Sezon zimowy wprawdzie ma się całkiem dobrze, ale chyba wszyscy już tęsknimy za wiosną i możliwością rozpoczęcia sezonu w skałach. Jak zawsze po sezonie następuje podsumowanie, co zrobiliśmy, gdzie byliśmy. W Covidowych czasach mamy trochę ograniczone możliwości, ale na szczęście nie zamknęli nas w domach, więc mamy nadzieje że każdemu „coś” udało się podziałać. Pochwalcie się i pokażcie innym Klubowiczom gdzie byliście. Zachęcamy wszystkich Klubowiczów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na:

„Najlepsze zdjęcie z zimowej aktywności górskiej  2021”

Wyróżnione zostaną trzy prace, nagrodą dla każdego wyróżnionego będzie bon o wartości 100 PLN do realizacji w Naszym sklepiku. Propozycję (maksymalnie 5 zdjęć) prosimy przesyłać na adres: konkursfoto@kwbielsko.org

Na zgłoszenia czekamy do 30.06.2021. Konkurs przeznaczony jest tylko dla Członków Klubu Wysokogórskiego w Bielsku-Białej. Przesyłane zdjęcia muszą być autorstwa zgłaszającego. Zgłoszone zdjęcie ma zawierać w opisie pliku: imię, nazwisko autora, tytuł lub opis co przedstawia. Uczestnik konkursu zgłaszając swoje zdjęcia,  jednocześnie  wyraża zgodę na ich publikowanie na stronach www.kwbielsko.org, profilach Facebook oraz Instagram, a także  innych wydawnictwach klubowych (np. kalendarz).