Jak co roku rozpoczynamy konkurs na najlepsze zdjęcie z naszym banerkiem klubowym. Tym razem odbędzie się on dwuetapowo. 
Pierwszy etap polega na tym że wysyłacie swoje zdjęcia na adres pawel.piatek@kwbielsko.org lub umieszczacie bezpośrednio na udostępnionym dysku (tworząc folder z imieniem i nazwiskiem) -> https://drive.google.com/drive/folders/1UpxU7W8tkid94eqfuR1pT7QkMFCAB-4Q.

Przesyłajcie lub umieszczajcie maksymalnie 3 zdjęcia na klubowicza, przy czym proszę abyście zwrócili uwagę na rozdzielczość tych zdjęć (im większa tym lepiej). W przypadku gdy ktoś prześlę ich więcej, wykorzystane będą pierwsze trzy. Zdjęcia zbieramy do 20.10.2022. Po tym czasie będą one udostępnione na stronie gdzie zagłosujecie na najlepsza dziesiątkę.

Drugi etap odbędzie się już na zakończeniu sezonu. Po prelekcjach wyłonimy najlepsze trzy zdjęcia, a ich autorzy otrzymają cenne nagrody.

P.S. Banerek można zakupić w naszym klubowym sklepiku w formie darowizny. Biorąc udział w zabawie zgadzacie się na wykorzystanie zdjęć przez KW BB. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie ponieważ nagrody są bardzo fajne. Nagrody pocieszenia też są przewidziane 🙂