Prosimy o przesyłanie informacji oraz zdjęć z działalności w Sezonie Zimowym 2022/2023 do tradycyjnego już klubowego podsumowania.

Do podsumowania bierzemy pod uwagę działalność stricte zimową:

  • przejścia górskie zimowo-klasyczne (Tatry, Alpy, inne góry wysokie) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-30 kwietnia)
  • ciekawsze wyjazdy/przejścia drytoolowe (skały), lodowe (lodospady) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-30 kwietnia)
  • ciekawsze wysokogórskie przejścia poza-szlakowe (Tatry, Alpy, inne góry wysokie) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-30 kwietnia)
  • ciekawsze zjazdy narciarskie i snowboardowe  w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-30 kwietnia)

* Przejść i zdjęć z obozu nad Popradzkim Stawem nie zgłaszajcie – mamy je już zebrane.

* Przejść górskich, skałkowych i bulderowych o charakterze letnim również nie zgłaszajcie – umieścimy je w PODSUMOWANIU SEZONU LETNIEGO.

Informacje na temat swoich przejść/wyjazdów wysyłajcie wraz ze zdjęciami (max 1-2 zdjęcie z danego przejścia) na adres andrzej.ficek@kwbielsko.org do 30 kwietnia 2023 (niedziela).
Najciekawsze zgłoszenia mają szansę na wyróżnienie podczas Zakończenia Sezonu (Klubowe Reksie).

Cały czas zachęcamy również by na bieżąco przesyłać do Klubu relacje, zdjęcia czy też krótkie informacje z Waszych działań – w miarę możliwości będziemy je publikować na klubowej stronie oraz FB! Wpisujcie się również do klubowej Księgi Przejść z której czerpiemy informacje o Waszej działalności – TUTAJ.