Klub Wysokogórski Bielsko Biała

Aktualności, Działalność, Szkolenia, Warsztaty, Wspinanie

Wspinanie letnie w górach – podsumowanie warsztatów + prezentacja Polecane Drogi w Tatrach

W ostatnich tygodniach odbyło się kilka spotkań poświęconych wspinaniu letniemu w górach. Osoby zainteresowane miały okazję uzupełnić wiedzę teoretyczną, poćwiczyć w terenie, posłuchać o ponad setce polecanych dróg w Tatrach oraz umówić się na wspólne działanie z innymi klubowiczami. Poniżej krótkie podsumowanie oraz omawiana na prelekcji Prezentacja.

Czytaj dalej

Aktualności, Działalność

Zakończenie sezonu letniego 2021

Drodzy Klubowicze,

Chcieliśmy Was zaprosić na nowe wydarzenie klubowe, podsumowujące działalność klubu w mijającym sezonie letnim. Impreza zostanie zorganizowana w ramach corocznego zakończenia sezonu, jednakże z  uwagi zapowiadaną, kolejną falę Covid 19, tym razem spotkanie planowane jest  na pierwszy weekend października, tj. 02-03.10.2021r. w schronisku PTTK na Hali Lipowskiej. Czytaj dalej

Aktualności, Działalność, Wspinanie

Podsumowanie sezonu zimowego 2020/2021

Wspinaczy zimowych w klubie obecnie za wielu nie mamy (regularnie działa kilka osób) – liczymy jednak, że dzięki spotkaniom, wspólnym wyjazdom, szkoleniom i warsztatom wkrótce ulegnie to zmianie i podsumowanie sezonu będzie dużo bardziej okazałe 😊. Póki co przedstawiamy jednak krótkie resume Zimy 2020/2021, pamiętając również o działalności skiturowej i turystycznej/poza-szklakowej.

Czytaj dalej

Zamknij