Już od listopada startuje sekcja na klubowej pakerni.

Pakerniania Sekcja Wspinaczkowa!!!
Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Podział na dwie grupy, początkującą i średniozaawansowaną ułatwi kontakt ze sobą oraz pozwoli Wam na poruszanie się na ścianie w sposób niekrępujący, bez obaw na to jaki poziom się prezentuje. Na zajęciach będziemy kładli ogromny nacisk na technikę wspinania oraz sposób poruszania się w labiryncie chwytów i stopni. Nauczymy się „czytać” drogi i w odpowiedni sposób je pokonywać. Będą to zajęcia, na których poprawicie swoje umiejętności wspinaczkowe zarówno siłowe jak i techniczne. Sekcja ze względu na charakter ściany nie będzie zajmować się tematyką związaną z asekuracją, (tę sprawę załatwią materace). Będzie to dla Was o tyle korzystne, że większość czasu spędzicie na wspinaniu a nie na asekurowaniu partnera i biernym obserwowaniu poczynań wspinaczkowych swoich kompanów.
Klubowa pakernia, która jest już w środowisku miejscem kultowym daje Wam możliwość rozwoju kompletnego. Trening tam jest potrzebny do eksploracji wspinaczkowej w niemal każdej dziedzinie a wypracowane tam elementy ergonomii ruchu znajdą swoje zastosowanie podczas Waszych wspinaczkowych zmagań zarówno tych skałkowych jak również górskich.
Warunkiem uczestnictwa w sekcji jest:
– opłacona składka członkowska w KW B-B za rok, w którym odbywa się sekcja. (Składki i tak płacisz aby być w naszych szeregach i móc korzystać z profitów płynących z posiadania legitymacji. Tak dla przypomnienia składka to 100zł/rok)
– opłacony karnet na klubową pakernie za rok w którym odbywa się sekcja. (Chcesz ładować musisz mieć karnet, dostajesz swój klucz i możliwość trenowania wtedy kiedy chcesz, przez cały rok. Karnet to 180zł za osobę na rok)
– jeżeli ktoś zapisuje się w trakcie roku , więc Ci którzy nie posiadają karnetu rocznego na pakernie zobowiązani są wnieść opłatę wg cennika zamieszczonego w regulaminie korzystania z pakerni
– wniesiona opłata do pakernianej skarbony za udział w sekcji. (Jest to dodatkowa opłata i jako jedyna płacona za miesiąc. Cena za korzystanie z sekcji to 30zł od osoby na miesiąc) . Resztę refunduje Klub Wysokogórski
– posiadać strój nie krępujący ruchów
– buty wspinaczkowe
– woreczek z magnezją

UWAGA !!!
Liczba miejsc ograniczona, przy rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń
STARTUJEMY OD LISTOPADA
ZGŁASZAMY SIĘ NA ADRES: dominik190@gmail.com
Podział na grupy sekcyjne oraz konkretne dni i godziny zajęć zostaną ustalone już tylko z osobami zainteresowanymi.