Drodzy klubowicze!

W dniach 25-28 lipca 2019 odbędzie się tatrzański obóz letni naszego KW w Dolinie Białej Wody. Prezentację na temat możliwości działania w okolicy mogliście już zobaczyć podczas imprezy na Zakończenie Sezonu 2018.

Dla przypomnienia:

Informacje szczegółowe.

1. Miejsce.

Dolina Białej Wody/Dolina Ciężka. Naszą bazą będzie Tabor na Polanie pod Wysoką. Na miejscu są drewniane platformy oraz wiata nad ogniskiem. Konieczne jest zabranie własnych namiotów.
Mapa doliny z zaznaczonym taborem -> MAPA TABOR BW
Zdjęcie Taboru -> FOTO TABOR BW
Schematy dróg wspinaczkowych w dolinie ->TOPO BIAŁA WODA

2. Data.

Od czwartku, 25 lipca, do niedzieli, 28 lipca. Liczbę noclegów można wybierać indywidualnie.

3. Koszty i dofinansowanie z KW.

Nocleg z dofinansowaniem dla pierwszych 30 osób -> 0 PLN.
Nocleg bez dofinansowania -> 10 PLN/osobę/noc.

Uwaga! Dofinansowanie obejmuje jedynie osoby będące członkami KW BB przynajmniej od roku 2018 i mające opłaconą składkę członkowską na rok 2019.

4. Organizacyjne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o terminowe (do 14 LIPCA):
– przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org (należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, informację które dni rezerwacja ma obejmować)
– DLA ZGŁOSZEŃ BEZ DOFINANSOWANIA wpłacenie na konto klubowe (41 1050 1070 1000 0001 0004 2167) zaliczki w wysokości 10 PLN x liczba noclegów

Po zakończeniu zapisów do uczestników wyślemy listę osób biorących udział w obozie, tak byście mogli umawiać się między sobą na wspinanie lub wspólny przejazd. Dodatkowe informacje będą wysyłane TYLKO DO OSÓB ZAPISANYCH.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy do zapisów i do zobaczenia w Tatrach!