Tegoroczny obóz letni w Tatrach odbędzie się w dniach 27-30 lipca – bazą noclegową będzie Tabor na Polanie Szałasiska w okolicy Morskiego Oka.
Zapisy zakończone!

Ruszamy z zapisami na letni obóz taternicki!
Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lipca.
Tym razem miejscem akcji będą ściany i granie w okolicy Morskiego Oka, a regenerować będziemy się na Taborze zlokalizowanym na Polanie Szałasiska.
Obóz rozpocznie się w czwartek, 27-go lipca i potrwa do niedzieli, 30-go lipca. Maksymalnie można więc na miejscu spędzić 3 noce. Dla naszego klubu zarezerwowaliśmy miejsca w rozłożonych już namiotach z materacami, także osoby które się zgłoszą zabrać ze sobą muszą tylko śpiwór.
Osobom, które zgłoszą się w terminie, Klub dofinansuje koszty noclegu, dopłacić trzeba będzie 15 PLN za każdą noc. Osoby, które w podanym terminie się nie zapiszą, również będą mogły uczestniczyć w obozie, jednak kwestię noclegu będą musiały załatwić we własnym zakresie, zgodnie z procedurą opisaną na stronie PZA.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o:
– przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org
Opłatę w wysokości 15 PLN x liczba noclegów będziemy zbierać NA MIEJSCU -przekazujemy ją Andrzejowi po przybyciu na Tabor.
Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.
Zapraszamy do uczestnictwa!