Drodzy klubowicze!
W dniach 26-29 lipca 2018 odbędzie się tatrzański obóz letni naszego KW nad Popradzkim Plesem. Prezentację na temat możliwości działania w okolicy mogliście już zobaczyć podczas imprezy na Zakończenie Sezonu 2017.

Dla przypomnienia:

Informacje szczegółowe.

1. Miejsce.
Dolina Mięguszowiecka/Dolina Złomisk.
Naszą bazą będzie Schronisko nad Popradzkim Plesem (http://www.popradskepleso.com/pl)
Mapa obu dolin oraz schematy dróg wspinaczkowych:
– TOPO MIĘGUSZOWIECKA
– TOPO ZŁOMISKA
(po lewej wybieramy szczyt i ścianę która nas interesuje i pojawiają się schematy dróg)

2. Data.
Od czwartku, 26 lipca, do niedzieli, 29 lipca. Liczbę noclegów można wybierać indywidualnie.

3. Koszty i dofinansowanie z KW.
Schronisko jak wiadomo nie jest za tanie, ale mamy nadzieję, że ceny Was nie odstraszą i licznie pojawicie się na miejscu by oblegać okoliczne ściany 🙂 Do naszej dyspozycji będą pokoje wielo-osobowe (podobnie jak na obozie zimowym 2017).

Ceny bez dofinansowania:
– nocleg bez śniadania: 90 PLN/noc
– nocleg ze śniadaniem: 120 PLN/noc (uwaga, śniadania od 7!)

Ceny z dofinansowaniem (dla pierwszych 30 osób):
– nocleg bez śniadania: 50 PLN/noc
– nocleg ze śniadaniem: 80 PLN/noc (uwaga, śniadania od 7!)

Uwaga! Dofinansowanie obejmuje jedynie osoby będące członkami KW BB przynajmniej od roku 2017 i mające opłaconą składkę członkowską na rok 2018.

4. Zapisy i wpłaty
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o terminowe (do 15 LIPCA):

– przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org (należy podać imię, nazwisko, które dni rezerwacja ma obejmować, czy sam nocleg czy ze śniadaniem)

– wpłacenie na konto klubowe (41 1050 1070 1000 0001 0004 2167) zaliczki w wysokości 30 PLN x liczba noclegów

Pozostała do zapłaty należność będzie zbierana na miejscu.

5. Organizacyjne.
Po zakończeniu zapisów do uczestników wyślemy listę osób biorących udział w obozie, tak byście mogli umawiać się między sobą na wspinanie lub wspólny przejazd. Dodatkowe informacje będą wysyłane TYLKO DO OSÓB ZAPISANYCH.

Po przybyciu do schroniska meldujemy się w recepcji i podajemy, że jesteśmy z KW Bielsko oraz jaką opcję noclegu mieliśmy zarezerwowaną (ze śniadaniem czy bez). Rozliczamy się tylko z Andrzejem – dopłaty zbierane będą każdego dnia WYŁĄCZNIE od godz. 20-21 w Barze Górskim na dole. Bar ten będzie też dla nas zarezerwowany na piątkowy i sobotni wieczór.

Osoby, które nie zapisały się w terminie (nie przyjmujemy zgłoszeń po 15.07), nie będą miały rezerwacji, więc jeżeli będą chciały przyjechać, powinny same zadzwonić przed przyjazdem i zapytać o wolne miejsca poza rezerwacją KW, których zapewne nie będzie 🙂

Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy do zapisów i do zobaczenia w Tatrach!