Z powodu obowiązujących do tej pory obostrzeń większość zaplanowanych na ostatnie miesiące warsztatów klubowych i meetingów niestety nie odbyła się. W końcu jednak wracamy powoli do normalności i możemy zacząć się spotykać! Na początek, w związku ze zbliżającym się sezonem letnim w górach, proponujemy warsztaty w tym zakresie – odbędą się one 27 maja (czwartek) o godzinie 19:00 w siedzibie Klubu.

Podczas spotkania omówimy m.in. kwestie dotyczące sprzętu wspinaczkowego, ubioru, logistykę działania, jak również polecimy konkretne drogi dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych – zarówno w Tatrach jak i Alpach.

Oprócz części teoretycznej, wkrótce planujemy również zorganizowanie części praktycznej dla początkujących – warsztatów w terenie. Szczegóły wkrótce.

W czerwcu planujemy również spotkanie dla osób już wspinających się w górach, na którym omówimy plany na nadchodzący sezon. Będzie można wstępnie umówić się z innymi klubowiczami na wyjazdy oraz skonsultować się w sprawie doboru dróg. Informacja pojawi się początkiem czerwca – spotkanie planujemy na świeżym powietrzu więc musimy zgrać się z pogodą :).