Witajcie Klubowicze.

Udowadnialiśmy już kilka razy, że potrafimy realizować rzeczy wielkie, które w pierwszym momencie wydają się zwariowane i nierealne. Ale to jest już przeszłość?. Więc zapraszamy wszystkich chętnych na fajną przygodę podczas której mamy z naszą siostrą Angi następny cel do zrealizowania?.

W sobotę 04.09 planujemy pomóc Angelika Chrapkiewicz-Gądek w zdobyciu Koziego Wierchu, najwyższego szczytu znajdującego się w całości w granicach Polski. Angelika lat…? od 3 roku życia choruje na postępującą chorobę, rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku ale nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. W 2008 roku brała udział w wyprawie na Kilimandżaro gdzie dotarła na wysokość 5200 m npm., a z nami zdobyła już Rysy ,Mnicha, Gerlach i Kościelec. Krótkie info techniczne, Angelika waży ok 50 kg (mam nadzieję?? bo obiecała), zmiany chłopaków niosących co 10 min, osoba po zmianie idzie na luźno bez plecaka następną zmianę. Zbiórka na Palenicy Białczańskiej o godz 4.00 a z Angi startujemy od Wodogrzmotów Mickiewicza. Zapraszamy i tych którzy zechcą nas wesprzeć swoją siłą? jak również i tych którzy pragną nam potowarzyszyć ?.
Bierzcie znajomych i rodziny i uderzamy zdobywać tatrzańskie szczyty….chętni proszę się zgłaszać do kolegi Mariusz Biłyk , mariusz.bilyk@kwbielsko.org lub tel. 503 186 184
Z tatrzańskim pozdrowieniem Zarząd KW