz ze slajdowiskiem, prelekcja Kacpra Mrowca Korona Europy oraz Mariusza Krawca Kazbek na skiturach, czyli coś na dla fanów zimowego szaleństwa i białego puchu:) Drugi blok prelekcji rozpocznie około godziny 20.40 Andrzej Ficek i Romek Forysiak opowiedzą o przejściu Filara Walkera na Grandes Jorasses, następnie będziemy mogli posłuchać Mariusza Hatali i Piotra Krzyżowskiego opowiadających o K2 oraz Broad Peak. Całość zakończy Podsumowanie Klubowych Przejść w roku 2022  oraz rozdanie klubowych nagród „Reksio” i zacznie się już niczym niezakłócona klubowa integracja oraz świętowanie do białego rana.

Szczegółowy plan imprezy:

SCHRONISKO PRZYSŁOP
POD BARANIĄ GÓRĄ 10.12.2022.

17:00
Powitanie uczestników spotkania – Paweł Ząbek

17:20
Slajdy klubowe – Zarząd KW

17:40
Kacper Mrowiec – korona Europy w rok

18:40
Mariusz Krawiec- Kazbek na skiturach

19:40
Kolacja

20:40
Andrzej Ficek i Roman Forysiak – filar Walkera na Jorasach.
21:40
Piotr Krzyżowski i Mariusz Hatala – K2 i Broad Peak.

22:40
– Podsumowanie Klubowych Przejść 2022
– Rozdanie Klubowych nagród „Reksio”
– Jubileusz 70 lat.
– Zdjęcie grupowe

23:30
Integracja

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

W sobotę w godzinach od 16.00 do 21.00 będzie czynne dla Was stoisko klubowe 
z klubowymi koszulkami, bluzami, czapkami, rękawiczkami, kalendarzami na Nowy Rok i innymi gadżetami.
Rzeczy ze sklepiku mogą być ciekawym pomysłem na prezent pod choinkę dla górskich pasjonatów, Waszych przyjaciół i rodziny dlatego zachęcamy Was do zakupu. Przyjmujemy tylko gotówkę.

Nowością na naszym spotkaniu będzie stoisko firmy Kayland.
Będzie tam można zapoznać się z ofertą ich sprzętu i aktualnymi promocjami.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również wystawa
„ Klubowe momenty” dla wszystkich którzy nadesłali zdjęcia mamy niespodzianki.

Klubowy Mikołaj wszystkim grzecznym klubowiczom rozda drobne upominki.

Będzie ciekawie, sympatycznie, pysznie, kolorowo i radośnie. Zapowiada się wspaniała impreza, na której nie może Was zabraknąć!

Zapisy na imprezę prowadzi Tomek i do niego prosimy kierować zgłoszenia na adres mailowy tomasz.skonecki@kwbielsko.org

Zapisy trwają do 27 listopada 2022 r. Pamiętajcie, że koniecznie jest dokonanie opłaty już podczas zapisów, ponieważ brak wpłaty oznacza brak rezerwacji miejsca.

Całkowity koszt imprezy wraz z noclegiem i wyżywieniem to: 150 zł/os dla członków KW, 170 zł/os dla sympatyków, dzieci i młodzież do 14 roku życia bezpłatnie.
Pościel dostępna tylko dla chętnych, płatna osobno w recepcji schroniska 20zł/os. Obiadokolację w wersji wegetariańskiej prosimy zgłaszać przy zapisie na imprezę.

Wpłaty prosimy dokonywać przelewem na konto :
41 1050 1070 1000 0001 0004 2167 z dopiskiem: ZAKOŃCZENIE SEZONU 2022

Zapraszamy Was serdecznie, już nie możemy się doczekać!