Drodzy klubowicze!

W dniach 15-25 sierpnia 2019 odbędzie się obóz letni naszego KW w Chamonix/Mont Blanc. Prezentację na temat obozów w 2019 mogliście już zobaczyć podczas imprezy na Zakończenie Sezonu 2018.

Dla przypomnienia w temacie Chamonix:

Czas na informacje szczegółowe!

1. Miejsce.

Chamonix pod masywem Mont Blanc, Francja (przy granicy z Włochami i Szwajcarią).
Naszą główną bazą noclegową będzie Camping Les Verneys:
– lokalizacja: CAMP MAPA
– strona campu: CAMP STRONA

2. Data i dojazd.

Termin 15-25.08.2019. Dokładny dzień przyjazdu i liczbę noclegów każdy może wybierać indywidualnie. Plan na cały pobyt to 10 noclegów – od czwartku (pierwszy nocleg) do niedzieli (wymeldowanie). W przypadku planów działalności wysoko w górach z noclegiem poza campem zachowujemy ciągłość rezerwacji – namioty bazowe zostają na campie.

Po zakończeniu zapisów dopracujemy kwestie dojazdu – dogadamy między sobą kto z kim pojedzie. Zainteresowani mogą rozważyć też wynajęcie busa. Inna opcja to przelot do/z Genewy i umówienie się na transport do/z Chamonix (80 km od lotniska).

3. Działalność.

Materiały na temat działalności wysokogórskiej i wspinaczkowej w rejonie przygotujemy w gronie uczestników wyjazdu. Przewidujemy zorganizowanie spotkania organizacyjnego dla zainteresowanych osób przed wyjazdem.

4. Koszty i dofinansowanie z KW.

Koszt całkowity noclegu (własny namiot) – 40 PLN/osobę/noc.
Koszt noclegu z dofinansowaniem – 20 PLN/osobę/noc (dla pierwszych 30 osób).

Uwaga! Dofinansowanie obejmuje jedynie osoby będące członkami KW BB przynajmniej od roku 2018 i mające opłaconą składkę członkowską na rok 2019.

5. Organizacyjne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: andrzej.ficek@kwbielsko.org (należy podać imię, nazwisko, mail, telefon oraz które dni rezerwacja ma obejmować) DO 30 CZERWCA. Prosimy o zgłoszenia nawet w przypadku braku pewności uczestnictwa, ostatecznym potwierdzeniem będzie wpłata za noclegi, o którą poprosimy w terminie późniejszym.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy do zapisów!