Klub Wysokogórski Bielsko Biała

Księga przejść – old

Data Nazwa Kto Trud. Rejon
2018-08-23 Pavlín – Kráčalík Kasia Omyła, Tomek Czernek V Galeria Ostrewy
2018-08-23 Cesta Autonovy Kasia Omyła, Tomek Czernek VI+ Galeria Ostrewy
2018-08-19 Byczkowski Kasia Omyła, Tomek Czernek V+ Kościelec
2018-08-18 Via AliNina Kasia Omyła, Tomek Czernek VI+ Galeria Ostrvy
2018-08-17 Motyka Kasia Omyła, Tomek Czernek V Mały Lodowy Szczyt
2018-08-13 Augustová Kasia Omyła, Tomek Czernek V+ Galeria Ostrvy
2018-08-04 Štáflovka Lucyna i Mateusz Herman V Wołowa Turnia
2018-08-04 Załupa H Kuba Chrzan, Anna Suława III Zadni Kościelec
2018-08-04 Droga Gnojka Kuba Chrzan, Anna Suława III Kościelec
2018-08-04 Orłowski Andrzej Ficek, Szymon Podosek VI- Galeria Gankowa
2018-07-29 Cesta Autonovy Mariusz Biłyk, Rafał Urbański VI+ Galeria Osterwy ( Lewa Turnia)
2018-07-29 Pavlín-Kráčalík Lucyna i Mateusz Herman V+ Galeria Osterwy
2018-07-28 Pavlin-Kracalik Patryk Bzdoń, Andrzej Ficek V+ Galeria Osterwy
2018-07-27 Puskas Mariusz Biłyk, Rafał Urbański VI+ Szarpane Turnie
2018-07-27 Stanisławski Kasia Omyła, Tomek Czernek V Wołowa Turnia
2018-07-27 Droga Stanisławskiego Lucyna i Mateusz Herman V Wołowa Turnia
2018-07-27 Estok-Janiga Andrzej Ficek, Łukasz Urbańczyk VII- Wołowa Turnia
2018-07-24 Kant Klasyczny Mariusz Biłyk, Rafał Urbański VI- Mnich
2018-07-21 Známka monzunu Kasia Omyła, Tomek Czernek V+ Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-21 Cesta cez knihu Kasia Omyła, Tomek Czernek V Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2018-07-13 Direttissima Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków) VI Mniszek
2018-07-13 Mogilnicki Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków) VI- Mnich
2018-07-12 Seven Up (w kombinacji z Międzymiastową) Andrzej Ficek, Ela Cholewa (KW Kraków) VII Mnich
2018-07-08 Motyka Kasia Omyła, Tomek Czernek V Zamarła Turnia
2018-07-07 Orłowski Kasia Omyła, Tomek Czernek V- Mnich
2018-07-02 Júlová Kasia Omyła, Tomek Czernek V+ Galeria Ostrvy
2018-06-17 Slama Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI+ Mały Kołowy Szczyt
2018-06-10 Platnami Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI- Żółta Ściana
2018-06-10 Studlgrat Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk, Arkadiusz Kania, Krzysztof Jakubiec III+ (A0) Grossglockner
2018-06-02 Fensterplatte Lucyna i Mateusz Harman V+ Vordere Stadelwand
2018-06-01 Peternpfad Lucyna i Mateusz Harman V- Vordere Stadelwand
2018-05-31 Ciernobiele sokoliky Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka VI+ Batyżowiecki Szczyt
2018-05-31 Przedpełska-Czachor Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka V+ Batyżowiecki Szczyt
2018-05-13 Lewi Wrześniacy Patryk Ćwiertnia, Marcin Malczyk V Zamarła Turnia
2018-05-13 Puskas Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka VI+ Szarpane Turnie
2018-05-13 Magicke Oko Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka VII Szarpane Turnie
2018-05-06 Grań Fajek Kuba Chrzan, Anna Suława II Skrajny Granat
2018-05-04 Domzalski Ela Cholewa, Andrzej Ficek 6a Anica Kuk Stup
2018-05-04 Izduzeno rebro Lucyna i Mateusz Herman; Tomek Maciąg 4b Kuk Tisa/Paklenica
2018-05-03 Sjeverne rebro Lucyna i Mateusz Herman 4b+ Veliki Ćuk/Paklenica
2018-05-02 Slovenski Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek 6a Debeli Kuk
2018-05-02 Josipa Debeljaka Lucyna i Mateusz Herman 5a Kuk Tisa/Paklenica
2018-05-02 Brahm Mariusz Biłyk, Marta Semla, Patryk Bzdoń, Maciej Kędziora 5c Anica Kuk
2018-05-01 Mosoraski Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek 6a Anica Kuk
2018-04-15 Środkowe Żebro Barteczko Ryszard Śłomski Łukasz IV/V- Skrajny Granat
2018-03-11 Motyka Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5+ Łomnica
2018-03-04 Sopel Kasia Omyła, Tomek Czernek WI5 Dolina Wielicka
2018-03-03 Węgierski lód Kasia Omyła, Tomek Czernek WI2-3/II Słowacki Raj
2018-03-03 Boczny dolny lód Kasia Omyła, Tomek Czernek WI3/4 Słowacki Raj
2018-03-03 Boczny lód Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4 Słowacki Raj
2018-03-03 Owczy Komin Lucyna i Mateusz Herman M4- Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-03-02 Druhý ľad pod Svišťovkou Lucyna i Mateusz Herman WI3-4/II Dolina Kieżmarska
2018-03-02 Psotka-Varga Andrzej Ficek, Szymon Podosek, Mariusz Tlałka 4+ Pośredni Kieżmarski Strażnik
2018-03-01 Owczy Komin Mariusz Biłyk, Patryk Bzdoń M4- Dolny Kieżmarski Strażnik
2018-02-28 Szczepański Andrzej Ficek, Szymon Podosek 4 Kieżmarski Kopiniak
2018-02-28 Drugi Lodospad pod Rakuską Czubą Mariusz Biłyk, Wojtek Nowak WI4/II Dolina Kieżmarska
2018-02-26 Drugi lodospad pod Rakuską Czubą Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka WI4/II Dolina Kieżmarska
2018-02-18 Kaskady Lucyna i Mateusz Herman, Elżbieta Trzebunia, Marcin Szczotka WI3+/II Dolina Białej Wody
2018-02-18 Zahradky Andrzej Ficek, Szymon Podosek WI5 Staroleśna
2018-02-18 Veverkov Andrzej Ficek, Szymon Podosek WI4 Staroleśna
2018-02-11 Prawy Filar Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 4+ Wielicka Baszta
2018-01-28 Środkowe Żebro Mariusz Biłyk, Mateusz Herman IV/-V Skrajny Granat
2018-01-27 Żebro Galfy’ego Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Tomasz Niedoba III Tępa
2018-01-27 Cyklistický ľad Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4-5/II Dolina Małej Zimnej Wody
2018-01-21 Arbre Magique Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4 Serrai di Sottoguda
2018-01-21 Placca d’Argento Kasia Omyła, Tomek Czernek WI-5 Serrai di Sottoguda
2018-01-20 Moulinette Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4+ Serrai di Sottoguda
2018-01-20 Cascata del Sole Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4 Serrai di Sottoguda
2018-01-19 Rugiada Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4 Serrai di Sottoguda
2018-01-19 Cascata Delle Attraverstate Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4 Serrai di Sottoguda
2018-01-14 Korosadowicz Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5 Kazalnica Mięguszowiecka
2018-01-07 Żleb Grosza Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka WI4+ Sławkowski Szczyt
2018-01-01 Veverki Lód Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4/II Staroleśna
2017-12-30 Ukryty Lód Kasia Omyła, Tomek Czernek WI4+/II Biała Woda
2017-12-17 Motyka Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5/WI3+ Jaworowy Szczyt
2017-12-10 Tupa Blada Andrzej Ficek, Jacek Suchojad M6- Tępa
2017-12-10 Potoczek Mariusz Biłyk, Mateusz Herman III Czuba nad Karbem
2017-11-19 Zebro 116 Jacek Suchojad, Rysiek Cieślak IV Młynickie Solisko
2017-10-15 Plśkova Cesta Mariusz Biłyk, Rafał Urbański VI- Szarpane Turnie
2017-10-15 Indianske leto Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka VII- Baranie Rogi
2017-10-14 Cesta cez knihu Lucyna i Mateusz Herman V Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2017-09-30 Prawy Puskas Mariusz Biłyk, Rafał Urbański V Kieżmarski Szczyt
2017-09-10 Lipka-Święcicki + Płyty Krissaka Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI+ Kieżmarski Szczyt
2017-09-10 WHP 100 Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat Tomek Cios IV+ Zadni Kościelec
2017-09-09 Środkowe Żebro Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat IV Granaty
2017-09-09 Prawe Żebro Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat IV+ Granaty
2017-08-29 Puškáš Teresa i Piotr Szuścik VI Szarpane Turnie
2017-08-29 Stare Czasy Teresa i Piotr Szuścik VI- Szarpane Turnie
2017-08-27 Francouzsky polibek Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka VII- Opalova veza
2017-08-27 Estok-Janiga Ryszard Cieslak, Jacek Suchojad VII- Wolowa Turnia
2017-08-27 Belicova Cesta Ryszard Cieslak, Jacek Suchojad VI+ Wolowa Turnia
2017-08-25 Mam ilia Lucyna i Mateusz Herman V- Monte Brento/Parete Zebrate (Dro)
2017-08-23 Giona Lucyna i Mateusz Herman 5a Placche di Baone/Arco
2017-08-23 Fiuto Lucyna i Mateusz Herman 5a Placche di Baone/Arco
2017-08-23 Fiato Lucyna i Mateusz Herman 5c Placche di Baone/Arco
2017-08-23 Droga bez nazwy (Sektor B Ondulina) Mateusz Herman 5b Placche di Baone/Arco
2017-08-21 Tinin smjer Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba 4b+ Kuk od Skradelin – Paklenica
2017-08-21 Via La bellezza della venere Lucyna i Mateusz Herman IV+ Cima Alle Coste/Dro (Arco)
2017-08-20 Josipa Debeljaka Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba 4a Kuk Tisa – Paklenica
2017-08-20 Celijski stup Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba 5a Mali Ćuk – Paklenica
2017-08-18 Filar południowy Lucyna i Mateusz Herman IV Sas de Stria/Dolomity
2017-08-17 Wariant Plskova cesta + magickie oko (1 wyc. VII) Piotr Szuścik, Patryk Ćwiertnia VII Szarpane turnie
2017-08-17 Filar zachodni Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba V+ Torre Anna – Dolomity
2017-08-17 Spigolo Giallo Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka VI+ Cima Piccola di Lavaredo
2017-08-17 del camino Lucyna i Mateusz Herman III-IV Torre Anna/Dolomity
2017-08-15 Filar południowy Sylwia Adamiec,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba IV Sas de Stria – Dolomity
2017-08-15 Via Olga Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka VI- (war.) Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15 Diretta Dimai Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka VI+ Torre Grande/Cinque Torri
2017-08-15 Giordano Lucyna i Mateusz Herman IV- Lagazuoi Picollo/Dolomity
2017-08-14 “Del camino”- komin Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba III/IV Torre Anna – Dolomity
2017-08-14 Vinatzer Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek Suchojad V+ Torre Sella III
2017-08-14 Ściana północna – via normale Lucyna i Mateusz Herman III Torre Lusy/Cinque Torri
2017-08-14 Via normale Lucyna i Mateusz Herman III Torre Latina/Cinque Torri
2017-08-13 Andrich Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek Suchojad V+ Torre Venezia/Civetta
2017-08-13 della vipera Lucyna i Mateusz Herman III-IV Punta Dallago/Dolomity
2017-08-11 Prawy Dziędzielewicz Patryk Ćwiertnia, Teresa Szuścik VI Zach Kościelca
2017-08-11 Stanisławski Teresa Szuścik, Patryk Ćwiertnia V Zach Kościelca
2017-08-03 Droga Martina Patryk, Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Marcin Malczyk II Gerlach
2017-07-30 Wilczkowski Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek Suchojad VI- Żabi Kapucyn
2017-07-30 Zacięcie Robakiewicza Lucyna i Mateusz Herman III Mnich
2017-07-30 Czech – Ustupski Mariusz Biłyk, Rafał Urbański IV+/V Żabi Kapucyn
2017-07-29 Šádkova cesta Patryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba IV Baranie Rogi
2017-07-29 Sprężyna Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Łukasz Urbańczyk VII- Mnich
2017-07-29 Czech-Ustupski Przemek Górak, Krzysiek Krzak, Łukasz Prochownik IV+/V- Żabi Kapucyn
2017-07-29 Droga Klasyczna Lucyna i Mateusz Herman IV Mnich
2017-07-29 Skłodowski Mariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał Urbański VI Kopa Spadowa
2017-07-29 Klasyczna Mirek Cebrat Tomek Cios IV+ Mnich
2017-07-28 Międzymiastowa Mariusz Biłyk, Mariusz Juraszek, Rafał Urbański VI+ Mnich
2017-07-26 Motyka Patryk Ćwiertnia, Piotr Szuścik V Zamarła Turnia
2017-07-16 Lewy Komin Lucyna i Mateusz Herman V+ Sokolica, Dol. Będkowska
2017-07-14 Filar Staszla Patryk Ćwiertnia, Mariusz lsalski V Zadni Granat
2017-07-12 Surdel (wariant własny) Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V+ Mięguszowiecki Szczyt Wielki
2017-07-11 Czech-Ustupski Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V- Żabi Kapucyn
2017-07-09 Droga Ratowników Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka VI+ Kościelec
2017-07-02 Dieska Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek Suchojad VII- Galeria Osterwy
2017-07-02 Via AliNina Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka, Jacek Suchojad VI+ Galeria Osterwy
2017-07-01 Trawers Żabiego Konia Lucyna i Mateusz Herman IV+ Żabi Koń, Dol. Kobylańska
2017-06-25 Jargiło-Paćkowski Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela Cholewa VI+ Zamarła Turnia
2017-06-25 Stanisławski Tomek Czernek, Kasia Omyła V Kościelec
2017-06-24 Prawi Wrześniacy Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela Cholewa VI+ Zamarła Turnia
2017-06-24 Aligator Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka, Ela Cholewa VII- Zamarła Turnia
2017-06-24 Jubilejna Tomek Czernek, Kasia Omyła IV Velicky Zub
2017-06-24 Załupa H + Droga Gnojka Lucyna i Mateusz Herman II/III Zadni Kościelec + Kościelec
2017-06-19 Droga 3M – MONT BLANC Patryk Ćwiertnia, Krzysztof Jakubiec, Tomasz Niedoba PD/PD+ Mont Blanc
2017-06-15 Filar Świnicy Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania IV Świnica
2017-06-15 Droga Motyki Mariusz Biłyk, Rafał Urbański V Mały Lodowy
2017-06-15 Pytlakuv expres Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI+ Batyżowiecki Szczyt
2017-06-15 Droga Świerza / Południowe Żebro Lucyna i Mateusz Herman III Wołowa Turnia
2017-06-08 Filar Staszla Tomek Czernek, Kasia Omyła V Granaty
2017-06-03 Klima-Linhart Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka V Rzeżuchowa Turnia
2017-06-03 Korsvoldov tanec Andrzej Ficek, Grzegorz Gałuszka VII Rzeżuchowa Turnia
2017-05-28 Żabia Lalka Arkadiusz Kania, Tomasz Niedoba III Morskie Oko
2017-05-14 Filar Pd./ Droga Motyki Mariusz Biłyk, Rafał Urbański III+ Żłobisty Szczyt
2017-04-15 Żebro Galfyego Mariusz Biłyk, Rafał Urbański III/IV Tępa
2017-03-28 Głogowski Patryk Ćwiertnia, Tomek Kniaź (KW Warszawa) III Czuba nad karbem
2017-03-25 Północno-wschodni żleb Świnicy (WHP 39) Arkadiusz Kania, Artur Szymanowski, Tomasz Niedoba II-III Świnica
2017-03-18 Kuluar Kurtyki Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański WI3-4/III Próg Mnichowy
2017-03-03 Droga Motyki Mariusz Biłyk, Mariusz Juraszek WI3/IV Wysoka
2017-03-03 Motyka Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka, Krzysiek Sobieszczański WI3/IV Wysoka
2017-02-28 Culka-Weincziller warianty Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka III-IV Tępa
2017-02-27 Adin Usmev Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka WI3 Dolina Białej Wody
2017-02-27 Mrozekov Lad Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka WI4 Dolina Białej Wody
2017-02-19 Kuluar Kurtyki Tomek Czernek, Kasia Omyła WI3-4/III Próg Mnichowy
2017-02-19 Setka Mariusz Biłyk, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5- Zadni Kościelec
2017-02-18 Filar Galfiego Teresa i Piotr Szuścik III Tupa
2017-02-11 “Stanisławski” Michał Kruczała, Marcin Kubień III Zadni Kościelec
2017-02-05 Lodospad Kaskady Tomek Czernek, Kasia Omyła WI3/3+/II Dolina Białej Wody
2017-02-04 Droga Potoczka Tomek Czernek, Kasia Omyła III Kościelec
2017-02-04 Droga Potoczka Tomek Czernek, Kasia Omyła III Kościelec
2017-02-04 Pośrednia Grań przez Ławkę Dubkego Michał Kruczała, Marcin Kubień II Pośrednia Grań
2017-01-31 Kaskady D. Studencki, M. Biłyk, P. Górak WI3 Dolina Białej Wody
2017-01-29 Północny Filar Andrzej Ficek, Łukasz Misiakiewicz, Jacek Suchojad IV+ (wariant zacięciem) Świnica
2017-01-28 Lodospad Kaskady Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański WI 3+/II Dolina Białej Wody
2016-12-22 Kochańczyk Patryk Ćwiertnia, Tomek Kniaź II/III Kocioł Kościelcowy
2016-12-18 Żebro Rzepeckich Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 4+ Pośredni Granat
2016-12-17 Zacięcie Robakiewicza Michał Kruczała, Marcin Kubień III Mnich
2016-12-11 Załupa H Michał Kruczała, Marcin Kubień III Zadni Kościelec
2016-11-26 Klasyczna Michał Kruczała, Marcin Kubień IV Mnich
2016-10-02 Stanisławski Michał Kruczała, Marcin Kubień V- Kościelec
2016-10-01 Flinstonowie i Smok Katarzyna Pochopień, Przemek Górak IV+ Złomiska Zatoka
2016-09-25 Lewy Heinrich Agnieszka Adamczyk, Maciej Adamczyk V Zamarła Turnia
2016-09-24 Festiwal Granitu Agnieszka Adamczyk, Maciej Adamczyk V Zamarła Turnia
2016-09-24 Festiwal Granitu Michał Kruczała, Marcin Kubień v Zamarła Turnia
2016-09-15 Kombinacja dróg Smólskiego i Sokołowskiego Agnieszka Adamczyk, Mateusz Nawratek VI- MSW, ściana wschodnia
2016-09-14 Starek-Uchmański Agnieszka Adamczyk, Mateusz Nawratek VI Czołówka MSW
2016-09-11 Stanisławski (Weberovka) do Niemieckiej Drabiny Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI (wg nas raczej max V+) Mały Kieżmarski Szczyt
2016-09-11 Filar Motyli Agnieszka Adamczyk, Natalia Kulesza V/VI (?) Kotłowy Szczyt
2016-09-11 Majova cesta Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VII- Osterva – Lewa Turnia
2016-09-11 Junova Cesta Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VII Osterva – Lewa Turnia
2016-09-10 Grań Mięguszowieckich Szczytów Patryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Arkadiusz Kania II-IV Mięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-09-10 Droga Kurczaba Agnieszka Adamczyk, Natalia Kulesza VI- Gerlach, ściana zachodnia
2016-09-10 Julova cesta Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V+ Osterva – Lewa Turnia
2016-09-10 Dieska-Halas-Marek Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VII- Galeria Ostervy
2016-09-04 Pachniesz Brzoskwinią Rysiek Cieślak, Asia Gach, Andrzej Ficek VII- Kopa Spadowa
2016-09-04 Skłodowski Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek VI- Kopa Spadowa
2016-09-03 Lukes- Sysel Michał Kruczała, Marcin Kubień IV Baranie Rogi
2016-08-28 Warranty Malolata Rysiek Cieslak/Jacek Suchojad 6+ A0 na mokrej plytce z jedynkami Kazalnica Mieguszowiecka
2016-08-26 Stanisławski Michał Kruczała, Marcin Kubień V+ Żabi Koń
2016-08-25 King-Kong-Karl Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka 6+ Hollental Blechmauer
2016-08-24 Nix für Suderer Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka 6+ Hollental Klobenwand
2016-08-23 Neue Richterkante Andrzej Ficek, Grzesiek Gałuszka 6 Hollental Stadelwand
2016-08-22 Południowy Filar Szchary Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł Pieńkowski ros. 5B Szchara, Kaukaz
2016-08-20 Grań Kościelców Patryk Ćwiertnia, Tomasz Niedoba, Roman Marciniak II-III Kościelec
2016-08-20 Droga Haberleina Michał Kruczała, Marcin Kubień IV Ostry Szczyt
2016-08-16 Grań Mittellegi Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Arek Heller, Adam Rozum D, IV, A0 (fixed ropes) Eiger, wcześniej Mönch i Jungfrau (Trylogia Berneńska)
2016-08-15 Żebro Świerza Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki III Wołowa Turnia
2016-08-14 Filar Puskasa Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI+ Wołowa Turnia
2016-08-13 Grań Żabiego Konia Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki III+ Żabi Koń
2016-08-07 Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona) Przemek Górak, Ania Górak V- Skrajny Granat
2016-08-07 Droga Kurczaba Jacek Suchojad, Andrzej Ficek VI- Gerlach
2016-08-07 WHP 114 Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V Kościelec
2016-08-07 Środkowe Żebro (Zacięcie Kusiona) Piotr Januchta, Zbigniew Rzeźniczak V- Skrajny Granat
2016-08-07 Lewy Puskas Michał Kruczała, Marcin Kubień IV Kieżmarski Szczyt
2016-08-04 Kant Klasyczny + Rysa Marcisza Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska VII- Mnich
2016-07-31 Sadek-Zlatnik Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI- Kołowy Szczyt
2016-07-31 Puskas Tomasz Maciąg, Monika Zielińska III Kozia Kopka, Kiezmarska
2016-07-30 Stara Cesta 🙂 Andrzej Ficek, Mariusz Juraszek III Jastrzębia Turnia
2016-07-30 Stara Cesta Przemek Górak, Ania Górak III Jastrzębia Turnia
2016-07-30 Smrt Vegetarianom + Stara Cesta (kombinacja) Bartłomiej Kurz, Dominik Studencki, Katarzyna Pochopień VI- Jastrzębia Turnia
2016-07-24 Krissak + wycof w zlewie do rampy, Puskas do góry Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad Kieżmarski Szczyt
2016-07-23 Droga Skłodowskiego Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI- Kopa Spadowa
2016-07-22 Wariant Cunasova cesta + Stanisławski Agnieszka Adamczyk, Patryk Ćwiertnia V Zachodnia Łomnicy
2016-07-21 Wielkie Zacięcie (dół) + wariant przez płyty Krissaka (VI). Agnieszka Adamczyk, Patryk Ćwiertnia VI Południowa Kieżmarskiego
2016-07-10 Puskas Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI+ Wołowa Turnia
2016-07-10 Grań MSW Mariusz Biłyk, Rafał Urbański II/IV Mięguszowiecki Szczyt Pośredni i Wielki
2016-07-09 Komin Agnieszka Adamczyk (solo) IV/V Kościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-08 Festigrat Patryk Ćwiertnia, Arkadiusz Kania, Przemysław Kolasa PD+/AD Dom de Mischabel
2016-07-08 Cesta mladých poručíků Agnieszka Adamczyk (solo) V Kościółek, Dolina Batyżowiecka
2016-07-07 Lewym Filarem (droga nr 3) Agnieszka Adamczyk (freesolo, 1xzjazd) IV Zachodnia Ściana Gerlacha
2016-07-05 Droga Motyki Teresa i Piotr Szuścik V Ganek
2016-07-02 Środkowe żebro Tomek Czernek, Kasia Omyła V Granaty
2016-07-02 Klasyczna Tomasz Maciąg, Monika Zielińska IV Mnich
2016-06-26 Setka Ania Klepacka, Krzysiek Sobieszczański IV Zadni Kościelec
2016-06-24 Sadkova Cesta Agnieszka Adamczyk (freesolo) IV Baranie Rogi
2016-06-19 Filar Kellego Andrzej Ficek, Adam Rozum V Jaworowy Szczyt
2016-06-19 Lobby Instruktorskie + wyjście drogą byczkowskiego Patryk Ćwiertnia, Agnieszka Adamczyk V+ Kościelec
2016-06-19 Czereśniowy Filar Rysiek Cieślak, Jacek Suchojad V+ Mały Lodowy Szczyt
2016-06-19 Motyka Mariusz Biłyk, Rafał Urbański,Paweł Wyroba IV+ Ostry Szczyt
2016-06-18 Prawe Żebro Patryk Ćwiertnia, Agnieszka Adamczyk IV Skrajny Granat
2016-06-18 Środkowe Żebro Patryk Ćwiertnia, Agnieszka Adamczyk IV Skrajny Granat
2016-06-06 Droga Łódzka Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski V+ Południowa Kieżmarskiego
2016-05-26 Motyka Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Krzysztof Krzak V Zamarła Turnia
2016-05-22 Droga Świerza Michał Kruczała, Marcin Kubień, Kajetan Burzej II Ostry Szczyt
2016-05-15 Igła w Osterwie Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba,Sylwia Adamiec,Krzysztof Krzak II Osterwa
2016-05-09 Lewi Wrzesniacy Tomasz Maciąg, Milek Dziula IV Zamarła Turnia
2016-05-07 Łomnica przez Lejkowy Kocioł Michał Kruczała, Marcin Kubień I Łomnicki Szczyt
2016-03-20 Filar Staszla Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad V+ Zadni Granat
2016-03-20 WHP 39 Rafał Urbański, Mariusz Biłyk III Świnica
2016-03-06 Havrani Vlasy Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad M5- Warzęchowe Strażnice
2016-02-27 Lodospad Ciężki Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański WI3-4/II Próg Doliny Ciężkiej
2016-02-27 Barania Drabina Michał Kruczała, Marcin Kubień, Janusz Burzej, Kajetan Burzej III Baranie Rogi
2016-02-26 Lewym Żlebem Mariusz Biłyk, Rafał Urbański III-IV Gankowa Strażnica- Pusta Straż
2016-02-14 Veverkov lad Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański WI4/II Dolina Staroleśna
2016-02-07 Lewy Y Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad V Mały Kieżmarski Szczyt (Pavukova Veza)
2016-02-06 Pravé rebro Teresa i Piotr Szuścik III Štrbské Solisko
2016-01-31 Droga Głogowskiego Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad III+ Czuba nad Karbem
2016-01-15 Lodospad Mrozenkow Tomek Czernek, Kasia Omyła WI4/II Dolina Białej Wody
2016-01-10 Lodospad w Małej Cisówce Tomek Czernek, Kasia Omyła WI3/II Dolina Białej Wody
2016-01-10 Żebro Puśkasa Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz Biłyk III-IV Tępa
2016-01-06 Jagiełło-Roj Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5 Kazalnica Cubryńska
2016-01-03 Kliś Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V Kocioł Kościelcowy
2015-12-20 Wesołej Zabawy Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek 4 Próg Mnichowy
2015-12-19 Wesołej Zabawy Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala M4 Próg Mnichowy
2015-12-13 Potoczek Mariusz Biłyk, Rafał Urbański III Czuba nad Karbem
2015-12-12 Droga Klisia Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala IV Próg Kotła Kościelcowego
2015-12-05 Filar Muminków Faustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala III+ Tępa
2015-10-31 Štáflovka Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Wołowa Turnia
2015-10-04 Stnisławski Mariusz Biłyk, Rafał Urbański V- Kościelec
2015-10-04 Surdel + Grań Kościelców Andrzej Ficek, Ania Klepacka, Krzysiek Sobieszczański V, II-III Kościelce
2015-10-04 Sprezyna Ryszard Cieslak, Jacek Suchojad 7- (OS) Mnich
2015-10-03 Motyka Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V Zamarła Turnia
2015-09-22 Prawe Żebro Tomek Czernek, Kasia Omyła IV+ Skrajny Granat
2015-09-18 Płyty Kriššáka Teresa i Piotr Szuscik V Gerlach
2015-09-13 Droga Solickiego Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek V+ Czarny Szczyt
2015-09-13 Szafka/Lindner Jurek Korzec, Adam Rozum III Czarny Szczyt
2015-09-13 Klíma-Linhart Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Žeruchova veža Východná
2015-09-13 Cesta cez knihu Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Žeruchova veža Východná
2015-08-30 Hokejka Ryszard Cieslak, Jacek Suchojad 6+ (OS) Lomnica
2015-08-28 Gelber Oktober Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki 7+ (A0) Blechmauer, Hollental
2015-08-23 Lobby Instruktorskie Joanna Gach, Ryszard Cieslak 7- Koscielec
2015-08-23 Apollo Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba 6b, AF Draśnice- Vicoci
2015-08-22 Madre Padre Mariusz Juraszek,Mariusz Biłyk,Paweł Wyroba 6a Vrisove Glavice
2015-08-22 Filar Dibony Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki IV+ Cima Grande di Lavaredo (Tre Cime), Dolomity
2015-08-21 Primo Spigolo Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V+ Tofana di Rozes, Dolomity
2015-08-20 (GRB)III Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba 5c Vrisove Glavice
2015-08-20 M.Speciale Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V+ Lagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-20 Filar Południowy Mariusz Juraszek, Andrzej Ficek IV Sas de Stria, Fanis, Dolomity
2015-08-18 Direta Dimai Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI+ Torre Grande, (Cinque Torri), Dolomity
2015-08-18 Zacięcie Północne/Wiewiórki Mariusz Juraszek, Andrzej Ficek, Bartek Brutkowski IV+ Torre Romana, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18 Armida Mariusz Juraszek, Andrzej Ficek VI Torre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-18 Armida Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba VI Torre Grande, Cinque Torri, Dolomity
2015-08-15 Cengia Martini Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Andrzej Ficek V Lagazuoi Piccolo, Dolomity
2015-08-13 Liongrat Arkadiusz Heller, Adam Rozum, Ryszard Cieslak AD+, III-IV+, A0 Cervinia-Matterhorn
2015-08-12 Pyramide du Tacul Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Paweł Pieńkowski D- (IV+) Alpy
2015-08-11 Warianty Malczyka Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski VI+, A0 Kazalnica
2015-08-08 Sprężyna Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala VII- Mnich
2015-08-07 Zacięcie Mogilnickiego Teresa Szuścik, Marcin Tasiemski V+ Mnich
2015-08-02 Plskova Cesta Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI Szarpane Turnie
2015-08-02 Wielkie Zacięcie Andrzej Ficek, Jacek Suchojad, Michał Wójcik VI+ Kieżmarski
2015-08-02 Prawe Żebro Zbyszek Rzeźniczak, Łukasz Kawecki IV+ Skrajny Granat
2015-08-02 Zacięcie Robakiewicza Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba i Sebastian III Mnich
2015-08-01 Cesta Autonovy Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI+ Osterwa
2015-08-01 F. i Armando Dallago Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Monte Gusela
2015-07-31 Paolo Amedeo Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V+ Torrine Marcella
2015-07-31 droga Motyki Teresa Szuścik, Zuzana Kroutilova V Szarpane turnie
2015-07-30 Droga Dibona Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V+ Torre Grande di Falzarego
2015-07-28 Miriam Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Bogusław Hynek V Torre Grande
2015-07-27 En coulisse Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Piramide di Col dei Bos
2015-07-26 M. Speciale Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V+ Lagazoui Piccolo
2015-07-25 Międzymiastowa Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek VI+ Mnich
2015-07-25 Zemsta Wacława Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek VI+/VII- Mnich
2015-07-25 Szare zacięcie Rafał Urbański, Mariusz Juraszek, Mariusz Biłyk VI+ Czołówka MSW
2015-07-23 Szare zacięcie Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI+ Czołówka MSW
2015-07-22 Droga Surdela Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk, Anna Wolska V+ MSW, ściana wschodnia
2015-07-21 Międzymiastowa Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska VI+ Mnich
2015-07-19 Gnojek Tomek Czernek, Kasia Omyła III Kościelec
2015-07-19 Setka Tomek Czernek, Kasia Omyła IV Zadni Kościelec
2015-07-19 Prawy Dziędzielewicz Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI Kościelec
2015-07-19 Sprężyna Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek Suchojad VI+ Kościelec
2015-07-17 Lewy Puskas Agnieszka Adamczyk (solo) IV Południowa Ściana Kieżmarskiego Szczytu
2015-07-15 Liongrat Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka AD+, III-IV+, A0 Matterhorn
2015-07-12 Cesta cez knihu Mariusz Biłyk, Dominik Studencki V Rzeżuchowa Turnia
2015-07-12 Klima – Linhart Mariusz Biłyk, Dominik Studencki, Katarzyna Pochopień V Rzeżuchowa Turnia
2015-07-12 Patrzykont Tomek Czernek, Kasia Omyła V Zadni Kościelec
2015-07-12 Własny warian na szczyt Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III-IV Kościółek
2015-07-11 3876 WHP – Droga Dieski Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V+ Kozia Turnia
2015-07-11 Droga na Hell Agnieszka Adamczyk, Marek Kuratnik VI Kazalnica
2015-07-11 Roland-Kubin Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Batyżowiecki Szczyt
2015-07-09 Kopuła szczytowa MSW od północy + grań do Przełęczy pod Chłopkiem Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska IV Mięguszowieckie Szczyty Wielki i Pośredni
2015-07-06 Zacięcie Robakiewicza Agnieszka Adamczyk, Beata Adamczyk III Mnich
2015-07-05 Cihulov pilier Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V+ Batyżowiecki Szczyt
2015-07-05 Grań Świnicy Alan Van Der Lee, Zbyszek Rzeźniczak, Łukasz Kawecki IV Dolina Gąsienicowa
2015-07-04 Byczkowski Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz Tlałka v+ Kościelec
2015-07-04 Lobby Instruktorskie – 3z4 wyciągów Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański, Mariusz Tlałka V+ Kościelec
2015-07-04 Grań Wideł Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala V Z Kieżmarskiego na Łomnicę
2015-07-04 Ciernobiele sokoliky Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki VI+ Batyżowiecki Szczyt
2015-07-04 Klasyczna Tomek Czernek, Kasia Omyła IV Mnich
2015-06-14 Grań Szarpanych Turni Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III Szarpane Turnie
2015-06-14 Droga Kutty Ryszard Cieślak i Adam Rozum, Andrzej Ficek i Krzysiek Sobieszczański V Batyżowiecki Szczyt
2015-06-13 Południowy filar – wariant Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala V Smoczy Szczyt
2015-06-07 Plskova cesta Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek VI- Szarpane Turnie
2015-06-06 Stanisławski Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek V Wołowa Turnia
2015-06-06 Staflovka Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek V Wołowa Turnia
2015-06-06 Klasyczna Tomek Czernek, Kasia Omyła V Zamarła Turnia
2015-06-05 Stüdlgrat Faustyna Jakubiec, Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala 3+/A0 Grossglockner, Austria
2015-06-05 Przez Płytę Tomek Czernek, Kasia Omyła II Mnich
2015-06-05 Robakiewicz Tomek Czernek, Kasia Omyła III Mnich
2015-06-05 Studlgrat, Grossglockner 3798m Porzyc, Lasiu, Ptasiek 3+/A0 Wysokie Taury
2015-06-04 Klasyczna Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba V Zamarła Turnia
2015-05-31 Grań Kościelców Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba II Hala Gąsinicowa
2015-04-19 Wielki Młynarzowy Żleb 3 x Free Solo 🙂 Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Mariusz Tlałka III/WI III Młynarz
2015-03-29 Żebro (na lewo od drogi blondyna) i wyjście kominkiem za III+ Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III+ Bula pod Bańdziochem
2015-03-29 Korosadowicz Agnieszka Adamczyk, Asia Nowosadzka M5, A0 “prawie” Kazalnica 😉
2015-03-24 Lewy Filar Cubryny Agnieszka Adamczyk, Klaudia Tasz V Cubryna
2015-03-22 Kochańczyk Tomek Czernek, Kasia Omyła II Kocioł Kościelcowy
2015-03-22 Rysa Strzelskiego Andrzej Ficek, Jacek Suchojad 5 Wielka Mnichowa Baba
2015-03-22 Potoczek Mariusz Biłyk, Paweł Wyroba III Czuba nad Karbem
2015-03-21 Żebro Andráši-Gálfy Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz Jarema III Tępa
2015-03-08 Wesołej zabawy Porzyc, Lasiu, Ptasiek M4 Morskie Oko
2015-03-07 Ciężki Lodospad Andrzej Ficek, Bartek Kalinowski III+ Próg Doliny Ciężkiej
2015-03-05 Doublis-Skłodowski Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk IV Gankowa Strażnica
2015-02-21 Prave Rebro Andrzej Ficek, Jurek Korzec, Krzysiek Sobieszczański III Solisko Strbskie
2015-02-21 Środkowe Żebro Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz Jarema III Skrajny Granat
2015-02-16 Rechter Dreifaltaltigkeitsfall Lasiu WI3 Maltatal Taury Wysokie
2015-02-15 Jaminska vezicka Andrzej Ficek, Jacek Suchojad IV+ Sławkowska Kopa
2015-02-15 Strannerbach Lasiu WI3 Maltatal Taury Wysokie
2015-02-14 Vorderer Maralmfall Lasiu WI3 Maltatal Taury Wysokie
2015-02-07 Prawe Żebro Andrzej Ficek, Jacek Suchojad + Mateusz Tyczynski (Kraków) IV+ (wariantem letnim) Skrajny Granat
2015-02-07 Potoczek Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III Czuba nad Karbem
2015-01-25 Środkowe Żebro Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V (prawy wariant na 3-cim wyciągu) Skrajny Granat
2015-01-25 Mrozekov Lad Lasiu, Krzysztof WI3 Biała Woda
2015-01-24 Droga Potoczka (wariantem) Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański IV Czuba nad Karbem
2015-01-18 Koncert sa nekonal Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek IV+ Dolny Kieżmarski Strażnik
2015-01-17 Droga Głogowskiego Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala III Czuba nad Karbem
2015-01-16 Cień Wielkiej Góry Agnieszka Adamczyk, Joanna Malawska M6 Grzęda MSC
2015-01-14 Rysa Strzelskiego Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk M5 Próg Mnichowy
2015-01-13 Bladym Świtem Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk 6+ Bula pod Bańdziochem
2015-01-11 Próg Czarnego Stawu Tomek Czernek, Kasia Omyła WI 1 do WI 3, lód 80-85 Dolinia Rybiego Potoku
2015-01-03 Galfy Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański III, warianty IV Tępa
2015-01-03 Kliś Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V Kocioł Kościelcowy
2015-01-02 Zlata Ulicka Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek, Jacek IV, 55 st. Lodowa Kopa
2014-12-10 Się ściemnia Agnieszka Adamczyk, Jacek Powroźnik 4+ Bula pod Bańdziochem
2014-12-06 Droga Grosza Zbigniew Hatala, Dariusz Jarema II Wschodni Szczyt Żelaznych Wrót
2014-11-30 Tupa Blada Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski M6- Tępa
2014-11-22 Grań Zadniego Kościelca Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala, Dariusz Jarema II Zadni Kościelec
2014-11-11 Cez Knihu Andrzej Ficek, Michał V Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11 Znamka Monzunu Andrzej Ficek, Michał V+ Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11 Cesta cez Knihu D. Studencki, K. Pochopień V Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-11 Znamka Monzunu D. Studencki, K. Pochopień V+ Skrajna Rzeżuchowa Turnia
2014-11-01 Schmid, płn. ściana Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk TD+, lód 70st., M5 Matterhorn, Szwajcaria
2014-10-30 Lewi Wrześniacy Tomek Czernek, Kasia Omyła IV= Zamarła Turnia
2014-10-19 Kant Klasyczny Andrzej Ficek, Rysiek Cieślak VI- Mnich
2014-10-19 cez vylom (przez obryw) Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz Biłyk,Krzysztof Wrzos V Wielicka Baszta
2014-10-12 Festiwal Granitu Mariusz Biłyk, Rafał Urbański v Zamarła Turnia
2014-10-12 Galfy-Urbanovic Andrzej Ficek, Jacek S. VI- Wielicka Baszta
2014-10-12 Hviezdova cesta Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall VI+ Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-12 Komin Puskasa Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall V Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-12 Zachodnią Granią Alan Van Der Lee, Zbyszek Rzeźniczak III Zadni Mnich
2014-10-11 Prawi Wrześniacy Zbigniew Hatala, Dariusz Jarema VI+ Zamarła Turnia
2014-10-11 Direttissima – Schauhuber Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall VI, A2 Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-11 Droga Stanisławskiego Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall, Brunon Józefczyk V Wołowa Turnia, Tatry
2014-10-05 Martinovka Andrzej Ficek, Jurek Korzec, Adam Rozum, Krzysiek Sobieszczański, Adam Sordyl I-III Polski Grzebień-Gerlach
2014-10-05 Zachodnie Żebro Południowego Wierzchołka Alan Van Der Lee, Zbyszek Rzeźniczak III+ Wołowiec Mięguszowiecki
2014-09-28 Setka Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki, Mariusz Biłyk IV Zadni Kościelec
2014-09-23 Grań od Wrót Chałubińskiego Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska III Kopa nad Wrotami
2014-09-20 Postalmklamm Klettersteig mit F-Variante Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek Rzeźniczak F, F ,D Dolina Strobl, Austria
2014-09-19 Kombinacja dróg Agnieszka Adamczyk, Marta Ziembla IV Batyżowiecki Szczyt, ściana południowo-zachodnia
2014-09-19 Ramsau Dachstein Super Ferrata E/1+ Der Johann Klettersteig Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek Rzeźniczak E/1+ Ramsau am Dachstein, Austria
2014-09-18 Pośredni Filar Agnieszka Adamczyk, Marta Ziembla V Gerlach, ściana zachodnia
2014-09-18 Droga Kurczaba Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk VI- Gerlach, Tatry
2014-09-15 NOLLEN ROUTE Łukasz Mikłusiak, Paweł Mentel, Zbyszek Rzeźniczak IV, AD MÖNCH, Szwajcaria
2014-09-14 Klasicka Cesta Andrzej Ficek, Rysiek Cieślak V- Mały Lodowy
2014-09-14 Prawe Żebro Mariusz Biłyk, Rafał Urbański +IV Skrajny Granat
2014-09-13 Załupa H Tomek Czernek, Kasia Omyła III Zadni Kościelec
2014-09-06 Motyka Mariusz Biłyk, Rafał Urbański v Zamarła Turnia
2014-09-06 Lewi Wrześniacy Mariusz Biłyk, Rafał Urbański v Zamarła Turnia
2014-08-31 Droga Kutty D. Studencki, K. Pochopień V- Batyżowiecki Szczyt
2014-08-23 Gálfy – Urbanovič Dariusz Jarema, Zbigniew Hatala VI- Velická stena
2014-08-23 Droga Kutty Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV + Batyżowiecki szczyt
2014-08-17 Droga Chiergianiego Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk ros. 5B (ED), V+, A1 Uszba Południowa, Kaukaz
2014-08-16 Biancograt Andrzej Ficek, Rysiek Cieślak AD, III Piz Bernina
2014-08-09 Klasyczna Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański IV (warianty V-VI) Galeria Gankowa
2014-08-09 Droga Orłowskiego Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk VI- Galeria Ganku, Tatry
2014-08-04 Surdel Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall V Zadni Kościelec, Tatry
2014-08-03 Droga Puskasa Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall V- zach. ściana Łomnicy, Tatry
2014-08-03 Studlgrat Andrzej Ficek, Jacek S. III-IV, AD Grossglockner
2014-08-02 filar Staszla Porzyc, Lasiu, Ptasiek V Granaty
2014-08-02 Filar Staszla Paweł Pieńkowski (solo) V Granaty, Tatry
2014-07-27 Kant klasyczny Arnold Brożek, Zbigniew Hatala VI- Mnich
2014-07-20 Patrzykont Tomek Czernek, Ryszard Cieślak V Zadni Kościelec
2014-07-20 Patrzykont Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański V Zadni Kościelec
2014-07-20 Pavlin-Kracalik K.Pochopień, D. Maciejowski, D. Studencki V+ Galeria Osterwy
2014-07-19 Orłowski Arnold Brożek, Zbigniew Hatala IV Mnich
2014-07-19 Klasyczna Arnold Brożek, Zbigniew Hatala IV Mnich
2014-07-13 Festiwal Granitu Tomek Czernek, Andrzej Ficek V Zamarła Turnia
2014-07-13 Zemsta Wacława D. Studencki, K. Pochopień VII- Mnich
2014-07-05 Komin Komarnickiego Jerzy Korzec III Mała Szarpana Turnia
2014-07-05 WHP 114″ na Kościelcu Porzyc, Lasiu, Ptasiek IV,V Kościelec
2014-07-05 Trawers Nad Kotlinami – Wielka Śnieżna Agnieszka Adamczyk, Mariusz Bukowiec, Kaja Fidzińska, Marcin Freindorf, Sławomir Heteniak, Tomasz Kliza Tatry Zachodnie
2014-07-04 Skrajna Lalkowa Turnia – Dwoista Lalkowa Turnia Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska IV/V (?) Grań Żabiej Lalki
2014-07-03 Zemsta Wacława Agnieszka Adamczyk, Piotr Pawłowski, Anna Wolska VII- Mnich
2014-06-29 Filar Świnicy i Grań Świnicy Mariusz Biłyk, Rafał Urbański IV+ Świnica
2014-06-28 Stanisławski Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek V- Kościelec
2014-06-28 Załupa H Adam Rozum, Krzysiek Sobieszczański III Zadni Kościelec
2014-06-28 Droga Birkenmajera Zbihniew Hatala, Dariusz Jarema IV Kieżmarski Szczyt
2014-06-28 droga Stanisławskiego Teresa Stanclik, Piotr Szuścik V Wołowa Turnia
2014-06-28 Załupa H Jerzy Korzec III Zadni Kościelec
2014-06-28 Droga Orłowskiego pierwszy wyciąg Zezwolenie na wiercenie Porzyc, Ptasiek, Lasiu V-,V Mnich
2014-06-28 Wacław spituje pierwszy wyciąg Porzyc, Lasiu VI Mnich
2014-06-23 Droga Orłowskiego, wariant Skierskiego Paweł Mentel, Łukasz Mikłusiak, Zbyszek Rzeźniczak V- Mnich
2014-06-19 Filar Staszla Rysiek Cieślak, Andrzej Ficek V Zadni Granat
2014-06-19 Zacięcie Robakiewicza Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III Mnich
2014-06-19 Zachodnią Granią Faustyna Jakubiec, Zbigniew Hatala III Zadni Mnich
2014-06-13 Południowy Filar Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska V Kozi Wierch
2014-06-11 Pavlin-Kracalik Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska V+ Galeria Osterwy
2014-06-10 Motyka Lasiu, Pałosz IV Ostry szczyt
2014-06-10 Motyka Lasiu, Pałosz IV Ostry szczyt
2014-06-09 Pilastro Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski V+ Dromedárov Hrb, Tatry
2014-06-09 Lewi Wrześniacy Lasiu, Porzyc V Zamarła turnia
2014-06-08 Motyka Rysiek Cieślak, Tomek Czernek, Andrzej Ficek, Krzysiek Sobieszczański IV Ostry Szczyt
2014-06-08 Droga Kutty Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk V- Batyżowiecki Szczyt, Tatry
2014-06-08 Motyka Porzyc, Ptasiek, Lasiu V Zamarła turnia
2014-05-10 Filar Leporowskiego Paweł Pieńkowski, Brunon Józefczyk V Kozi Wierch, Tatry
2014-05-10 Załupa H Tomek Czernek, Andrzej Ficek III Zadni Kościelec
2014-05-10 Gnojek Tomek Czernek, Andrzej Ficek III Kościelec
2014-04-13 Mayerlrampe Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski, Bruno Józefczyk, Rafał Małecki D+, lód 60st Grossglockner, Austria
2014-03-29 Droga Motyki Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV Wsch. ściana Wysokiej, Tatry
2014-03-22 Kuluar Kurtyki D. Studencki, M. Juraszek, M. Biłyk WI3 Próg Mnichowy
2014-03-21 Orzeł z Epiru Paweł Pieńkowski, Tomasz Dolny, Łukasz Wojdyło M6+ Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-03-21 Stüdlgrat Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk AD Grossglockner, Austria
2014-03-21 Wesołej Zabawy D. Studencki, M. Juraszek, M. Biłyk 4+ Próg Mnichowy
2014-03-14 WHP 114 Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski V wsch. ściana Kościelca, Tatry
2014-03-13 Filar Staszla Agnieszka Adamczyk, Paweł Pieńkowski V Granaty, Tatry
2014-03-01 Droga Andrasi-Galfy D. Studencki, M. Juraszek, K. Pochopień III/IV Tępa
2014-02-23 Żebro D. Studencki, K. Pochopień III+ Bula Pod Bandziochem
2014-02-20 Kuluar Kurtyki + Mnich Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk WI3 Próg Mnichowy
2014-02-19 Bez znaczenia Agnieszka Adamczyk, Bruno Józefczyk 5 Bula pod Bandziochem
2014-02-18 Płn.-wsch. ściana Gran Paradiso Paweł Pieńkowski, Piotr Knitter, Paweł Szymankiewicz D, lód 55st. Valsavarenche, Włochy
2014-02-09 Żebro Potoczka K. Pochopień D. Studencki III Czuba nad Karbem
2014-01-29 Buczynowa Strażnica wschodnią grzędą Paweł Pieńkowski, Marco Schwidergall M4+ z Buczynowej Dolinki, Tatry
2014-01-26 Mała Mnichowa Baba (warianty) Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza IV, A0 Próg Mnichowy
2014-01-25 Żebro Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza 3/IV Bula pod Bandziochem
2014-01-23 Cień Wielkiej Góry Paweł Pieńkowski, Rafał Małecki M6 Kocioł Kazalnicy, Tatry
2014-01-22 Światło w tunelu Paweł Pieńkowski, Rafał Małecki 4 Bula pod Bandziochem, Tatry
2014-01-21 Światło w tunelu Agnieszka Adamczyk solo (z asek.) 4 Bula pod Bandziochem
2014-01-21 Siekieryzada Paweł Pieńkowski, Rafał Małecki 5+ Turnia Zwornikowa, Tatry
2014-01-19 Środkowe żebro D. Studencki, M. Juraszek V- A0 Granaty
2014-01-18 Trawers Jaskini Czarnej Agnieszka Adamczyk, Sławomir Heteniak, Tomasz Kliza, Jan Kućmierz IV Tatry Zachodnie
2014-01-04 Filar Puskasa K. Pochopień D. Studencki III Kozia Kopa
2013-12-30 Grań Świnicy Teresa Stanclik, Piotr Szuścik II Świnica
2013-12-23 Droga Niemca Agnieszka Adamczyk, Mikołaj Podworny V Próg Kotła Kościelcowego
2013-12-23 Droga Klisia Agnieszka Adamczyk, Mikołaj Podworny V Próg Kotła Kościelcowego
2013-12-22 Droga Gnojka Agnieszka Adamczyk, Tomasz Reinfuss III Kościelec
2013-12-21 114-stka (początek) – Droga Potoczka (koniec) Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert Lipowski IV+ Kościelec
2013-12-20 Żebro Czecha + część Grani Fajek Agnieszka Adamczyk, Brunon Józefczyk, Hubert Lipowski V Granaty
2013-12-19 Droga Głogowskiego Agnieszka Adamczyk solo (z asek.) III+ Czuba nad Karbem
2013-12-18 Droga Klisia Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza V Próg Kotła Kościelcowego
2013-12-18 Kochańczyk Agnieszka Adamczyk solo (z asek.) III Próg Kotła Kościelcowego
2013-12-15 Komin Sawickiego (?) Paweł Pieńkowski, Rafał Małecki IV (?) z Buczynowej Dolinki, Tatry
2013-11-23 WHP 101 Paweł Pieńkowski, Marcin Świgoń III+ wsch. ściana Kościelca, Tatry
2013-10-13 Droga Gąsieckiego K. Pochopień D. Studencki, M. Juraszek V+ Kościelec
2013-10-10 Krisakova Cesta do rampy, wyjście rampą na szczyt Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Arkadiusz Kubicki IV+ Południowa Ściana Kieżmarskiego
2013-09-07 Filar Grońskiego ŻTM, Żabi Koń Piotr Szuścik, Teresa Stanclik IV – V Morskie Oko
2013-09-07 Supergirl (początek drogi) – Nieznana Ziemia (koniec) Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska VI- Zadni Kościelec
2013-08-31 Czech-Ustupski Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska, Tomasz Kliza V Żabi Mnich
2013-08-22 Kirchl-Express K. Pochopień D. Studencki VI (750m) Totenkirchl, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-21 Via Classica K. Pochopień D. Studencki V (620m) Fleischbank, Wilder Kaiser, Austria
2013-08-17 Skłodowski Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska VI- Kopa Spadowa
2013-08-11 Międzymiastowa K. Pochopień D. Studencki VI + Mnich
2013-08-11 Prawy Dziędzielewicz Agnieszka Adamczyk, Anna Wolska VI, A0 Zachodnia Kościelca
2013-08-08 Droga Puskasa Wielki Jaworowy Szczyt Teresa Stanclik, Piotr Szuścik V Wielki Jaworowy Szczyt
2013-08-08 Droga Puskasa Wielki Jaworowy Szczyt Teresa Stanclik, Piotr Szuścik V Wielki Jaworowy Szczyt
2013-08-07 Droga Motyki Ostry Szczyt Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV Ostry Szczyt
2013-08-07 Droga Motyki Ostry Szczyt Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV Ostry Szczyt
2013-08-05 Droga Birkenmajera Kieżmarski Szczyt Pd. Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV Kieżmarski Szczyt
2013-08-04 Droga Puskasa Łomnica Teresa Stanclik, Piotr Szuścik V Łomnica
2013-08-04 Filar Kellego K. Pochopień D. Studencki V Jaworowy Szczyt
2013-07-28 grań Porzyc, Ptasiek III Żabi Koń
2013-07-28 Kutta Porzyc, Ptasiek V- Wołowa Turnia
2013-07-27 Filarek Orłowskiego Agnieszka Adamczyk, Bartłomiej Grygiel V+ Zadni Mnich
2013-07-27 Kant Klasyczny Agnieszka Adamczyk, Bartłomiej Grygiel VI- Mnich
2013-07-27 100-ka Zadni Kościelec + grań Kościelców Teresa Stanclik, Dorota Lech IV Hala Gąsienicowa
2013-07-27 droga Kutty Porzyc, Ptasiek IV+ Batyżowiecki Szczyt
2013-07-21 Południowy Filar Koziego Wierchu Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza III (?) Dolina Pięciu Stawów
2013-07-20 Lewi Wrześniacy Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza IV+ Hala Gąsienicowa
2013-07-14 Droga Orłowskiego Mnich Teresa Stanclik, Piotr Szuścik V Morskie Oko
2013-06-22 Dachrinne, Gr. Koppernkarstein SW Paweł Pieńkowski, Ariel Papuga V Dachstein, Austria
2013-06-21 Kursaulauf, Kl. Koppernkarstein NW Paweł Pieńkowski, Ariel Papuga IV+ Dachstein, Austria
2013-04-14 Droga Potoczka Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza III Czuba nad Karbem
2013-04-14 Prawe żebro Paweł Pieńkowski, Hubert Lipczyński III (?) Granty, Tatry
2013-04-13 Droga Rona Paweł Pieńkowski, Hubert Lipczyński V+ Bula pod Kościelcem, Tatry
2013-02-02 Kaskady K. Pochopień D. Studencki WI3/3+ Dolina Białej Wody
2013-01-05 W samo południe Paweł Pieńkowski, Tomasz Wojnarowski 5+ Bula pod Bandziochem, Tatry
2012-12-30 Rysa Strzelskiego B.Rozbicki M.Ficner V Próg Mnichowy Tatry Wysokie
2012-11-18 Patrzykont Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński V Zadni Kościelec, Tatry
2012-10-21 Byczkowski K. Pochopień, D. Studencki V+ Kościelec
2012-10-21 Lobby Instruktorskie K. Pochopień, D. Studencki VII- Kościelec
2012-10-21 Zacięcie Mogielnickich Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński V+ Mnich, Tatry
2012-10-20 Kant Klasyczny Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński VI- Mnich, Tatry
2012-10-04 Setka Paweł Pieńkowski (freesolo) IV Zadni Kościelec, Tatry
2012-09-29 Sprężyna J. Walewski, K. Pochopień, D. Studencki VI Kościelec
2012-09-17 Grań Martina Porzyc, K.Oleksy IV Gierlach
2012-09-09 Motyka Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V Zamarła Turnia
2012-09-02 Stanisławski Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V Wołowa Turnia
2012-09-01 Staflovka Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V Wołowa Turnia
2012-08-26 Północny Filar Świnicy Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki IV Świnica
2012-08-18 Stanisławski Porzyc, Ptasiek, K.Oleksy V Kościelec
2012-06-30 Droga Orłowskiego K. Pochopień, D. Studencki, K. Krzak V Mnich
2012-06-17 Droga Machnika Katarzyna Pochopień, Dominik Studencki V Kościelec
2012-06-17 Sprężyna Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński VI Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16 Lobby Instruktorskie Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński VII- (AF) Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16 Lewy Dziędzilewicz Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński VI Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-16 Droga Gąsieckiego Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński V+ Zach. ściana Kościelca, Tatry
2012-06-02 Prawi Wrześniacy Paweł Pieńkowski, Mateusz Jabłoński VI- Zamarła Turnia, Tatry
2012-02-12 Droga Kochańczyka K. Pochopień D. Studencki II Próg Kotła Kościelcowego
2012-02-11 Adin Usmev K. Pochopień D. Studencki WI 3 Dolina Białej Wody
2012-01-07 Załupa H Paweł Pieńkowski, Ariel Papuga III Zadni Kościelec, Tatry
2011-12-28 Droga Potoczka Krzysztof Grosiak, Teresa Stanclik III Hala Gąsienicowa
2011-11-02 Północna ściana Schneewinkelkopf P. Pieńkowski, M. Jabłoński, P. Szymaszkiewicz, A. Szymaszkiewicz lód 70st. rejon Grossglocknera, Austria
2011-10-02 Droga Kutty Cieślik Grzegorz, Zbigniew Kimla IV+/V- Batyżowiecki Szczyt
2011-09-27 droga Byczkowskiego Teresa Stanclik, Marcin Tasiemski V+ Kościelec
2011-09-27 droga Gąsieckiego Teresa Stanclik,Marcin Tasiemski V+ Kościelec
2011-09-25 Festiwal Granitu Katarzyna Pochopień Dominik Studencki V Zamarła Turnia
2011-09-25 Lewy Filar Młynarzowych Wideł B.Rozbicki M.Ficner V+ T.Słowackie
2011-09-24 Setka Katarzyna Pochopień Dominik Studencki IV Zadni Kościelec
2011-09-24 Droga Surdela Katarzyna Pochopień Dominik Studencki V Zadni Kościelec
2011-09-16 Stüdlgrat Paweł Pieńkowski (freesolo, 2xA0) III+ Grossglockner, Austria
2011-09-15 Droga Motyki,Mały Lodowy Szczyt Teresa Stanclik,MIchal Trzaska V Tatry Słowackie
2011-09-11 festiwal granitu Teresa Stanclik,Marek Hładio V Zamarła Turnia
2011-09-11 Lewi Wrześniacy Teresa Stanclik,Marek Hładio V Zamarła Turnia
2011-09-11 Klasyczna K. Pochopień D. Studencki IV+ Mnich
2011-09-04 Międzymiastowa, Mnich Teresa Stanclik,Michał Górecki VI+ Tatry, M. Oko
2011-09-04 Kant klasyczny Mnich Teresa Stanclik, Michał Górecki V+ Tatry M. Oko
2011-09-04 Klasyczna Dominik Studencki Katarzyna Pochopień V Zamarła Turnia
2011-09-04 Droga Klasyczna Cieślik Grzegorz, Zbigniew Kimla V Zamarła Turnia
2011-09-03 droga Kutty B.Rozbicki M.Ficner IV+ Batyżowiecki szczyt T.Słowackie
2011-09-03 Filar Południowy K. Pochopień D. Studencki V Kozi Wierch
2011-09-03 Filar Południowy K. Pochopień D. Studencki V Kozi Wierch
2011-09-02 Droga Kurczaba B.Rozbicki M.Ficner VI Gerlach T.Słowackie
2011-09-01 droga Orłowskiego, Mnich Magda Górska,Teresa Stanclik,Michał Górecki V Tatry M. Oko
2011-08-31 Droga Stanisławskiego B.Rozbicki M.Ficner VI- M.Kieżmarski T.Słowackie
2011-08-30 Śmieszko-Janowski Kopa Spadowa Michał Górecki ,Teresa Stanclik V+ Tatry M. Oko
2011-08-29 Direttissima Mniszka Teresa Stanclik,Michał Górecki VI Tatry M. Oko
2011-08-27 Surdel-Uchmański ,MS wsch.ściana Teresa Stanclik,Michal Górecki V+ Tatry M. Oko
2011-08-21 Droga Motyki Cieślik Grzegorz, Zbigniew Kimla V- Zamarła Turnia
2011-08-20 Północny Filar Świnicy Grzegorz Cieślik, Krzysztof Talik IV Tatry Wysokie
2011-08-18 droga Kutty,Batyżowiecki Szczyt Teresa Stanclik,Michał Górecki IV+ Tatry Słowackie
2011-08-17 zach. filar Ganku Teresa Stanclik, Michał Górecki V Tatry Słowackie
2011-08-15 Richterweg Cieślik Grzegorz, Tomasz Ścieszka V- Hollental- Stadlwand
2011-08-14 Lewi Wrześniacy Katarzyna Pochopień Dominik Studencki V Zamarła Turnia
2011-08-14 Grossglockner- Studlgrat Cieślik Grzegorz, Tomasz Ścieszka III+/IV- Wysokie Taury
2011-08-11 Północny Filar Świnicy Grzegorz Cieślik, Krzysztof Talik IV Tatry Wysokie
2011-08-03 Grań Żabiego Konia Cieślik Grzegorz, Szymon Waluś III+/IV- Żabi Koń
2011-07-10 Stanisławski K. Pochopień D. Studencki V Zachodnia Kościelca
2011-07-09 Patrzykont + Gnojek K. Pochopień D. Studencki V Kościelce
2011-06-17 Torre Grande 2355m Lasiu IV+ Cinque Torri, Dolomity
2011-06-16 Torre Quarta Bassa 2220m. lasiu III+ Cinque Torri, Dolomity
2011-06-12 Sprężyna B.Rozbicki M.Ficner VII- Mnich.Tatry
2011-06-12 Międzymiastowa B.Rozbicki M.Ficner VI+ Mnich.Tatry
2011-03-05 Wielki Młynarzowy Żleb B.Rozbicki M.Ficner WI3 III 75º Tatry Słowackie
2011-03-04 Pn filar Świnicy Teresa Stanclik, Marek Hładio IV+ Hala Gąsienicowa
2011-01-31 Direttissima Giewontu B.Rozbicki M.Ficner V T.Zach
2010-11-28 Droga Potoczka Teresa Stanclik, Dorota Lech III Hala Gąsienicowa
2010-10-10 Droga Plśka B.Rozbicki M.Ficner VI- Szarpane Turnie
2010-10-10 Pd.Filar B.Rozbicki M.Ficner V Smoczy szczyt T.Słowackie
2010-08-22 Klasyczna Teresa Stanclik, Michał Górecki V Zamarła turnia
2010-08-21 Sprężyna +górna część drogi Stanisławskiego Teresa Stanclik, Michał Górecki VI- Kościelec
2010-08-21 Pn.zach filar B.Rozbicki M.Ficner V M.Snieżna Turnia T.Słowackie
2010-08-10 Lipka-Swiecicki+warianty Teresa Stanclik M.Ficner V Pd.sc.Kieżmarskiego T.Słowackie
2010-08-03 zacięcie Kunickiego Teresa Stanclik, Przemek Dudek V Kopa Spadowa
2010-07-31 droga Orłowskiego Teresa Stanclik, Bartek Cieśliński V Mnich
2010-07-11 środkowy filar Bartek Rozbicki, Teresa Stanclik VI Rumanowy
2010-01-16 Juhaski Filar B.Rozbicki M.Ficner V DŁ.Giewont T.Zach.
2009-12-19 Księżycowe opowiesci B.Rozbicki M.Ficner IV+ Zagonna Turnia Tatry.zach
2009-09-27 droga Stanisławskiego Paweł K. Adam Kubica V+ zachodnia Kościelca
2009-09-27 Żółte zaciecie B.Rozbicki M.Ficner V+ A0 Jaworowy szczyt T.Słowackie
2009-09-26 Lobby Instruktorskie+obejście Byczkowskim Adam Kubica, Paweł K. VI- Zachodnia Koscielca
2009-09-26 Motyka B.Rozbicki M.Ficner V M.Lodowy szczyt. T.Słowackie
2009-09-26 droga Motyki Fryderyk Brucki, Teresa Stanclik V Mały Lodowy szczyt
2009-08-28 grań Żabiego Konia Paweł K. Adam Kubica ze III+ droga Kordysa, Taterki
2009-08-27 Jojo Fryderyk Brucki, Teresa Stanclik VI Jaworowy szczyt
2009-07-30 Hokejka zach.Łomnicy B.Rozbicki M.Ficner VI+ T.Słowackie
2009-07-17 zach.filar Ganku B.Rozbicki M.Ficner V Tatry Słowackie
2009-06-14 Kramnica M.Ficner VII+ flash
2009-06-12 Schwesterlein Mein Adam Kubica, Paweł K. , Kasia Zapalska VI Hollental, sektor Vordere Stadlwand
2009-06-12 King Kong Kaarl ? Adam Kubica, Paweł K. ,Kasia Zapalska VI+ Blechmauer, Hollental
2009-01-21 Droga Orłowskiego Rafał Śleziak – Marcin Szczotka IV Mały Kiezmarski
2008-10-26 komb.Skłodowski-Gierych+ warianty Michał Ficner i S.Grunwald V Ciężka Turnia Tatry Słowackie
2008-09-14 seta Procner M. Grunwald S. IV Zadni Kościelec
2008-09-14 Wielka Widłowa Wieża-jakoś tak środkiem Adam Kubica, Romek Forysiak VI ? Tatry Słowackie
2008-09-13 Wielkie Zacięcie Romek Forysiak, Adam Kubica VI+ T.Słowackie,południowa Kieżmarskiego
2008-09-05 Taniec Pajaka Wprost Tomasz Paluch 6.4\4+ Dol.Kluczwody
2008-08-14 Via Contamine/Labrunie/Vaucher F. Brucki, B. Rozbicki 6a, 400m Aiquille du Peigne, Alpy, Chamonix
2008-08-12 Children of the Moon (wycof po 6 wyć.) F. Brucki, B. Rozbicki 6a, 300m Aquile du Roc, Alpy, chamonix
2008-08-11 Le Marchand de Sable F. Brucki, B. Rozbicki 6a, A0, 300m Tour Rouge, Alpy, Chamonix
2008-07-28 Stanisławski na Małym Kieżmarskim Teresa Stanclik Dominik Kubica Marcin Szczotka VI Słowacja
2008-07-27 lewi wrześniacy bartek i grażynka Rozbiccy V zamarła turnia, tatry
2008-07-22 Matterhorn grań Hornli Andrzej Chrobak Zbyszek Sroka Marcin Szczotka Szwajcaria
2008-07-20 Zacięcie Komarnickich Marcin Konior i Grzegorz Jendrzej V+ Zamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-19 Droga Motyki Marcin Konior, Grzegorz Jendrzej, Kasia Piechocka V Zamarła Turnia, Tatry Wysokie
2008-07-18 Baraba Finito Tomasz Paluch 6.4 RP Dol.Kluczwody
2008-07-12 droga Stanisławskiego. solo bartek rozbicki V zach. kościelca. Tatry polskie
2008-07-12 Sprężyna Ryan Rosłoniec i Marcin Konior VI (OS) Zachodnia Kościelca, Tatry Wysokie
2008-07-02 ostroga kazalnicy Wędrówką Dusz +Warianty Małolata fryderyk B. i Bartek R. VII-, ok 500m Tatry Polskie
2008-06-01 Pd. – Wsch. Filar Młynarczyka Marcin Konior i Ryan Rosłoniec VI (OS) Dolina Białej Wody, Tatry Słowackie
2008-05-31 szewska pasja fryderyk B. i Bartek rozbicki VII młynarczyk
2008-05-22 Puśkaś Krzysztof Nowak Sebastian Grunwald VI+\ VII-OS Tatry Sk. SzarpaneT.
2008-05-03 Betty & Paul Marcin Konior i Grzegorz Jendrzej VI (OS) Hohe Wand, Austria
2007-12-30 Lodospad Kaskady Marcin Konior i Grzegorz Jendrzej WI III Tatry Słow. Dol. Białej Wody
2007-12-30 Bula pod Bandziochem,wariant do drogi “sie ściemnia” Mirosław Grupka,łukasz Jurczyk,Marysia Cendrzak IV+ MOKO
2007-12-29 Grzęda Henricha Seba Grunwald, B. Rozbicki IV, 650m Niżne Rysy, zach.ściana
2007-12-16 Mikołaj z Synem(ost.wyc.łatw.obejś) Bartek i Seba IV+ Tatry Zach.Gal.Mnich.
2007-12-16 Droga Muskata Marcin Konior i Ryan Rosłoniec IV Tatry zach. Gal. Mnichowa
2007-10-16 prawy dziędzielewicz Seba Grunwald, B. Rozbicki VI kościelec, zach. ściana
2007-10-01 Burkle Steig, Free Solo OS Adam Burek 3+ Schneeberg, Austria
2007-09-30 Szara Płyta Marcin Konior VI.3 Szara Płyta, Dol. Kobylańska
2007-09-30 Des Kessels neue Kleider OS Adam Burek, Wojciech Wandzel 7- Stadelwand, Schneeberg, Austria
2007-09-29 Teufelsgrat OS Adam Burek, Wojciech Wandzel 5- Hohe Wand, Austria
2007-09-29 OAK Jubilaumgsweg OS Adam Burek, Wojciech Wandzel 6 Hohe Wand, Austria
2007-09-23 Pozytywne myśli Marcin Konior VI.3 Okiennik Skarżycki
2007-09-22 lewy filar młynarczyka michał ficner i bartosz rozbicki VI dol. białej wody, tatry slow.
2007-09-18 droga klasyczna michał ficner i bartosz rozbicki V zamarła turnia, tatry
2007-09-17 prawi wrześniacy michał ficner i bartosz rozbicki VI- zamarła turnia, tatry
2007-09-13 Fredsteig “Mein Gott Walter” Variante, Free Solo OS Adam Burek 5 Grosse Kanzel, Hohe Wand, Austria
2007-09-12 Tirolersteig Free Solo Adam Burek 4 Hohe Wand, Austria
2007-08-25 Kominy Szczęścia nie dają Marcin Konior VI.2 Migdałowa, Będkowice
2007-08-18 Hezbollah Marcin Konior VI.1+/VI.2 Baba, Złoty Potok
2007-08-15 Pachniesz Brzoskwinią Marcin Konior i Bartosz Rozbicki VII- Kopa Spadowa, Tatry Wysokie
2007-08-15 Sprężyna Marcin Konior i Bartosz Rozbicki VII- Wsch. Mnicha, Tatry Wysokie
2007-08-11 Kopalnia radości Marcin Konior VI.2 Kramnica, Białka Tatrzańska
2007-07-08 droga Kortan-Prokes Marcin Konior, Bartosz Rozbicki V tatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07 droga Puskasa Grzesiek i Bartosz Rozbicki VII- tatry słowackie, szarpane turnie
2007-07-07 Droga Plśkova Ela i Marcin Konior VI- tatry słowackie, szarpane turnie
2007-06-27 Fereński OS\AF+ ost.wyc.Międzymiast OS Grzanka R Grunwald S VII\VII+ Mnich
2007-06-27 Rysa Marcisza OS GrzankaR GrunwaldS VII- Mnich
2007-06-26 Greystone OS Grzanka R Grunwald S VII Czołówka MSW
2007-06-22 seven up RP(znaj.przej.zzesz.roku) Grzanka R Grunwald S VII- Mnich
2007-06-22 Rysa Hobrzańskiego 1xAF Grunwald S Grzanka G VII- Mnich
2007-06-22 Zacięcie KosińskiegoRP(znaj.zpop.p-cia) Grzanka R Grunwald S VII Mnich
2007-06-03 Pół żartem pół serio łuki 6.2/6.2+ Jura
2007-06-02 Unikum Marcin Konior VII + Sulov, Słowacja
2007-05-25 dół Zyga-góra Mu Mu Mu Robert Grzanka S.Grunwald VII- Zamarła Turnia
2007-05-25 Droga Pilcha S.Grunwald Robert Grzanka VI Zamarła Turnia
2007-05-13 Szara plyta Tomasz Paluch 6.3 Jura
2007-05-13 Szara plyta Tomasz Paluch 6.3 Jura
2007-05-04 Liebling der Schwerkraft Marcin Konior VIII- Adiltzgraben, Austria
2007-05-02 Pief Tartar Marcin Konior VII – Adiltzgraben, Austria
2007-04-28 Środkowe Żebro Skrajnego Granata Marcin Konior, Magdalena Karas II, m. IV Tatry Wysokie
2007-03-08 filar Grosza, Maly Kiezmarski Szczyt Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki III Tatry słowackie
2007-02-25 Droga Muskata, galeria mnichowa Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzegorz Jura IV Tatry polskie
2007-02-11 Lewy Hajdukiewicz, Płn. ściana Giewontu Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Grzesiek Jura III Tatry polskie
2007-01-29 Droga Czyż-Zgłobica, Mnich Małołącki Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki V Tatry polskie
2007-01-20 Rysa Strzeleskiego Łukasz Jurczyk, Mirosław Grupka V Tatry polskie
2006-12-02 Klondajk Romek Forysiak VI Predhorie – Słowacja
2006-12-02 Zlata Zila Romek Forysiak VI+ Predhorie – Słowacja
2006-12-02 Black Coffie Romek Forysiak 5c Vela Draga – Chorwacja
2006-12-02 Comici Brid Romek Forysiak 6a Vela Draga – Chorwacja
2006-12-02 Odiseja Romek Forysiak 6a Vela Draga – Chorwacja
2006-12-01 C.T. Grzegorz Jendrzej – Kronikarz 5c Divigrad – Chorwacja
2006-11-01 Barakuda OS marcin szczotka VI.3+ Predhorie – Słowacja
2006-11-01 levi kral marcin szczotka VI.2+ Predhorie – Słowacja
2006-10-16 Ziletkowe Blues Marcin Konior VI+ Predhorie – Słowacja
2006-10-16 Boux Marcin Konior VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-10-16 Speed (flash) Marcin Konior VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Ziletkove Blues Romek Forysiak VI+ Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Buoux Romek Forysiak VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Duhovy sen Romek Forysiak VI.2 Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Cerveny wylom Romek Forysiak VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Speed Romek Forysiak VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-10-13 Huhlik Romek Forysiak VI.1+ Predhorie – Słowacja
2006-10-03 Filar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI+, A1 Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki VI+ Tatry polskie
2006-10-03 Galeria Gankowa – droga Orłowskiego Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki VI- Tatry słowackie
2006-10-03 Zabi Mnich – droga wilczkowskiego Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki VI- Tatry polskie
2006-10-03 Zabi Mnich – droga Chrobaka Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki VI+ Tatry polskie
2006-10-03 Grań wideł Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki V- Tatry słowackie
2006-10-02 droga Motyki na Pd ścianie Wsch.szcz.wideł Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki IV+ Tatry słowackie
2006-10-02 Kopa Spadowa – Pachniesz Brzoskwinią Romek Forysiak, Monika Zemlik VI.1 Tatry polskie
2006-10-02 Mnich – Kant klasyczny Romek Forysiak, Monika Zemlik, Adam Kubica V+ Tatry polskie
2006-10-02 Mnich – Klasyczna Adam Kubica, Monika Zemlik, Romek Forysiak IV+ Tatry polskie
2006-10-02 Mnich – Wacławy Adam Kubica, Romek Forysiak VI.2 Tatry polskie
2006-09-26 Prawa Kazalnica Bartosz Baścik V+ Jura – Będkowska
2006-09-26 Droga Entów Bartosz Baścik V Jura – Kobylany
2006-09-26 Psi Instynkt Bartosz Baścik VI- Jura
2006-09-26 Widok z Okna (Zaklęty) Bartosz Baścik vel Doktor VI Jura – Będkowska
2006-09-25 Filar Kazalnicy Mięguszowieckiej, VI, A1 Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki VI Tatry polskie
2006-09-25 Boskie buenos ( Mamutowa ) Tomasz Paluch vel Niedźwiadek VI.3+ Jura
2006-09-25 Tekken Marcin Konior VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-09-20 Tekken Romek Forysiak VI.1 Predhorie – Słowacja
2006-09-19 Lewa kazalnica Bartosz Baścik V- Jura
2006-09-19 Depresja koguta Bartosz Baścik vel Doktor VI Jura
2006-08-11 Nie dla psa kiełbasa Robert Wykręt vel Gruby VI.7 Jura
2006-07-25 Zemsta Wacława (OS) Marcin Konior, Monika Zemlik VI.1 Tatry
2006-07-23 nowa droga na pd.-wsch.Miedzianego Szcz. 5 wyciagow A.Pieprzycki M.Szczotka VI+ Tatry
2006-07-17 Filer Staszla – Zadni Granat Romek Forysiak, Monika Zemlik, Marcin Konior V Tatry
2006-07-17 Orłowski – Mnich Łukasz Jurczyk, Darek Legut V Tatry
2006-07-12 Orłowski – Mnich Romek Forysiak, Monika Zemlik V Tatry
2006-07-12 Międzymiastowa – Mnich Bartek Rozbicki, Romek Forysiak VI+ Tatry
2006-07-10 Aligator ( Zamarła Turnia ) Romek Forysiak, Monika Zemlik, Grzegorz Jendrzeja IV+ Tatry
2006-07-10 Wrześniacy ( Zamarła TUrnia ) Marcin Konior, Adam Kubecki IV+ Tatry
2006-07-03 Południowy filar Koziego Wierchu Paweł Kempny vel SPEEDY i Dariusz Kiełbasa V Tatry
2006-06-30 Filar puskas ( wołowa turnia ) Bartek rozbicki, Romek Forysiak VI+ Tatry
2006-06-28 Pani Wellington Marcin Konior vel Dziki VI.2 Białka Tatrzańska
2006-06-28 Pyłookowpad (OS) Marcin Konior vel Dziki VI.1 Białka Tatrzańska
2006-06-28 Prawa Zocha (flash) Marcin Konior vel Dziki VI.1 Scieżków Groń
2006-06-28 Środek Zochy (flash) Marcin Konior VI.1 Scieżków Groń
2006-06-21 Przyczajony Kucyk ukryty Smok (RP) Mamutowa Tomek Paluch vel Niedźwiadek VI.3 Jura
2006-06-15 Ryski Marcin Konior vel Dziki VI.2 Scieżków Groń
2006-06-08 Boskie buenos ( Mamutowa ) Alicja Snakowska VI.3+ Jura
2006-06-08 Ludojadek ( Mamutowa ) Tomasz Paluch vel Niedźwiadek VI.2 Jura
2006-06-06 Las vegas Parano VI.6\6+ Bartek Kurz(Młody) VI.6 Jura
2006-06-05 Batman 7c+(flash) Młody VI.5 Peillon – Francja
2006-06-05 Mortal Kombat 7c+ Młody VI.5 Castilion – Francja
2006-06-05 Tout rest a faire 8a Bartek Kurz(Młody) VI.5+ Peillon – Francja
2006-06-03 Boulder “No name” ( 7c ) Wojciech Szyller VI.5 Magic Wood – Francja
2006-05-26 Pyłookowpad Romek Forysiak VI.1 Białka Tatrzańska
2006-05-26 Kao San Road Romek Forysiak VI.1 Białka Tatrzańska
2006-05-26 Pani Wellington Romek Forysiak VI.2 Białka Tatrzańska
2006-05-25 Fraszka Adam Kubica vel Kubek VI.1 Jura
2006-05-25 Kant Młynarza ( Młynarz ) Romek Forysiak VI.1+ Jura
2006-05-25 Kant Młynarza ( Młynarz ) Adam Kubica VI.1+ Jura
2006-05-25 Birettissima ( Młynarz ) Paweł Kempny vel SPEEDY VI Jura
2006-05-25 Filar dziewicy ( Dziewica ) Łukasz Kwiatek VI Jura
2006-04-03 Majzlem i Młotkiem ( Wzgórze 502 ) Grzegorz Jendrzej V Jura
2006-03-28 Lodospad Kaskady Bartosz Rozbicki, Roman Forysiak, Grzegorz Jendrzej III Tatry
2006-03-28 Bielskie Warianty ( droga Bladym Świtem + ostatni wyciąg Globalnego Ocieplenia + ostatni wyciąg W Samo Południe) na Buli pod Bandziochem Sebastian Gruwald, Bartosz Rozbicki, Roman Forysiak IV Tatry
2006-03-28 Lodospad – Adin Uśmiech Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki, Monika Zemlik III Tatry
2006-03-28 Lodospad w Białej Wodzie ( pierwszy z zrzedu, no name) Sebastian Grunwald, Bartosz Rozbicki IV Tatry
0000-00-00 “Treking” skała Gastonka Marcin Szczotka 8+/9- os Manin
0000-00-00
0000-00-00 Droga Motyki Teresa Stanclik, Piotr Szuścik IV Wsch. ściana Wysokiej, Tatry
0000-00-00 Klasyczna Arnold Brożek, Zbigniew Hatala IV Mnich
0000-00-00 Orłowski Arnold Brożek, Zbigniew Hatala V- Mnich
0000-00-00 Prawe Żebro Szymon Podosek Agnieszka Straż Mirek Cebrat IV+ Granaty
Close