Klubowicze, kilka ważnych spraw związanych z Pakernią 🙂

Już 28 stycznia zapraszamy wszystkich na nasze coroczne zawody karnawałowe! Startujemy o godzinie 18.00, a przepustką do udziału są przebrania😉 Na naszej grupie na FB trwa właśnie głosowanie nad motywem przewodnim imprezy – wszystko w Waszych rękach. Zapraszamy do udziału w ankiecie:)

Zawody oczywiście będą połączone z klubową integracją;)

Druga ważna sprawa to opłaty za korzystanie ze ścianki.

Prosimy Was abyście nie zwlekali z dokonaniem rocznych opłat za Pakernię i jak najszybciej je uregulowali. Roczną opłatę za korzystanie z Pakerni możecie dokonać do końca stycznia – przelewem na konto Klubu (i dodatkowo wysłać do nas mailem potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z informacją od kogo) lub osobiście w każdy czwartek w siedzibie Klubu podczas dyżurów.

Będzie również możliwość uregulowania opłat na zawodach karnawałowych i wyjątkowo dla tych co lubią czekać na ostatni dzwonek – w czwartek 2 lutego na Pakerni.

Po zawodach, początkiem lutego zostanie wymieniony zamek do drzwi na Pakernię. W związku z tym osoby, które na ten rok nie planują korzystania ze ścianki (tzn. nie zamierzają opłacić rocznej składki) prosimy o zwrot wszystkich kluczy jakie posiadają – dostaniecie zwrot kaucji.

Osoby, które opłaciły składki i posiadają aktualnie klucz proszone będą o zgłoszenie się, aby klucz wymienić na nowy. O dokładnej dacie jeszcze Was poinformujemy:)

Zarząd