Zarząd KW przypomina, że od kilku lat mamy w Polsce możliwość przekazania 1 procentu swych osobistych podatków wybranej organizacji pożytku publicznego. KW Bielsko-Biała jest taką organizacją. 1% podatku jaki przekażecie w tym roku na rzecz naszego klubu będzie skierowany na dalszy rozwój klubu.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich członków oraz sympatyków KW Bielsko-Biała z prośbą o przekazanie na rzecz naszego Klubu 1% Państwa podatku za miniony rok podatkowy.
Informujemy też, że każdy z was może zamieścić dodatkowe informacje, dotyczące jego preferencji co do rozdysponowania środków z 1%, czyli wpisać konkretny cel, w rubryce inne informacje, w formularzu PIT. Wszystkie wnioski o spożytkowanie otrzymanych kwot, przekazane nam w ten sposób zostaną starannie rozpatrzone.
Pamiętajcie, że przekazując pieniądze na rzecz KW Bielsko-Biała, przyczyniacie się w znaczny sposób do jego rozwoju.
Chcielibyśmy też pochwalić się faktem, że z pieniędzy, jakie  udało nam się wygospodarować  sukcesywnie wzbogacamy naszą wypożyczalnię w sprzęt wspinaczkowy i turystyczny, który cieszy się dużym zainteresowaniem, utrzymujemy klubową ściankę wspinaczkową i wiele innych.
Na koniec bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali naszej organizacji 1% podatku. Obiecujemy, iż środki te zostaną wydane rozsądnie i będą w pełni rozliczone.

Pozdrawiamy zarząd KW