Impreza z okazji Rozpoczęcia Sezonu Letniego już za nami, pora więc na podsumowanie Zimy :). Obóz niestety nie odbył się powodu Covida, mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko udało Wam się podziałać! Podejmujemy więc nieśmiałą próbę by zebrać od Was informacje co ciekawego udało zrobić się Wam w Sezonie Zimowym 2020/2021 – zarówno zimowo-klasycznie i narciarsko, jak i skałkowo czy bulderowo.

Do podsumowania bierzemy pod uwagę:

  • przejścia górskie zimowo-klasyczne (Tatry, Alpy, inne góry wysokie) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-31 maja)
  • ciekawsze wyjazdy/przejścia drytoolowe (skały), lodowe (lodospady) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-31 maja)
  • ciekawsze wysokogórskie przejścia poza-szlakowe (Tatry, Alpy, inne góry wysokie) w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-31 maja)
  • ciekawsze zjazdy narciarskie i snowboardowe  w całym okresie „około-zimowym” (od 1 grudnia-31 maja)
  • ciekawsze wyjazdy i przejścia skałkowe oraz bulderowe podczas kalendarzowej zimy (22 grudnia-20 marca) -> działania od wiosny do jesieni obejmie PODSUMOWANIE SEZONU LETNIEGO

Informacje na temat swoich przejść/zjazdów/wypraw wysyłajcie wraz ze zdjęciami (1-2 zdjęcia z danego przejścia) na adres andrzej.ficek@kwbielsko.org do 31 maja 2021.

Cały czas zachęcamy również by na bieżąco przesyłać do Klubu relacje, zdjęcia czy też krótkie informacje z Waszych działań – w miarę możliwości będziemy je publikować na klubowej stronie oraz FB! Wpisujcie się również do klubowej Księgi Przejść – TUTAJ :).

Przypominamy też o trwającym konkursie fotograficznym „Zima” – szczegóły TUTAJ.