Zapraszamy na zawody w troszkę odmiennej formule, bo trwające aż tydzień czasu. Jak zawsze gwarantujemy dobre baldy oraz losowanie nagród po zawodach.
Zasady poniżej.

Pandemic Bald Religion 2021
1. Zawody rozpoczynają się 25.01.2021 i trwają do 31.01.2021, obowiązuje formuła open z podziałem na 2 kategorie: kobiety i mężczyźni.
2. Każdy uczestnik zawodów musi wpisać się na LISTĘ STARTOWĄ (wywieszona obok skarbonki od 25.01.2021) oraz ZAPŁACIĆ WPISOWE 10 zł (pieniądze razem z imieniem i nazwiskiem umieścić z folijce i wrzucić do skarbonki).
3. Na dolnej półce znajdują się KARTY STARTOWE, na których każdy samodzielnie zaznacza zrobione baldy i podlicza punkty. Obowiązuje punktacja: RP – 3 pkt. Bonus – 1 pkt.
4. Ilość czasu jaką poświęcicie na rozpracowanie baldów zależy od Was. Liczy się efekt końcowy i suma punktów jaką uzyskacie i wpiszecie na LISTĘ.
5. Uzyskany wynik z zawodów prosimy wpisać na LISTĘ STARTOWĄ, a KARTĘ umieścić
w pojemniku – oznaczonym „Karty startowe – losowanie”
6. Gorąco prosimy wszystkich o uczciwość. Wspinasz się w ramach swojego treningu po baldach przygotowanych na zawody to zapisz się na listę i zapłać wpisowe  Szanujmy pracę innych!
7. Jeśli zauważysz, że jakaś karteczka/ naklejka odpadła prosimy o naklejenie jej ponownie.
8. Chcesz wziąć udział w zawodach, a nie masz klucza na ściankę? Napisz do nas, damy znać kiedy ktoś będzie na ściance.
9. Zwycięzcy zawodów zostaną nagrodzeni podarunkami ufundowanymi przez Klub Wysokogórski oraz Decatlon Bielsko-Biała.
10. Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody.
11. Uczestnictwo w zawodach jest równoznaczne z akceptacją obowiązującego regulaminu korzystania ze ścianki wspinaczkowej.
Zapraszamy gorąco wszystkich do zabawy!!!