W dniach 30 lipca-2 sierpnia 2020 odbędzie się tatrzański obóz letni nad Morskim Okiem (Tabor Szałasiska). Zapisy do 19 lipca. Szczegóły ->

1. Miejsce
Dolina Rybiego Potoku, Tabor Szałasiska. Nocleg w rozłożonych już namiotach z materacami (konieczny tylko śpiwór). W związku z sytuacją epidemiologiczną kuchnia/jadalnia/mesa są zamknięte, dlatego konieczne jest zabrania własnego sprzętu do gotowania.

Prezentacja o możliwościach działania w rejonie, którą mogliście zobaczyć na Zakończenie Sezonu:

2. Data
Od czwartku, 30 lipca, do niedzieli, 2 sierpnia (3 noce). Liczbę noclegów można wybierać indywidualnie.

3. Opłaty
Koszt noclegu 27 PLN/noc. Płatne na miejscu lub przelewem na konto klubu – 41 1050 1070 1000 0001 0004 2167. Konieczne posiadanie aktualnej legitymacji klubowej.

4. Organizacyjne
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o terminowe (do 19 LIPCA):
– przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org (należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, informację które dni rezerwacja ma obejmować).

Po zakończeniu zapisów do uczestników wyślemy listę osób biorących udział w obozie, tak byście mogli umawiać się między sobą na wspinanie lub wspólny przejazd. Dodatkowe informacje będą wysyłane TYLKO DO OSÓB ZAPISANYCH, po 19 lipca.

5. Uwaga
Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomaga w kontakcie pomiędzy uczestnikami. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy do zapisów i do zobaczenia w Tatrach!