Drodzy klubowicze!
W dniach 11-18 sierpnia 2018 odbędzie się obóz letni naszego KW w Val di Mello/Val Masino. Prezentację na temat tej miejscówki mogliście już zobaczyć podczas imprezy na Zakończenie Sezonu 2017.

Dla przypomnienia:

Czas na informacje szczegółowe!

1. Miejsce.
Val Masino w północnych Włoszech. Naszą bazą będzie Camping Sasso Remenno:
– lokalizacja: CAMP MAPA
– strona campu: CAMP STRONA

2. Data i dojazd.
Termin 11-18.08.2018. Dokładny dzień przyjazdu i liczbę noclegów każdy może wybierać indywidualnie. Plan na cały pobyt to 7 noclegów – od soboty do soboty.

Dojazd na miejsce to ok. 12h, odległość z BB ok. 1150 km. Po zebraniu listy zainteresowanych wyjazdem dopracujemy kwestie logistyczne tzn. kto z kim jedzie. W ten sposób koszty przejazdu zostałyby znacząco zredukowane. No i osoby nie posiadające samochodu nie musiałyby martwić się o transport. Ewentualnie będzie można pomyśleć o wynajęciu, busa jeżeli zebrałaby się grupa chętnych – o tym po zakończeniu zapisów.

3. Działalność.
Buldering (słynne zawody Melloblock), wspinanie sportowe (najbliższa skała na campie ?), wspinanie wielkościanowe w dolinie (7-14 wyciągów obitych/trad), wspinanie górskie i graniówki (m.in. ściany Piz Badile, Punta Sertori, Pizzo Cengalo, Punta Allievi, Punta Rasica), turystyka wysokogórska i alpinizm.
Więcej w Internecie, polecam na początek dwa artykuły:
– UKCLIMBING VAL DI MELLO
– GORYONLINE VAL DI MELLO

4. Koszty i dofinansowanie z KW.
Koszt całkowity noclegu (własny namiot) – 40 PLN/osobę/noc.
Koszt noclegu z dofinansowaniem – 30 PLN/osobę/noc (dla pierwszych 30 osób).

Uwaga! Dofinansowanie obejmuje jedynie osoby będące członkami KW BB przynajmniej od roku 2017 i mające opłaconą składkę członkowską na rok 2018.

5. Organizacyjne.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na mail andrzej.ficek@kwbielsko.org(należy podać imię, nazwisko oraz które dni rezerwacja ma obejmować) DO 30 CZERWCA. O wpłaty za noclegi poprosimy w terminie późniejszym.

Wszyscy uczestnicy obozu muszą mieć świadomość, że wyjeżdżają na własną odpowiedzialność i samodzielnie podejmują swoje wspinaczkowe decyzje – klub zapewnia jedynie rezerwację miejsc oraz pomoc w zakresie wyboru celów. Oczywiście obowiązkowe jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie alpinizmu i koszty akcji ratunkowej z użyciem helikoptera.

Zapraszamy do zapisów!